Canım yanıyorr oğlum icin.. Otizm mi değilmi deliricem

Silinik hafif otistik gibi duruyor ama daha erken yani evet belki de çok TV'ye maruz kaldı

Otistik mi değil mi korkusunu içinizde büyütmeyin emin olun işin icindeyim otistik olup şu an derece yapanları bile var , silinebiliyor işinde iyi biriyle eğitim alınca , erken daha çocuğunuz için bu teşhisi koymak ,

Benim çocuklarımda erkek. genelde geç yürüme geç konuşma gibi şeyleri yaşadık dikkat dağınıklığı olabilir. Benim oğlum belli bi yaşa kadar kendi başına konuşuyodu hayali arkadaşları oluyormuş çok endişelenmeyin içinizin rahat etmesi için tekrar bi gösterin derim

Silinik hafif otistik gibi duruyor ama daha erken yani evet belki de çok TV'ye maruz kaldı
O nasil oluyor silik ?? Bilmiyorum normal cocuklarda bile otizm belirtileri var o yuzden herşeye razıyım tabiki oğluma son nefesime kadar yardımcı olucam ama cok şükür herşey iyi gidiyie

Bence bukadar dramatik olmayın.
Bi kaç uzmana götürün danışın.
Çocuğunuza süs bebeğiymiş gibi davranmayın.
Dökerek veya yavaşta olsa birşeyleri kendi yapsın.

O nasil oluyor silik ?? Bilmiyorum normal cocuklarda bile otizm belirtileri var o yuzden herşeye razıyım tabiki oğluma son nefesime kadar yardımcı olucam ama cok şükür herşey iyi gidiyie
Çok hafif otistik olabilir veya dikkat bozukluğu olabilir belkide çocukta öğrenme geriliği var bilemeyiz bir öğrencim çocuğunuzla aynı durumda aynı belirtiler var ama erken diyoruz teşhis için belki de dikkat bozukluğu var sabredin normal bir çocuğa nasıl davranılması gerekiyorsa öyle davranin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…