Çapa da tüp bebek

araz3677

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
37
12
27
Çapada tüp bebek yaptıran var mı sonuc ne oldu bende yeni başladım ama ilk önce Laporoskopi işe tüplerim alınacak ya da bağlanacak Hidrosalpenks yani sıvı birikmesi var daha sonra da tüp bebek olacak

Çapada tüp bebek yaptıran var mı sonuc ne oldu bende yeni başladım ama ilk önce Laporoskopi işe tüplerim alınacak ya da bağlanacak Hidrosalpenks yani sıvı birikmesi var daha sonra da tüp bebek olacak
Merhaba ablamda da sıvı birikmesi vardı. Bir tüpü alındı. Tüp bebek tedavisi oldu şimdi kızı var 1.5 yaşını gecti 😊 O memnun kaldığı icin bende başlıcam bu ay inşallah

Ben yaptırdım ama hiç bir sonuç elde edemedim 🥺 umarım siz güzel haberler alırsınız

Ayyy valla bende başlıcam da daha benim temmuzda anestezi tahlili var sonra ameliyat günü vercekler belki sizle denk geliriz orda 🥰
Ben bu ay evrakları teslim ettim. Yarın gidicem adetimin 3. Günü bakalim ne diyecekler. Kısmet denk geliriz belki de 🥰

Ben bu ay evrakları teslim ettim. Yarın gidicem adetimin 3. Günü bakalim ne diyecekler. Kısmet denk geliriz belki de 🥰
Burayı yeni okudum ben rapor sürecindeyim şuan özele geçiş yapacağım rapor alıp 🥰 sizin de tedavinz hayırlı olsun Dr'nuz kim

Burayı yeni okudum ben rapor sürecindeyim şuan özele geçiş yapacağım rapor alıp 🥰 sizin de tedavinz hayırlı olsun Dr'nuz kim
Bilmiyorum desem :olamaz: Bana Temmuz için gün vermişlerdi. Dosyam hazır olunca, eşim götürdü O'na da Haziranda gelebilir demişler. İşleyişi, doktoru yarın öğrenicez 😅

Oraya gidiyorduk normalde. Dosyalari teslim alan hemşire çağırmış. Randevu almadım, Reglimin 3.Günü olduğu için gidicem
Neşe hemşire çağırmış olabilir sizi hırmonlar için kan alacaklardır belki hazırlık için aşılama denediniz şimdi tüp bebek mi deneyeceksiniz

X