Çaresizim

4 senelik evliyim bir kızım var ellerinizden öper eşimle severek evlendik ama bu son zamanlarda çok çikmazdayim ben ne desem eşim ya beni tersliyor yada kızıp ofkeleniyor benden artık soğuduğuna düşünüyorum neden böyle oluyor anlamıyorum hiç böyle bir insan değildi yani bana karşı üzmeye kıyamazdı kalbim inciniyor artık her hareketine hayatım desem ne var diye cevap veriyor alıp karşıma konuşuyorum anlıyorum erkek olmak evi gecindirmek zor zanaat ama bende dayanamıyorum artik soğuyorum sanki ne yapmam lazım yardım edin ablalarım kardeslerim yazarken bile agliyorum😢😢
Bence adil yıldırımın videolarınıa bakabillitsin evlilik nasıl yeniden canlandırılır adlı üzülme bence herkesim depresif dönemleri olabillir ama eşinden güller yüzü eksik etme Ona hep güller yüzlü ol sevdiği şeyleri yapabillirsin ve cinsellik konusundada aranızı açmayın derim asla inşallah düzellir bu durum ☺️ Rabbim kalbine huzur versin

Bence adil yıldırımın videolarınıa bakabillitsin evlilik nasıl yeniden canlandırılır adlı üzülme bence herkesim depresif dönemleri olabillir ama eşinden güller yüzü eksik etme Ona hep güller yüzlü ol sevdiği şeyleri yapabillirsin ve cinsellik konusundada aranızı açmayın derim asla inşallah düzellir bu durum ☺️ Rabbim kalbine huzur versin
Allah razı olsun mutlaka bakicam :)

Abo eşim yanımdayken başka kızlara ve kadınlara bakacak var çok kötü yaparım ben onu.Kimseye şuana kadar boşan demedim ama sana söylüyorum imkanın varsa boşan
Bakma huyu tam ne zaman doruklara çıktı bilmiyorum sanırım benim bacağımda ki doğuştan gelen probleminden dolayı ama bunu kabullenip evlendi benimle birde ben acıktım tanıştığımızda sonra kapandım açık kapalı olmamda karışmaz sen nasıl rahat edersen der ama bilemedim bu bakma olayını ama ne bilim ya benim babam bile bakardı annemin yaninda:KK43:

Bakma huyu tam ne zaman doruklara çıktı bilmiyorum sanırım benim bacağımda ki doğuştan gelen probleminden dolayı ama bunu kabullenip evlendi benimle birde ben acıktım tanıştığımızda sonra kapandım açık kapalı olmamda karışmaz sen nasıl rahat edersen der ama bilemedim bu bakma olayını ama ne bilim ya benim babam bile bakardı annemin yaninda:KK43:
Saydiklarınızın hic birisi bakması için bahanesi değildir.Eşim benim yanımda asla bakmaz

Saydiklarınızın hic birisi bakması için bahanesi değildir.Eşim benim yanımda asla bakmaz
İşte lafa gelince ben seni böyle kabul ettim böyle sevdim diyor ama benli bensiz bakıyor instagrami full ahlaksız kız dolu ben bu meselenin üstüne 1 2 kez gittim tamam ya tamam kapaticam instagrami dedi ondan sonra bana sordu nasıl kapatılır VS bilmiyorum dedim halbuki biliyordum istese kendisi her şekilde kapatır veya uygulamayı silerdi yapmadı bende dedim ben seni değiştiremem gerek yok dedim olay öylece kapandı

X