Çatlaklar Çatlak için Madecassol - Acnelyse kullananlar

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Gulfulya

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
13
0
Bu kremleri kullanan arkadaslar buradan birbirimizi bilgilendirelim ben bir haftadır çatlaklarım için kullanıyorum şuan kaşınmalar ve soyulmalar başladı bakalım ne olacak

Ilk 1,5 ayda dedim bu mucize bir şey baya silikleşti etkisi oldu,sonra baktım o kırmızılıklar geçtikten sonra yerlerinde duruyorlar ayrıca kaşımak ve dar pantolon giymek de çatlakların daha derinleşmesine sebep oluyor.Arkadaşım da denemişti çok fazla soyulmasına rağmen çatlaklarına etkisi olmamıştı ayrıca kırmızılığı da aylarca geçmemişti.İnan ben de bıktım sürekli başarısızlığa uğramaktan ama herkesin cilt yapısı farklı bende etkisi olmadı.

Ilk 1,5 ayda dedim bu mucize bir şey baya silikleşti etkisi oldu,sonra baktım o kırmızılıklar geçtikten sonra yerlerinde duruyorlar ayrıca kaşımak ve dar pantolon giymek de çatlakların daha derinleşmesine sebep oluyor.Arkadaşım da denemişti çok fazla soyulmasına rağmen çatlaklarına etkisi olmamıştı ayrıca kırmızılığı da aylarca geçmemişti.İnan ben de bıktım sürekli başarısızlığa uğramaktan ama herkesin cilt yapısı farklı bende etkisi olmadı.

Bugünlerde kaşıntı fazlalaştı kremi iki günde bir kullanıyorum artık bi umut beklıyorum

bende 13 şubattan beri kullanıyorum çok fazla kaşındırıyor.çatlaklarım incelmiş gibi görünüyo bu aralar

Bende farkı farketmeye başladım bu aralar 17 gün oldu kullanmaya başlayalı sanki inceliyorlar ama çok kaşınıyor

evet felaket kaşıntı yapıyor ya elimde olmuyor kaşıyorum bazen . bu hafta sınav haftam perşembeden beri kullanmıyorum ama hala kaşıntı var bende. inşallah sonuç alabilirz hepimiz :KK3:

Arkadaşlar asıl sonuç kızarıklık geçince cildiniz toparlanınca ortaya çıkar kızarıkken ben de geçtiğini sanıyordum toparlanınca bi baktım yerindeler.

Merhaba bende bu iki kremi kullanan ama hic sonuc alamayanlardanim . Su an kullanmiyorum ama bir kac sene once denemistim .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim bir tanıdığım bunu yüzündeki yara izi için kullanmıştı bir iki günde etkisini gördü ben de çatlak için kullanıldığından bahsedince kesinlikle inanırım mucize gibi bir şey bu yara gitti diyince etkisine inandım lakin başlama imkanım olmadı.

artık kullanmıyorum :/ pek bir fayda etmedi biraz azaltmış gibydi ilk kullandığım zamanlar şimdi yne aynı değişen birşey yok :KK43:

Bu konudan çok çok muzdaribim ve yıllardır çözüm arıyor, devamlı burda yenilikler var mı diye bakıyorum. Hatta buraya giriş amacım bile sırf bu sorun. Samimi olucam yazdığımda şu an sadece. Bi network firmasına üye oldum, reklam olmaması bakımından, o yüzden girdim die düşünemyin diye firma adı da vermeyeceğim. Alman bir firma ve Aloe Veralı ürünleri mevcut. Sırf bunu bilmeniz yeterli. Neyse kendime ürün kullanırım diye üye oldum, birçok ürününden inanılmaz memnun kaldım. Samimiyetim şu noktada devreye giriyor. Kendim kullanmadım, stoklarda olmadığı için alamıyorum şu an , gelir gelmez deneyeceğim. Ancak kullanıcı fotolarını gördüm birebir ve sonuçlara inanamadım. İstiyorum ki benim gibi bikaç kişi daha denesin, belki ben fayda görmeyeceğim ama o görecek ? Stokta olmadığı için ürün fiyatını bilmiyorum ama ben 2000 TL dermorollera bedel ödemiş ve fayda görememiş biriyim ki öylee çılgın yarık çatlaklarım yok aslında. Neyse öyle işte, kullanayım mutlaka yazıcam, ha bu arada kullanıcı fotosu 2 aylık düzenli kullanımdı. Benimle birlikte başkalarının da almasını ondan istiyorum biraz, yaza kadar mutlu gireriz belki ha ?

X