çatlak ,patlak muhabbet sevenler toplaşın

ay canım eşime dedim ben kendi rahmetli anneme bu kadar değer veremedim dedim..
ya yaranamıyorsun gerçekten de bir de benim işte anne babam hayatta değiller kardeşim var ona da güvenemezsin zorda olsan gideceğin bir kapı değil yani..
yine eşim diyorum ama o da işte ailem de ailem ...
çocuk da olmayınca benim sözler havada kalıyor
ekim sonu ankaraya gidiyorum tedavi için..
biraz geç atanacağım eğer atanırsam da :KK70: eğer atanırsam herkes şok :d
işim olsa hiçbir şey böyle olmazdı
Tedavin için inş güzel haberler alırsın dualarim seninle 🥰

öyle uzun kalıyor yine de kıymet yok hani kıymeti de geçtim sanki mecburmuşum gibi davranıyorlar ya..
samsunda 4 sene öyle gçti çocuk gibi başında bekleyeceksin yoksa kıyameti koparıyor unutkanlığı arttı huyu aynı hemen oğluna şikayet ediyor beni..
iş yapıyorum bu gelinler hep böyle kaynana istemez etmez diyorlar yani düşündükçe geriliyorum bir yandan tedavi olamıyorum diye çatlıyorum kpss yi zaten bunlar yüzünden çöpe atmıştım yani..
anam nasıl da kendimi unutmuşum bunlar yüzünden ya azcık canım sıkılıp surat asınca da eşim sen annemi istemez oldun surat asıyorsun kadına bilmem ne diyordu ya insanız değil mi her gün nasıl güleyim en iyisi hiç gitmesin o zaman birlik oturmaktan başka ne ki bu..
öncesinde de her kış gelirlerdi kaynatamla kaynatam bir de adama sataşırdı sen bilmem b..k okumuşsundur oğlumu kandırıyorsun diyordu sonra ders çalışıyordum herkes atandı da sen mi kaldın sana sıra gelene kadar ölme eşeğim ölme diyordu ...
sonra da sen paranın nasıl kazanıldığını biliyormsun diye sürekli baski
kafayı yemekle yememek arasında geçen seneler
Hayatta kimseyi düşünmeyeceksin valla
Kendini düşünüp kendi istikbaline bakacaksın
Kimse acımıyor insana
Yani cahilce yorumlar bunlar ne denirki
Sen kimseye bakma yolundan şaşma
Milletin ağzı torba değil ki büzesin
Ama bi yandan da hırs yaptırıyor insana
Böyle demeseler bukadar hırs yapmazdın :)
Hem atanıp hem de bebişin olursa değme keyfine.
Ayy benim cahil insana hiç tahammülüm yok yaa

Hayatta kimseyi düşünmeyeceksin valla
Kendini düşünüp kendi istikbaline bakacaksın
Kimse acımıyor insana
Yani cahilce yorumlar bunlar ne denirki
Sen kimseye bakma yolundan şaşma
Milletin ağzı torba değil ki büzesin
Ama bi yandan da hırs yaptırıyor insana
Böyle demeseler bukadar hırs yapmazdın :)
Hem atanıp hem de bebişin olursa değme keyfine.
Ayy benim cahil insana hiç tahammülüm yok yaa
HEM ATANIRSAM HAYIRLISI İLE SAĞLICAKLA BEBİŞİM DE OLURSA O GICIKLAR KAÇA AYRILIR BİLMİYORUM..
SON ON YILIMDA KENDİM İ UNUTMUŞUM ARTIK AKLIMI BAŞIMA ALMA ZAMANI

Screenshot_20231002_003048_com.huawei.himovie.overseas_edit_55920752553966.jpg
gece gece yaprak sardım mini tencere
Yarın yaprak sarma, patates salatası, poğaça yapıcam yemeğe :) hem canım çekti hem çocuklar da istiyor :)

Cıbıl cıbıl geziyordum ne güzel artık seneye yaza kaldi montlar hırkalar çıktı meydane 😄 yarın pazartesi sendromu var salıya alışırız oyle hafta biter geze geze maaş güzel olay ama nerde 🤪
Hee tabi cıbıllkk iyi dimi:)
Seni seksi şey seniiiii:)
Sana sendrom tırıs gider :)
Allah sabır versin canım valla zor işler eş ve aile durumları bosaninca bir daha evlenmemekle iyi yapmışım evliyken benimkini. Anası danasi da böyle sorunlu insanlardi ne yapsan yaramazsin o yüzden duyma geç canını sıkma eğitime tekrar önem vermen güzel inş atanirsin gönlüne göre olsun inş 🥰
Kız özel değilse kocayı niye boşadın sen. De hele.

SAĞOLASIN CANIM ...poğaçanın yanına çay :KK70:
Kız kocama hediye 3 çeşit peynir getirmişler, kilosu 500 tl miymiş neymiş her birinin, ama küflü, otlu vs peynirler. Çocuklar sade yemeyince poğaça yapıp yediricem napıyım:) dereotu ile karıştırıp kamufle ettim:) analarda çareler tükenmez:))

Hee tabi cıbıllkk iyi dimi:)
Seni seksi şey seniiiii:)
Sana sendrom tırıs gider :)

Kız özel değilse kocayı niye boşadın sen. De hele.
Aslan burcu kadını için seksilik varoluşsal bir olgu olmazsa olmaz 😁😁
Ne kadar süslenirsem o kadar iyi geçer günüm pazartesileri ekstra özen gösteririm günüm güzel geçsin diye totem gibi 😉
Özel değil canım hemen soyleyim hani senin bir temennin vardi ya yukarılarda yazmıştın yatsak kalksak gezsek tozsak hazır para gelse hah işte o bunu gerçek sanmış yatıyor kalkıyor geziyor tozuyordu ama para gelmiyordu tam olarak sebep bu güzel mesleği vardı ama tembeldi kendileri 😅

Aslan burcu kadını için seksilik varoluşsal bir olgu olmazsa olmaz 😁😁
Ne kadar süslenirsem o kadar iyi geçer günüm pazartesileri ekstra özen gösteririm günüm güzel geçsin diye totem gibi 😉
Özel değil canım hemen soyleyim hani senin bir temennin vardi ya yukarılarda yazmıştın yatsak kalksak gezsek tozsak hazır para gelse hah işte o bunu gerçek sanmış yatıyor kalkıyor geziyor tozuyordu ama para gelmiyordu tam olarak sebep bu güzel mesleği vardı ama tembeldi kendileri 😅
Çalışmıyor mydu yani.
Sırf tembel diye koca boşanır mı:)

Çalışmıyor mydu yani.
Sırf tembel diye koca boşanır mı:)
Boşanmak için büyük bir sebep bence her bakımdan sorumsuz rahat insandı buna tahammülüm sıfır 7,5 yıl evli kaldım 2012 boşandım ohh mis evlenmek bana artık çok uzak evimi aldım arabamı aldım çalışıyorum daha neden koca kahrı çekeyim ki sevgili olmak daha mantıklı her daim kıymetlisin evlilik büyüyü bozuyor ben boyle iyiyim :) :) :)

Boşanmak için büyük bir sebep bence her bakımdan sorumsuz rahat insandı buna tahammülüm sıfır 7,5 yıl evli kaldım 2012 boşandım ohh mis evlenmek bana artık çok uzak evimi aldım arabamı aldım çalışıyorum daha neden koca kahrı çekeyim ki sevgili olmak daha mantıklı her daim kıymetlisin evlilik büyüyü bozuyor ben boyle iyiyim :) :) :)
tembel adam gerçekten de çekilmez ya evine ekmek getirmeyen adam neden evleniyor ki o zaman milletin kızının başını yakmasın yani..
kadın çalışacak da adam yiyecek yok öyle yağma..
hani çalışmasan bile fazla ödün verip tutumlu kadın olmak isteklerinden geri durmak bile bir süre sonra insanı yoruyor..ki olmaz yani..
çocuk var mı canım evini arabanı almışsın o zaten en gerekli şeyler bu zamanda ...
kaynatam da tembelin tekiymiş kaynana susmadı hiç tanıdım tanıyası eller ev yaptırdı sen anca yan gelip yattın diyerek bir de kendi çalışmadığı için hep çocuklara bindirdi yükü..
eşim ailesinin evini onarttırmış düşün bir de biz evlendik eşya falan en ucuzu çok az eşya alındı ev düğünü yapıldı her şeyden kestik 7 yıl kredi kredi borç borç tedavi olamadık düşün ankaradasın ama doktora gidemiyorsun böyle bir saçmalığın içindeydim..
şimdi şırnaklardan ankaraya gidiyoruz tedaviye :KK70:

tembel adam gerçekten de çekilmez ya evine ekmek getirmeyen adam neden evleniyor ki o zaman milletin kızının başını yakmasın yani..
hani çalışmasan bile fazla ödün verip tutumlu kadın olmak isteklerinden geri durmak bile bir süre sonra insanı yoruyor..ki olmaz yani..
çocuk var mı canım evini arabanı almışsın o zaten en gerekli şeyler bu zamanda ...
kaynatam da tembelin tekiymiş kaynana susmadı hiç tanıdım tanıyası eller ev yaptırdı sen anca yan gelip yattın diyerek bir de kendi çalışmadığı için hep çocuklara bindirdi yükü..
eşim ailesinin evini onarttırmış düşün bir de biz evlendik eşya falan en ucuzu çok az eşya alındı ev düğünü yapıldı her şeyden kestik 7 yıl kredi kredi borç borç tedavi olamadık düşün ankaradasın ama doktora gidemiyorsun böyle bir saçmalığın içindeydim..
Adamın rahatlığını şöyle anlatayım boşanma davasına bile geç kaldı uyumaktan :) kendi sorunlu ailesi ondan daha sorunluydu hayatımın en doğru kararı boşanmaktı 19 yaşında şuan oğlum
senin yaşadıklarında ağır şeyler allah yardımcın olsun :KK43:

Adamın rahatlığını şöyle anlatayım boşanma davasına bile geç kaldı uyumaktan :) kendi sorunlu ailesi ondan daha sorunluydu hayatımın en doğru kararı boşanmaktı 19 yaşında şuan oğlum
senin yaşadıklarında ağır şeyler allah yardımcın olsun :KK43:
Kız durun toplu koca boşaması yapmayın:)
Ya tembellik bazılarında yapışmış halde ama çalışmıyorsa o çok zor. Çalışmayan erkekle ben de bir dakika durmam. Erkek dddiğin eve ekmek getirecek ben mi besliycem canım onu, ama ben boşansam bir daha sevgili de yapamam, zor beğenen biriyim, zaten eşime de aşık olmasam evlenemez kokardım kenarda:) çok koştuu peşimden dd ikna etti:) yoksa spor arabamı çekip dünya turuna çıkacaktım, çok çılgındım ozamanlar yaaww :) gerçi hala öyleyim :))
Hanginiz beni nazar etti parmak kaldırsın hemen.
Gezicem dddimya oturdum totomun üstüne bugün.
Sabah çocukları okullarına dapıttım eve geldim karnım gurul gurul, bi uzanayım dedim, ufak oplan okuldan gelmiş, uyuyorum diye ellememiş, kalktığımda saat 1 di, arkdaşa mesaj attım gelmiycem hastayım diye, o da çorba yapıp getireyim diye tutturdu, dedim yok yatıcam beni arama sorma:) kendi halime bırak😂 saat 1430 da kalktım dolmayı pişirdim patates salatası ı ve poğaçayı yaptım, evi süpürdüm, sofrayı kurdum, şimdi duşa girip ikizleri okuldan almaya gidicem.
Bu arada dünden beri de açım.
Ufak oğlan da ishal, baş ağrısı, heöen dayadım reflorü, bi de karnına sıcak su, o da yatıyor kenarda.
Bakalım yarına iyileşirim inş.
Yaa biliyor musunuz Allah bana çarpıyor :)
Ne zaman rapor aldam gerçekten hastalanıyorum, bana diyorki durduk yere rapor alma. Ama napıyım 3 bebeyi bırakıp ta Kocaeli'nde eğitime nasıl gideyim.

Kız durun toplu koca boşaması yapmayın:)
Ya tembellik bazılarında yapışmış halde ama çalışmıyorsa o çok zor. Çalışmayan erkekle ben de bir dakika durmam. Erkek dddiğin eve ekmek getirecek ben mi besliycem canım onu, ama ben boşansam bir daha sevgili de yapamam, zor beğenen biriyim, zaten eşime de aşık olmasam evlenemez kokardım kenarda:) çok koştuu peşimden dd ikna etti:) yoksa spor arabamı çekip dünya turuna çıkacaktım, çok çılgındım ozamanlar yaaww :) gerçi hala öyleyim :))
Hanginiz beni nazar etti parmak kaldırsın hemen.
Gezicem dddimya oturdum totomun üstüne bugün.
Sabah çocukları okullarına dapıttım eve geldim karnım gurul gurul, bi uzanayım dedim, ufak oplan okuldan gelmiş, uyuyorum diye ellememiş, kalktığımda saat 1 di, arkdaşa mesaj attım gelmiycem hastayım diye, o da çorba yapıp getireyim diye tutturdu, dedim yok yatıcam beni arama sorma:) kendi halime bırak😂 saat 1430 da kalktım dolmayı pişirdim patates salatası ı ve poğaçayı yaptım, evi süpürdüm, sofrayı kurdum, şimdi duşa girip ikizleri okuldan almaya gidicem.
Bu arada dünden beri de açım.
Ufak oğlan da ishal, baş ağrısı, heöen dayadım reflorü, bi de karnına sıcak su, o da yatıyor kenarda.
Bakalım yarına iyileşirim inş.
Yaa biliyor musunuz Allah bana çarpıyor :)
Ne zaman rapor aldam gerçekten hastalanıyorum, bana diyorki durduk yere rapor alma. Ama napıyım 3 bebeyi bırakıp ta Kocaeli'nde eğitime nasıl gideyim.
İşte senin hemşehri kandırdı beni bir tek ama evlenme istemiyorum böyle iyi hemşhrin gayet sorumluluk sahibi sııntı olmasada evlilik işleri bana göre değil ben yanlızlık ta sevmiyorum şaun 6 yılı doldurduk böyle mis gibi gidiyor maşallah :) :)
kuzulara geçmiş olsun herkste bir salgın havalardan sanırım
bayağı da hamaratsın ohhh döktürmüşssün
valla bana da çarpıyor sanırım :) şirkette önemli bir toplantıya geç kaldım istemsizce sırf ayıp olmasın diye dedim arabayı sürttüm hafif bir kaza dedim salladım hakkaten o hafta kaza yaptım sonra tövbe ettim ayıp olursa olsun doğruyu söylüyorum normalde doğrucuyumdur ama nezaketen sorumsuzca görünmesin diye söyledim millet ayak üstü 40 yalan sallıyor bşey olduğu yok
bence biz normalde yalan söylemediğimiz için nadir söyleyince evren bu yalan konuşmaz diyip bize yaşatıyor :) :) :)

İşte senin hemşehri kandırdı beni bir tek ama evlenme istemiyorum böyle iyi hemşhrin gayet sorumluluk sahibi sııntı olmasada evlilik işleri bana göre değil ben yanlızlık ta sevmiyorum şaun 6 yılı doldurduk böyle mis gibi gidiyor maşallah :) :)
kuzulara geçmiş olsun herkste bir salgın havalardan sanırım
bayağı da hamaratsın ohhh döktürmüşssün
valla bana da çarpıyor sanırım :) şirkette önemli bir toplantıya geç kaldım istemsizce sırf ayıp olmasın diye dedim arabayı sürttüm hafif bir kaza dedim salladım hakkaten o hafta kaza yaptım sonra tövbe ettim ayıp olursa olsun doğruyu söylüyorum normalde doğrucuyumdur ama nezaketen sorumsuzca görünmesin diye söyledim millet ayak üstü 40 yalan sallıyor bşey olduğu yok
bence biz normalde yalan söylemediğimiz için nadir söyleyince evren bu yalan konuşmaz diyip bize yaşatıyor :) :) :)
Benim enişte sana niye nikahı basmıyor yaaaa:)
Bi boşluğuna denk getirse :)))
Allah bozmasın ama bi nikah olsa iyi olur, kına gecesi filan yapardın, dansöz olatak da beni çağırırdın:)
Aynen yaa biz yapamadığımız için vicdan fazla olduğu için geliyor başımıza
Hani bi laf varya kötüye bişey olmaz diye
Bak çok doğru bir laf. Kötüye birşey olmuyor anacım.. Valla rapor aldığım için bile huzursuzum ama başka çarem yok, hep vicdan hep vicdan, başıma hep bundan geliyor ne geliyorsa.
Ama olsun tek kusurumuz bu olsun bacım, Allaha verecek kötü hesabımız olmaz en azından.

Benim enişte sana niye nikahı basmıyor yaaaa:)
Bi boşluğuna denk getirse :)))
Allah bozmasın ama bi nikah olsa iyi olur, kına gecesi filan yapardın, dansöz olatak da beni çağırırdın:)
Aynen yaa biz yapamadığımız için vicdan fazla olduğu için geliyor başımıza
Hani bi laf varya kötüye bişey olmaz diye
Bak çok doğru bir laf. Kötüye birşey olmuyor anacım.. Valla rapor aldığım için bile huzursuzum ama başka çarem yok, hep vicdan hep vicdan, başıma hep bundan geliyor ne geliyorsa.
Ama olsun tek kusurumuz bu olsun bacım, Allaha verecek kötü hesabımız olmaz en azından.
Allah katında nikahliyiz kul kati çok da önemli değil :) evlilik aşkı öldürüyor güzelim 😁

X