Çatlaklar Çatlaklar infini yöntemiyle ortadan kalkıyorr !!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
offff kızlar bu infini yada lazer tedavisin yaptırıp sonuç alan kimse yok mu?psikolojik olarak çok kötü durumdayım lütfen cevap verin

kızlar hepinize merhaba demek istiyorum biliyorum uzun zamandır bekliyorsunuz şunu söyliyim ben paramı bu ay sonunda denkleştirmeyi başardım allahın izniyle aralık başı gidicemm ve inanıyorum çok güzel şeyler olucak doktorum bana kalem gibi kalın olan çatlaklar saç teli gibi ip ince olucak 4 seans ve sonrasında lierac jel ve ampülünü kullanıcam zaten incelttikten sonra gerisi basit lierac ampül zaten lazer gibi etkili bir ürünmüş ben piyadada ampülünü bulamadım ama lierac jelde işe yaradı bende çatlaklarım daha silik ve soluk oldular mutluyum sakın üzmeyin kendinizi ben inanıyorum sağlıcakla kalın!beklettiğim için özür dilerim arkadaşlar ama maddi durumumdan dolayı para biriktirmem gerekti hoşçakalın şimdilik.:KK49:

kızlar hepinize merhaba demek istiyorum biliyorum uzun zamandır bekliyorsunuz şunu söyliyim ben paramı bu ay sonunda denkleştirmeyi başardım allahın izniyle aralık başı gidicemm ve inanıyorum çok güzel şeyler olucak doktorum bana kalem gibi kalın olan çatlaklar saç teli gibi ip ince olucak 4 seans ve sonrasında lierac jel ve ampülünü kullanıcam zaten incelttikten sonra gerisi basit lierac ampül zaten lazer gibi etkili bir ürünmüş ben piyadada ampülünü bulamadım ama lierac jelde işe yaradı bende çatlaklarım daha silik ve soluk oldular mutluyum sakın üzmeyin kendinizi ben inanıyorum sağlıcakla kalın!beklettiğim için özür dilerim arkadaşlar ama maddi durumumdan dolayı para biriktirmem gerekti hoşçakalın şimdilik.:KK49:

çok sevindim canım senin için ama senn çatlaklar beyaz mı kaç yıllık bide?bnde düşünüyorum ama ne yapacagımı şaşırdım

çok sevindim canım senin için ama senn çatlaklar beyaz mı kaç yıllık bide?bnde düşünüyorum ama ne yapacagımı şaşırdım

canım beyaz yada kırmızı olması veya yılına göre değil kalın veya inceliğine göre kimisininki ince kimisininki kalın bazılarının yırtık gibi benimkiler beyazlar çok kalın değiller renkleri soldu ama çok dikkat çekmiyor inşallah lazer işe yarar :44:yoksa üzülürüm :KK25:

canım beyaz yada kırmızı olması veya yılına göre değil kalın veya inceliğine göre kimisininki ince kimisininki kalın bazılarının yırtık gibi benimkiler beyazlar çok kalın değiller renkleri soldu ama çok dikkat çekmiyor inşallah lazer işe yarar :44:yoksa üzülürüm :KK25:

bn doktor gitmeye korkuyorum olumsuz bişey derse yıkılırım toparlanamam ama bnde düşünüyorum lazer ve bunun içinde doktora gitmek zorundayım bide para biriktirmem lazım tabii sen başladın mı nasıl gidiyo?

kızlar bende yaptırıcam benımde göğüslerımde var nerede ve kaca yaptıracagınızı doktorunuzu ve sonucları paylasırsanız cok sevınırım sımdıden gecmıs olsun :)

benim merak ettiğim lazer vücutta soyma işlemi mi yapıyo, acıtır mı

bildiğim kadarıyla lazer çatlağın üzerinde yara oluşturuyo ve vücutta yarayı iyileştirmeye çalışıyo o sırada çatlakta tedavi ediliyo ama acı var mı bilemicem yaptıran ark. bekliyorum

kızlar sonunda dermatoloğa gidebildim muayene ücreti 200 tl .doktorum çatlakların epeyce iyileşmişler dedi ve lierac tedavisini 3 ay daha devam etmemi söyledi ama ben sabırsızım ya dedim lazer yapalım dedim oda 1 ay daha kullan ilerleme olmazsa yaparız dedi .çünkü lazer son çare olarak kullanıyoruz dedi bakalım 1 ay daha bekleriz .umarım hepimiz mutlu sonuçlara ulaşırız ALLAH'ın izniyle sağlıcakla kalın canlarım :KK66:ben eminim düzelicek .ama bu tarz ürünleri mutlaka 6 ay kullanılmalı ancak o zaman sonuç verilebilirmiş çünkü cildin tepkisi herkeste aynı değil bazıları 1 hafta tepki verirken bazıları 2 ayda verebiliyor tedavi uzunluğuda bu tepkilere bağlı bazıları 1 yıl uğraşıyorlarmış kib size iyi sonbuçlarla döneceğimi hissediyorum :KK34::KK34:

kızlar sonunda dermatoloğa gidebildim muayene ücreti 200 tl .doktorum çatlakların epeyce iyileşmişler dedi ve lierac tedavisini 3 ay daha devam etmemi söyledi ama ben sabırsızım ya dedim lazer yapalım dedim oda 1 ay daha kullan ilerleme olmazsa yaparız dedi .çünkü lazer son çare olarak kullanıyoruz dedi bakalım 1 ay daha bekleriz .umarım hepimiz mutlu sonuçlara ulaşırız ALLAH'ın izniyle sağlıcakla kalın canlarım :KK66:ben eminim düzelicek .ama bu tarz ürünleri mutlaka 6 ay kullanılmalı ancak o zaman sonuç verilebilirmiş çünkü cildin tepkisi herkeste aynı değil bazıları 1 hafta tepki verirken bazıları 2 ayda verebiliyor tedavi uzunluğuda bu tepkilere bağlı bazıları 1 yıl uğraşıyorlarmış kib size iyi sonbuçlarla döneceğimi hissediyorum :KK34::KK34:

Senin adına çok sevindim shout :KK9:
Darısı bizlerin başına artık
Şu sıralar bi takım sıkıntılardan dolayı hiç ilgilenemiyorum artık bu meselelerle :KK50:
Lierac ampul mu kullanıyodun canım sen ?

Senin adına çok sevindim shout :KK9:
Darısı bizlerin başına artık
Şu sıralar bi takım sıkıntılardan dolayı hiç ilgilenemiyorum artık bu meselelerle :KK50:
Lierac ampul mu kullanıyodun canım sen ?

canım merhaba!aslında lierac ampül ok daha etkili dedi doktorum oda lzer gibi inceltir azaltır dedi ben jelini kullanıyorum şimdilik piyasada ampülü yok şu sıralar ama inan çok azaldılar benimkiler içine girmen lazım görmen için öyle işte şimdilik hoşçakal sağlıcakla kal :KK66:

canım merhaba!aslında lierac ampül ok daha etkili dedi doktorum oda lzer gibi inceltir azaltır dedi ben jelini kullanıyorum şimdilik piyasada ampülü yok şu sıralar ama inan çok azaldılar benimkiler içine girmen lazım görmen için öyle işte şimdilik hoşçakal sağlıcakla kal :KK66:

Senin adına gerçekten çoook sevindim,emeğinin karşılığını almışsın ne güzel
Çatlakların ne renkti ve kaç yıllıktı canım
Mutlaka daha önceden sormuşumdur ama kusura bakma nolur :KK17:

Son düzenleme:

canım netten baktımda karın ve göğüs çatlağı için diyo senin çatlakalr nerde?

canım netten baktımda karın ve göğüs çatlağı için diyo senin çatlakalr nerde?

benim kalçamın üstlerinde yanlarında ve belimde artı göğüslerimde vardı ama hafiflerdi sedeflenmişlerdi şimdi popomun üstündekiler tamamen geçti diyebilirim diğer kısımlarım ise çok az belli oluyor ben lazer yaptırmadım gerek kalmadı diyebilirim dermaroller ve lierac kullandım herkese tavsiye ederim düzenli kullanın 4 ay kullandım devam ediyorum geçiyorlar inanın çaresi yok falan diyorlar yalan popomun üstü geçti süper oldu cillop gibi arkadaşlar ben aleovera yağını vücut kremimin içiine karıştırdım onu da duştan sonra kullanıyorum size tavsiyem bol bol kivi yiyin ve a,e,c vitaminli kremler şimdilik benden bu kadar biraz uzak kaldım bu siteden sonuç olumlu olunca yazmak istedim sağlıklı günler herkese sakın kafanıza takmayın geçiyor çünkü :KK9::KK49:

Senin adına gerçekten çoook sevindim,emeğinin karşılığını almışsın ne güzel
Çatlakların ne renkti ve kaç yıllıktı canım
Mutlaka daha önceden sormuşumdur ama kusura bakma nolur :KK17:

ben 22 yaşımdayım lise dönemimden beri var yani 5 6 yıllık diyebiliriz ve sedef renkli ama dermatoloğum bana yılın ve rengin önemi yok dedi önemli olan cildin istekli olması yenilenmeye yani bazılarının 1 haftada yanıt verirken bazıları 1 ayda verebilir pes etmemek gerekir azim çok önemli 4 ay oldu popomun üstü geçti diyer yerler içine girildiğinde görülüyor inceldiler mutluyum yuppiiiiiii:KK54::KK52::KK52:

ben 22 yaşımdayım lise dönemimden beri var yani 5 6 yıllık diyebiliriz ve sedef renkli ama dermatoloğum bana yılın ve rengin önemi yok dedi önemli olan cildin istekli olması yenilenmeye yani bazılarının 1 haftada yanıt verirken bazıları 1 ayda verebilir pes etmemek gerekir azim çok önemli 4 ay oldu popomun üstü geçti diyer yerler içine girildiğinde görülüyor inceldiler mutluyum yuppiiiiiii:KK54::KK52::KK52:

Bu sabah hazırlanırken bacak iç kısımlarımda da çatlak oluşmaya başladığını gördüm zaten olanlarla psikolojim bozuldu yenilerini hazmedemem :S:S formu açtım ne yapmam lazım diye lierac jeli ve ampulunden bahsetmişsiniz ampulü bulamadım önce bende jeli siparişini verdim moralim bozuk olduğundan bakınmaya devam ettim ve ampulüde buldum ve bugün siparişi verdim inş. işe yarar artıkk bunalımdan çıkmak istiyorumm :S:S bakalım ne olacak

X