Çatlaklar Çatlaklar infini yöntemiyle ortadan kalkıyorr !!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
benim kalçamın üstlerinde yanlarında ve belimde artı göğüslerimde vardı ama hafiflerdi sedeflenmişlerdi şimdi popomun üstündekiler tamamen geçti diyebilirim diğer kısımlarım ise çok az belli oluyor ben lazer yaptırmadım gerek kalmadı diyebilirim dermaroller ve lierac kullandım herkese tavsiye ederim düzenli kullanın 4 ay kullandım devam ediyorum geçiyorlar inanın çaresi yok falan diyorlar yalan popomun üstü geçti süper oldu cillop gibi arkadaşlar ben aleovera yağını vücut kremimin içiine karıştırdım onu da duştan sonra kullanıyorum size tavsiyem bol bol kivi yiyin ve a,e,c vitaminli kremler şimdilik benden bu kadar biraz uzak kaldım bu siteden sonuç olumlu olunca yazmak istedim sağlıklı günler herkese sakın kafanıza takmayın geçiyor çünkü :KK9::KK49:

saol cevap verdin için bnde elimden gelen herşyi yapıcm 4 aydır kahve limon yapıyorum ve düzelme var ama doktorada gitcem ya dermorol yada laser yaptırcm

Bu sabah hazırlanırken bacak iç kısımlarımda da çatlak oluşmaya başladığını gördüm zaten olanlarla psikolojim bozuldu yenilerini hazmedemem :S:S formu açtım ne yapmam lazım diye lierac jeli ve ampulunden bahsetmişsiniz ampulü bulamadım önce bende jeli siparişini verdim moralim bozuk olduğundan bakınmaya devam ettim ve ampulüde buldum ve bugün siparişi verdim inş. işe yarar artıkk bunalımdan çıkmak istiyorumm :S:S bakalım ne olacak

canım bende aynen senin gibiydim 4 ay önce bütün vucudum sanki çatlamış gibi geliyordu ama bunun basit bir kaygı olduğunu sonunda gördüm endişelenmene gerek yok düzenli bir şekilde kullanırsan işe yarıyacağını düşünüyorum en önemlisi geçeceğine beynini inandır ve moralini bozuk tutma hep aa buram çatlamış şuram çatlamış dersen gerçektende çatlarsın bendede aynen öyle oldu sonra dedim aman kullanıyım şunları herşey olcana varır oldu yani ampülünü nerden buldun bu arada ampülü bildiğin lazer gibi etkiliymiş onarıyor bildiğin jelide hafifletiyor ve çatlamayı dorduruyor şimdilik benden bukadar sağlıcakla kal :KK66:olmadı son çare lazer :KK66:

canım bende aynen senin gibiydim 4 ay önce bütün vucudum sanki çatlamış gibi geliyordu ama bunun basit bir kaygı olduğunu sonunda gördüm endişelenmene gerek yok düzenli bir şekilde kullanırsan işe yarıyacağını düşünüyorum en önemlisi geçeceğine beynini inandır ve moralini bozuk tutma hep aa buram çatlamış şuram çatlamış dersen gerçektende çatlarsın bendede aynen öyle oldu sonra dedim aman kullanıyım şunları herşey olcana varır oldu yani ampülünü nerden buldun bu arada ampülü bildiğin lazer gibi etkiliymiş onarıyor bildiğin jelide hafifletiyor ve çatlamayı dorduruyor şimdilik benden bukadar sağlıcakla kal :KK66:olmadı son çare lazer :KK66:

canım lierac nerden aldın eczaneden mi kozmetikçilerden mi nasıl kullandın? bide dermorol yaptırdın sanırım dermorol yaptırırken yaz ayında yapılmaz diye bi kural var mı?ve lazerde böyle bi kural var mı?

Kızlar çatlak tedavisi diye bir şey yok! söylenen o yöntemlerin hepsi kandırmaca çatlamış bir derinin tekrardan eski haline gelmesi zaten mantıken düşününce zaten imkansız olduğu anlaşılıyor. fazla gerginleşip çatlıyor derimiz gitmez yani boşuna paralarınızı böyle şeylere yatırmayın derim

kızlar çatlak tedavisi diye bir şey yok! Söylenen o yöntemlerin hepsi kandırmaca çatlamış bir derinin tekrardan eski haline gelmesi zaten mantıken düşününce zaten imkansız olduğu anlaşılıyor. Fazla gerginleşip çatlıyor derimiz gitmez yani boşuna paralarınızı böyle şeylere yatırmayın derim

peki neden ünlülerin vücutlarında çatlak göremiyoruz,
çocuk doğuruyolar, bi dünya kilo alıp veriyolar?????????????????

arkdşlar benımde kalçamda diz kapağımda ve iç bacağımda çatlaklar var ve inanın hiiççç ama hiiçç takmıyorum.. kimse kusursuz selülitsiz çatlaksız değil bence ben kendımde gördükten sonra bütün arkdslarıma sordum ve herkes evet benımde var cevabını verdi..
ünlülerin bile var fakat kapatıcılarla kapatıyorlar yada bizim boyumuzu aşan tedavi yöntemlerini uygulamak zorunda kalıorlar çünkü paralarını vücutlarnı sergileyrk kazanıorlar ama kapatamaynlar da var buyrun resimleri
Vücudunuzla Barışık Yaşayın » Yeliz'in Dünyası
Shakira’nın kalçaları yalan söylemez en son haber
http://modavehobiperisi............../2011_01_01_archive.html
http://www.itsbeauty.com/f/mihrihatun/beyonce-cellulite500.jpg
http://www.22haber.com/yazdir.php?id=30577
kendizi sevin ve güvenin arkadslar ınanın bu yuzunuzede cıldnzede yansıyacaktr

arkdşlar benımde kalçamda diz kapağımda ve iç bacağımda çatlaklar var ve inanın hiiççç ama hiiçç takmıyorum.. kimse kusursuz selülitsiz çatlaksız değil bence ben kendımde gördükten sonra bütün arkdslarıma sordum ve herkes evet benımde var cevabını verdi..
ünlülerin bile var fakat kapatıcılarla kapatıyorlar yada bizim boyumuzu aşan tedavi yöntemlerini uygulamak zorunda kalıorlar çünkü paralarını vücutlarnı sergileyrk kazanıorlar ama kapatamaynlar da var buyrun resimleri
Vücudunuzla Barışık Yaşayın » Yeliz'in Dünyası
Shakira’nın kalçaları yalan söylemez en son haber
http://modavehobiperisi............../2011_01_01_archive.html
http://www.itsbeauty.com/f/mihrihatun/beyonce-cellulite500.jpg
http://www.22haber.com/yazdir.php?id=30577
kendizi sevin ve güvenin arkadslar ınanın bu yuzunuzede cıldnzede yansıyacaktr

kapalı yerde olan çatlakları takmamak normalde kollarında ve omuzlarında olan ve tişört giydiğinde ortada olan çatlakları takmamak olmuyo gözünün önünde oluyo çünkü sürekli

Kızlar çatlak tedavisi diye bir şey yok! söylenen o yöntemlerin hepsi kandırmaca çatlamış bir derinin tekrardan eski haline gelmesi zaten mantıken düşününce zaten imkansız olduğu anlaşılıyor. fazla gerginleşip çatlıyor derimiz gitmez yani boşuna paralarınızı böyle şeylere yatırmayın derim

hahahaha çare yok demek hiç birşey yapılamıyor demek kaç yaşındasın bilmiyorum ama internet kullanıyorsun aç bi araştır lazer ile çatlakların %75'i yok edilirliği kanıtlandı sen yontma taş devrindesin burda yazılan düzelmelerde yüz de yüz demiyoruz eskiye göre iyi diyoruz hatta çok iyi ayrıca kozmetik ürünlerin ve serumlarında hem dermatolok hemde klinik olarak kanıtlandı çatlaklar üzerinde etkisi olduğu bence birşey bilmeden buraya birşeyler yazma hiç mi dermatolağa görünmedin ben uzmanımın söylediklerini ve araştırdıkları yazıyorum akşam akşam güldürdün cahil seni :KK52::KK35:

kızlar dermapen yapan bi merkezi aradım%70 etkili dedi.fikri olan yada yaptıran var mı çünkü düşünüyorum yaptırmayı.

kızlar dermapen yapan bi merkezi aradım%70 etkili dedi.fikri olan yada yaptıran var mı çünkü düşünüyorum yaptırmayı.

canım dermapen denilen alet micro iğneleri olan kalem biçiminde .tedavi yöntemi mezaterapi yada akupuntur tedavisine dayandırılmış.ben bir kaç siteden okudum ve istenilen sonucu 2 yada 6 seans arasında alınabilirmiş ama 6 ayda bir tekrarlanırsa eğer daha kalıcı sonoçlar elde edilebilir gibi ama bana göre ilk önce lazerle daha sonra bu yöntemle mutlu olunabilir gibi geldi linke veriyorum ilgili arkadaşlar için Dermapen Terapi Sistemi | Pervin Dinçer buradan ayrıntıları öğrenebilirsiniz ama güzellik merkezi yerine bence hastanelerde yapılması daha uygunn gibi geldi bana sağlıcakla kalın:KK66::KK49:

canım dermapen denilen alet micro iğneleri olan kalem biçiminde .tedavi yöntemi mezaterapi yada akupuntur tedavisine dayandırılmış.ben bir kaç siteden okudum ve istenilen sonucu 2 yada 6 seans arasında alınabilirmiş ama 6 ayda bir tekrarlanırsa eğer daha kalıcı sonoçlar elde edilebilir gibi ama bana göre ilk önce lazerle daha sonra bu yöntemle mutlu olunabilir gibi geldi linke veriyorum ilgili arkadaşlar için Dermapen Terapi Sistemi | Pervin Dinçer buradan ayrıntıları öğrenebilirsiniz ama güzellik merkezi yerine bence hastanelerde yapılması daha uygunn gibi geldi bana sağlıcakla kalın:KK66::KK49:

doktorum yapması tabiki daha güvenilir ama yapan doktor var mı bilmiyorum ki canım offf kafam karıştı ama aradığım kadın iz falan olmaz dedi de nasıl güvenecen

ya keşke çatlaklarıyla başa çıkabilmiş olanlar lazerle tedavi olup iyi sonuç alanlar yazsa da buraya bizde ona göre hareket etsekk ya ben şimdi güvenemiyorum lazere hem çok para istiyorlar hem de yok yanık oluyor yok boşa para ne yapacağımı şaşırdım :KK43:

ya keşke çatlaklarıyla başa çıkabilmiş olanlar lazerle tedavi olup iyi sonuç alanlar yazsa da buraya bizde ona göre hareket etsekk ya ben şimdi güvenemiyorum lazere hem çok para istiyorlar hem de yok yanık oluyor yok boşa para ne yapacağımı şaşırdım :KK43:

cnm merhaba ben geçen sene bu topiği açtım ve lazer tedavisi olacaktım hem maddi durum hemde başka rahatsızlığım yüzünden kaldı ama yaptırmayı düşünüyorum özel bir hastanede doktor bana leke yada yanık gibi şeyler olmaz dedi zaten diğer yabancı sitelerdede bayanlar hiç bu tarz şelerden şikayetçi değil yanık olsa bile belli bir süre sonra geçer diye düşünüyorum kalıcı değildir ama lazer ile %75 i azalıyormuş neredeyse bitmiş gibi lazer yaptırdıktan sonra lierac serum falan kullanırsın yada bio oil :KK66:ben yaptırınca yazıcam ama yazın olmuyor ekim gibi falan yapılıyor o zamana kadar da lierac serum ve bio oil kullanıcam sağlıcakla kal ve çok dert etme :KK34:

cnm merhaba ben geçen sene bu topiği açtım ve lazer tedavisi olacaktım hem maddi durum hemde başka rahatsızlığım yüzünden kaldı ama yaptırmayı düşünüyorum özel bir hastanede doktor bana leke yada yanık gibi şeyler olmaz dedi zaten diğer yabancı sitelerdede bayanlar hiç bu tarz şelerden şikayetçi değil yanık olsa bile belli bir süre sonra geçer diye düşünüyorum kalıcı değildir ama lazer ile %75 i azalıyormuş neredeyse bitmiş gibi lazer yaptırdıktan sonra lierac serum falan kullanırsın yada bio oil :KK66:ben yaptırınca yazıcam ama yazın olmuyor ekim gibi falan yapılıyor o zamana kadar da lierac serum ve bio oil kullanıcam sağlıcakla kal ve çok dert etme :KK34:

KIZLAR BİRŞEY BULDUM HAKKINDA ARAŞTIRDIMDA AMA SANIRIM SADECE YURTDIŞINDA DAHA TÜRKİYEYE GELMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM .FAZLA MERAKLANDIRMICAM BİR E-KİTAP ÇATLAKLARDAN KURTULMA HİKAYESİDE DİYEBİLİRİZ KENDİ YAPTIĞI YÖNTEMLER VE RESİMLERİ VAR SİTE ADRESİ :Reverse Stretch Marks BURDAN BAKABİLİRSİNİZ BEN AZ ÇOK ARAŞTIRDIM KONUYLA İLGİLİ SİZDE BİLGİ TOPLARSANIZ SEVİNİRİM BELKİ DOĞRU BELKİDE YANLIŞ AMA DENEMEK VE ARAŞTIRMAK LAZIM KOLLARI SIVIYALIM YANDAŞLAR SAĞLICAKLA KALIN:KK66:

shouttt umudumaa yolsunn resmeenn tatlımmm yaaa çıldırıcamm yokksaaa lütfen gelişmeleri benimle de paylaş :)

KIZLAR BİRŞEY BULDUM HAKKINDA ARAŞTIRDIMDA AMA SANIRIM SADECE YURTDIŞINDA DAHA TÜRKİYEYE GELMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM .FAZLA MERAKLANDIRMICAM BİR E-KİTAP ÇATLAKLARDAN KURTULMA HİKAYESİDE DİYEBİLİRİZ KENDİ YAPTIĞI YÖNTEMLER VE RESİMLERİ VAR SİTE ADRESİ :Reverse Stretch Marks BURDAN BAKABİLİRSİNİZ BEN AZ ÇOK ARAŞTIRDIM KONUYLA İLGİLİ SİZDE BİLGİ TOPLARSANIZ SEVİNİRİM BELKİ DOĞRU BELKİDE YANLIŞ AMA DENEMEK VE ARAŞTIRMAK LAZIM KOLLARI SIVIYALIM YANDAŞLAR SAĞLICAKLA KALIN:KK66:

Kızlar selam, eski accountuma bir türlü ulaşmayı başaramadığım yeni bir hesap açmak zorunda kaldım, o nedenle birçok arkadaşıma da cvp yzamadım, özür dilerim bunun için:KK43:
Bu e-kitap ı satın aldım ben,biraz hayal kırıklığına uğradım çünkü kitapta anlatılan şey dermaroller idi!! Elbette bazı detaylar yok değil.Şimdi size listeyi veriyorum:
- Dermaroller
- Bakır peptit içeren krem ( geceleri )
- Aha-Glikolik asit içeren krem (sabah )
- Saf veya safa yakın aloe vera jel
- Kollojen içeren toz veya hap
- Çinko ve C vitamini hapı
Yaklaşık 6 aylık bir tedavi sonucunda tamamen kurtulduğunu yazmış arkadaş...Ayrıca dermapen konulu başlıkta da elektrikli dermaroller almak isteyenlere uygun fiyatlı yurtdışı link vereceğim, ben onu kullanmayı düşünüyorum.
Gelelim fraksiyonel lazere;
Yaklaşık 3000 TL para ve acıdan sonra ki oldukça iyi bir klinkte yaptırdım hatta seanslardan birini de Devrim Bey yapmıştır , sonuç hemen hemen 0:KK43:(( Ki benim çatlaklar çizgiye dönüşmüştü zaten artık, onca kremden sonra...
Sorunuz varsa cevaplayacağım..
Sevgiler

Kızlar selam, eski accountuma bir türlü ulaşmayı başaramadığım yeni bir hesap açmak zorunda kaldım, o nedenle birçok arkadaşıma da cvp yzamadım, özür dilerim bunun için:KK43:
Bu e-kitap ı satın aldım ben,biraz hayal kırıklığına uğradım çünkü kitapta anlatılan şey dermaroller idi!! Elbette bazı detaylar yok değil.Şimdi size listeyi veriyorum:
- Dermaroller
Yaklaşık 6 aylık bir tedavi sonucunda tamamen kurtulduğunu yazmış arkadaş...Ayrıca dermapen konulu başlıkta da elektrikli dermaroller almak isteyenlere uygun fiyatlı yurtdışı link vereceğim, ben onu kullanmayı düşünüyorum.
Yaklaşık 3000 TL para ve acıdan sonra ki oldukça iyi bir klinkte yaptırdım hatta seanslardan birini de Devrim Bey yapmıştır , sonuç hemen hemen 0:KK43:(( Ki benim çatlaklar çizgiye dönüşmüştü zaten artık, onca kremden sonra...
Sevgiler

son paragrafta yıkıldım...

son paragrafta yıkıldım...

tia81 ilk önce hoşgeldin diyelim topiğime bilgilerin içinde teşekkürler!buarada bilimsel olarak lazerlerin 0 sonuç vermesi imkansız dediğim gibi en zor en derin çatlaklarda bilene %25 oranında düzelme sağlıyor diye biliyorum ben bu konuyla ilgili bir çok forumdan yani yabancı forumlarda dahil bir sürü araştırma yaptım ve dermatoloğum bana özel bir hastane buarada a plus bir hastane çatlakların kalem kadar kalın olsa bile saç teli kadar inceleceğini söyledi sende nasıl böyle bir sonuç oldu anlamadım fakat sormak istediğim ne zaman yaptırdın lazeri çünkü iyileşme süresi 3 ayı buluyor diye biliyorum yani lazer yaptırınca aniden yok olma gibi bir şey değil 3 yada 6 ay boyunca cilt kendini onarmaya devam eder senin için üzücü bir deneyim olmuş ama lazerin ne kadar etkili olduğunu görmen için google görsellere gir arama motoruna stretch marks laser before after yazarsan göreceksin!tekrardan paylaştığın bilgiler ve deneyimler için tşk sağlıcakla kal:)

- Dermaroller
Sevgiler

selam ,

bu e-kitabı nereden aldınız ve kitabın tam adı nedir? bir de - Bakır peptit içeren krem ( geceleri )
- Kollojen içeren toz veya hap bunları nerden alacağımızla ilgili bir bilgin var mı? şimdiden teşekkürler,

sevgiler,

MASKELER--evet ilk olarak patates suyu maskesi patatesleri dilimleyerek yada redeleyelim banyoda vücudumuza ovalayarak sürelin patatesler sulu olsun 5 dk sonra cildimizi ılık su ile yıkayalım --meyve sularından oluşan bir maske tarifimiz var meyveler rende yaparak salatalık kivi ,kayısı birde limonun suyunu sıkalım a,c vitaminli meyveleri cildimize sürüp kuruduktan sonra ılık su ile yıkayalım .--sırada yumurta akından oluşan minarelli maskemiz yumurtanın okunu sürüp kurumasını bekleyelim daha sonra soğuk su tutup yıkayalım .u maskeler cildimizdeki çatlakların görünümünü azaltacaktır iki hafta için gözle görünür bir sonuç elde edebilirsiniz..PEELİNGLER--doğal beyaz şeker yani toz şekerin içine istediğini bir bitkisel yağdan göz kararı koyun cildinize ovalayarak sürün 5 dk bekleyin ılık su ile arındırın..--herkesin bildiği diğer bir peeling ise kahve ve limon ikisini karıştırım isteğe bağlı olarak sirkede eklenebilir yine ovalayarak sürün ve kurumasını bekleyin soğuk su ile durulayın.. Evet maskeler ve peelingleri bir arada kullanın yani kahve ve limondan sonra patates suyunu sürüp bekleyin mesela yada toz şekerle peeling yaptıktan sonra meyve kokteli maskesini uygulaya bilirsiniz böylece etkiyi ikiye katlayabilirsinizşimdi sırada SABUNLAR:--ilk başta tarçınlı sabun,siyah üzüm sabunu,inci tozu sabunu selülitler içnde yosun sabunu diyelim:KK66:sıra geldi KREMLER:bu uygulamaları yaptıktan sonra sabunumuzlada arındıktan sonra nemlendiricive krem kullanmak şarttır bunun için aloe vera jel ve 5-10 aspirinin üzerine az miktarda maden suyu dökün eridikten sonra aleo vera jelini içine karıştırın ,bir diğer krem ise madecassol ve krem sera ikilisi içine c ve e vitamini serumu kırabilirsiniz :KK66:bu bilgilerin çoğunu yabancı sitelerden bir kaçınıda bizim sitelerden buldum diyebilirim en çok fayda görülen ve çatlakları hafifletmek için kullanılanlar bunlardı umarım faydasını görürsünüz bende başlayacağım sonuçları yazarım!sağlıcakla kalın :KK49:

X