Çatlaklar Çatlaklar Önemli TCA Kimyasal Peeling..

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Kızlar ben ayda bir yapıyorum TCA ve şu an 3 seans oldu ama hiçbir değişiklik yok çatlaklarda. Derinliğide genişliğide aynı. Devam edeceğim ama pek umudum yok
Of yaaaaaa Neden olmuyor acaba :KK43: soyulma filan oldu değil mi? 6 7 seanstan sonra belli olur tam olarak ama 3 den sonra da biraz incelme olmalıydı :KK43: :KK43:

H Harmonican evet soyulma oluyor hatta kabuk bağlıyor 1 hafta 10 günde tamamen deri soyuluyor. Hiç resim çekmedim ama artık resim çekip her ay takibini yapacağım. Yıllardır denemediğim şey kalmadı kabullenmekte istemiyorum o yüzden mücadeleye devam :) krem olarak madecassol, bepanthol, hametan ve e vitaminini karıştırdım onu kullanıyorum. Jojoba yağını deneyeyim diyorum. Bir de kozmetik bir krem sipariş ettim onu deneyeceğim. Deneme tahtasına döndüm resmen.

Doa kimyadan mı yoksa
http://www.peelingi.com buradan mi almali?
Yuzde 25 lik mi 30 luk mu almali?
Bunlara karar veremedigim için alamıyorum :KK43: yardimci olur musunuz?
Başlıkta ikisinden de memnu kalan var. Ikisinden de memnun kalmayan da var.

Ben aldım http://www.peelingi.com/ den sahte çıktı. Daha sonra aldım iyi geldi diyenlerinde sesi çıkmadı.70 TL çöp oldu. çok aşırı derin değilse çatlakların 25 kullanarak başla bence.

Teşekkür ederim canım. Araştırmalar sonucu doakimyadan almak en iyisiymis bunu ögrendim bugün ben de. Sadece bu işin ticaretini yapanlara güvenmeyin diyordu bir yazida.
Vardir bir hayır, uzulme lutfen.

Ben aldım http://www.peelingi.com/ den sahte çıktı. Daha sonra aldım iyi geldi diyenlerinde sesi çıkmadı.70 TL çöp oldu. çok aşırı derin değilse çatlakların 25 kullanarak başla bence.
uzun zamandır giremedim özel nedenlerim vardı kusura bakmayın.
ayse43 o siteyi önermişti bende aldım fakat yanmayınca sahte olduğu anladım
bunu ayşeye sordum ilk aldığı iyiydi kendi resimleri gördüğünüz gibi
sonra bidaha alıp sahte olduğu çıktı belki ürün degişmiştir bilemiyorum haram olsun
şimdi o ayşe doakimyadan almış 50 lik bile çok iyi yakıyor çatlakları bitmiş durumda inan gözümle gördüm
en iyi markası doakimya sanırım başka markası yok bilginize

Cok tesekkur ederim ilgisiz kalmadiginiz için . Oradan almaya karar verdim.
Yaninda e vitamini vs de almak gerekli mi acaba ne kullanmalıyız?
canım ben daha denemedim kullananlara sormalısın yada doakimyadan yetkilileri arayın bence
çünkü şipariş aldığında TCA peeling in yanına not bırakıyor kullanmadan önce bu numarayı arayın diyor

canım ben daha denemedim kullananlara sormalısın yada doakimyadan yetkilileri arayın bence
çünkü şipariş aldığında TCA peeling in yanına not bırakıyor kullanmadan önce bu numarayı arayın diyor

Evet canım bugün görüştüm. %30 tca önerdi. Oldukça ilgilendiler sagolsunlar siparişler gelince tekrar arayacağım.
Yaninda e vitamini ve çinko oksit de sipariş ettim önerdiler.
Soyulmadan sonrasi için de b5 (bepantenin ham maddesiymis diye okudum bir yerde) ve c vitamini de aldım.
Bakalım siparişler gelince tekrar bilgilendirecegim burayı inşallah.

Evet canım bugün görüştüm. %30 tca önerdi. Oldukça ilgilendiler sagolsunlar siparişler gelince tekrar arayacağım.
Yaninda e vitamini ve çinko oksit de sipariş ettim önerdiler.
Soyulmadan sonrasi için de b5 (bepantenin ham maddesiymis diye okudum bir yerde) ve c vitamini de aldım.
Bakalım siparişler gelince tekrar bilgilendirecegim burayı inşallah.
doğru bilgileri verdi canım hızlı sonuç alırsın inşallah ara sıra durumunu paylaş olur mu ?

Arkadaşlar bir de yetkili kişiden şunu öğrendim ki, her ciltte farklı tepkime gösterebilir.
Ve mesela %25 2 dk duruyorsa %40 1 dk dan az durmalı (misal olarak)
Yani yüzde arttikca bekletme suresi kısalmalı imiş şimdilik bu kadar bakalım.
Buraya cok guzel geri dönüşler yazmak duâsıyla. :)

doğru bilgileri verdi canım hızlı sonuç alırsın inşallah ara sıra durumunu paylaş olur mu ?

Amin canım inşallah bakalim :) insan yıllardır suren bu sorununun bir deva vesilesinin oldugunu ogrenince dahi rahatlıyor. Ümitsizlik yok inşallah.

Bende ilk yaptığımda güzel bir sonuç almıştım kızlar ama zamanla alttan belli olmaya başladı çatlaklar ama şöyle düşünüyorum her ne olursa olsun şimdiye kadar başka şekilde azaltamadım ben tek seans yapmıştım bence sekiz seansta çok daha iyi olabilir ama çok dikkatli olmak lazım bende biraz iz kaldı fazla beklettim siz siz olun bir dakikayı aşmayın kızlar sonuç alamasanızda bir dakika yapmaya devam edin birde yanık izi derdi yaşamayın

Arkadaşlar merhaba. Ürünler çok şükür ki geldi.
Aradım içinden çıkan kağıttaki numarayi ve bilgi aldım. Gayet güzel ilgilendiler çok şükür.

1) %30 tca yı önce deneme amaçlı çatlağın birisinin ucuna süreceğim.2 dk sonra yıkayacagim.
2) sonra ise iki çay yahut tatlı kaşığı demişti, e vitamini b5 vitamini, çinko oksit ve madecassol merhemi karıştırıp süreceğim.
3) bu aşamalardan sonra tekrar beni yönlendirecekler bakalım.
Sabah erken saatte ve duştan sonra yapmak daha doğru olur diyerekten sabahı bekleyeceğim inşallah.

Her ihtimale karşı acnelyse, hametan ve bepanthol onarıcı bakım kreminden de aldım. Bir de toz halinde c vitaminim de var.
Olumlu bir sonuç almayi umit ediyor ve burayi guzel neticelerle şenlendirmek için dua ediyor ve dua bekliyorum. :KK15:

Roselling Roselling bende doa kimyadan %30 TCA aldım ama numarayı arayıp sormadım. Madecassol, bepanthol, hametan, e vitamini karışımı bir krem yaptım onu kullanıyorum. Yarın 4. seansımı yapacağım kreme B5 ve çinkoda ekleyeceğim. Daha sonraki aşamaları buradan paylaşırsan çok sevinirim eksik ya da yanlış uyguladığım bir şey varsa düzeltmiş olurum. İnşallah bir an önce fayda görür kurtuluruz bu durumdan :KK54:

Roselling Roselling bende doa kimyadan %30 TCA aldım ama numarayı arayıp sormadım. Madecassol, bepanthol, hametan, e vitamini karışımı bir krem yaptım onu kullanıyorum. Yarın 4. seansımı yapacağım kreme B5 ve çinkoda ekleyeceğim. Daha sonraki aşamaları buradan paylaşırsan çok sevinirim eksik ya da yanlış uyguladığım bir şey varsa düzeltmiş olurum. İnşallah bir an önce fayda görür kurtuluruz bu durumdan :KK54:

MaşAllah masaAllah 4. Seans :)
Peki nasıl bir degisim oldu mu acaba? Soyulma gibi bir durum veya D domateskurusu ?
Kac gun araliklarla yaptin bir de :) istikrarin icin tebrik ediyorum. Insallah cok guzel neticeler alirsin sen de.
Ben umitvarim inşallah. Her türlü rahatsizligin ilacı bu cilt dahi olsa ümit diye düşünüyorum :KK16:
Benim çatlaklar 7 8 senelik kilo alma vermeden ergenlik döneminden. Aslında 1 hafta icinde düzenli spora başlıyorum nasipse. Nedense daha fazla sonuç alacakmisim gibi bir his var. Kilo alimim oldu bir kac ayda. Bu tedaviyle beraber düzenli beslenme ve spor da olsa ne kadar guzel olur :21:

Roselling Roselling Teşekkürler canım :) ben ayda 1 yaptım ama bu sefer 3 haftaya düşürüyorum. TCA sürünce önce beyazlaşıyor sonra kabuk bağlıyor en son aşamada soyulma oluyor bunlar 10-15 gün içinde oluyor. Açıkçası pek bir fark göremedim benimde ergenlikten kalma 10 seneden fazladır var bunlar. Bende spora başladım yazın 3 ay kadar gittim fitness yaptım bacak çalıştım ama üst bacaklarımda hafif yatay çatlaklar olmaya başladı bu yüzden sporuda bıraktım :KK43: Ne güzel sen ümitlisin bende artık pek kalmadı ama devam edeceğim pes etmek yok. Her şeyin çaresi var artık elbet bununda vardır Allah'tan ümit kesilmez :)

Roselling Roselling Teşekkürler canım :) ben ayda 1 yaptım ama bu sefer 3 haftaya düşürüyorum. TCA sürünce önce beyazlaşıyor sonra kabuk bağlıyor en son aşamada soyulma oluyor bunlar 10-15 gün içinde oluyor. Açıkçası pek bir fark göremedim benimde ergenlikten kalma 10 seneden fazladır var bunlar. Bende spora başladım yazın 3 ay kadar gittim fitness yaptım bacak çalıştım ama üst bacaklarımda hafif yatay çatlaklar olmaya başladı bu yüzden sporuda bıraktım :KK43: Ne güzel sen ümitlisin bende artık pek kalmadı ama devam edeceğim pes etmek yok. Her şeyin çaresi var artık elbet bununda vardır Allah'tan ümit kesilmez :)

Evet pes etmek yok. Olacağına inanacagiz :)
Bugun duştan sonra ilk denememi yaptim iki catlak uzerine belimden. 2 dk durdu. 2 dk da su tuttum. Yandi pembelesti sonra beyaz oldu hafif. Hazırladığım merhemi sürdüm :) bakalim soyulma vs ne zaman baslayacak. Sabir zor :)

X