Çatlaklar Çatlaklar sizden kurtulacağı(z)m

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Asetises

Guru
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2012
56
25
Bu siteyi yıllardır takip ediyorum. Kayıt tarihimden de anlayabilirsiniz. Çatlaklar müthiş bir şekilde psikolojimi bozdu, tatile gitmiyorum yıllardır, insanlardan çok uzaklaştım, daha beter düşünceler içerisine de girdim. Çatlaklarla mücadele benim için ölüm kalım savaşı diyebilirim bu nedenle.

Bu başlığı açtım, çünkü çoğu çatlaklara çözüm başlığında kimsenin düzenli olarak herhangi bir tedaviyi uygulamadığını, sonuç almadığını ya da sonuçları yazmadığını gördüm, bu ben de dahil olmak üzere üyelerin canını sıkıyor (muhakkak)

Uyguladığım yöntemlerin sonuçlarını düzenli olarak bu başlık altında paylaşmaya karar verdim.

6 eylül'de tca asit %25 uyguladım göğüslerime, şu anda soyuluyolar, her gün hametan ve madecassol sürüyorum. Henüz bir değişim yok.

Bugün bacaklarıma lolifer'in tavsiyesi üzerine kahve limon uygulamaya başladım.

Belimin yan kısımlarına daha önce muhtemelen sulandırılmış asit sürmüştüm, soyulma olmadı. Onun üzerine buz tuttum, kızardı.

Spor da yapmaya başladım bugün, kas lazım. Cildin daha düzgün bir görüntüye kavuşması için.

Şimdilik bu kadar. Gelişmeler olunca yazacağım. (Olmasa da yazacağım)

TCA ile bir seans yaptım şimdilik, annemin söylediği kadarıyla silikleşme var.

Kahve limonla da ikinci günüm, fakat bu yöntemden pek ümitli değilim.

Sevgiler.

Not düşmeye geldim hanımlar. Gerçekten tca'lar arasında fark var, yani bazıları sahte bazıları gerçek. Heyecanla ve pek sipariş vermeyi bilmeyen biri olarak iki ayrı yerden sipariş vermiştim. İsim vermeyim ama dövme silinir vs. gibi reklamları var, internet sayfaları da paint'ten yapılma gibi bir şey. Diğeri de daha ciddi bir yer gibi duruyordu. O kalitesiz siteden aldığım sözde tca hiçbir etki yaratmadı, soymadı bile. Ama diğeri... ciddi anlamda soyuyor. Miktarları aynıydı.

İsim vermek yasak değildir muhtemelen.
Verseniz daha iyi hatta insanlara yol gösterir.
Ben bir gün cesaret edersem Doa'dan alırım sanırım.

Pekala o zaman. İşe yarayanın adını vereyim ben, Doa. Soydu falan, hani bendeki iyileşme çok çok az. İşte belki ciltle alakalı bir durum da olabilir bu. 2.,3. seanstan sonra daha netleşir durum sanırım. Bugün kahve limon günü ayrıca, ilk haftamı doldurmadım, yine yazacağım :)

Kolay gelsin canim
benim de gozum surekli aynada her gun catliyotmuyum diye
cok tirsiyorum bende :KK43:

Of of. Annem beni 10 yaşındayken uyarmıştı kilo alma çatlarsın diye. Tabi ne anlarım ben bu durumdan. Baldırlarımın arkası hamile çatlağı gibi... of of. Dikkat edelim, her gün nemlendirelim vücudu.

daha da çatlamayız inşallah, bi de ben bi kez daha kilo vericem...

Of of. Annem beni 10 yaşındayken uyarmıştı kilo alma çatlarsın diye. Tabi ne anlarım ben bu durumdan. Baldırlarımın arkası hamile çatlağı gibi... of of. Dikkat edelim, her gün nemlendirelim vücudu.

daha da çatlamayız inşallah, bi de ben bi kez daha kilo vericem...
Diyorlar ki spor da ise yariyor....
Plank hareketleri var ise yarar belki

Göğüslerime tca uyguluyorum demiştim. Bi göğsümün üzerindeki çatlağın derinliği fazlaydı, derinliği gitmiş, orantılı bir yüzey haline gelmiş. Diğer göğsümde ise silikleşme var. 2. uygulamamdı bu.

Silikleşme olduğunu söylediğim göğsümü bugün gün ışığında gördüm de... bilemiyorum ya. Işık kandırmacası mıydı silikleşme sandığım. Şu an umutsuzum açıkçası ama devam ediyorum.

Kolay gelsin,benimde dermaroller uygulamamı yapmam gerek birkaç güne.
Ama üşeniyor muyum anlamadım.

Hiç üşenmeyin. Yapın. Yorucu ve uzun olsa da denemeye değer.

Bu arada çok teşekkür ederim. Yani bana çok azalmış gibi görünmüştü çatlaklarım, bugün gün ışığında görünce sinirlerim bozuldu. Sonra anneme gittim, anne kendimi kandırmışım dedim, o da "yoo geçen gördüğüm gibi(silikleştiğine, azaldığına şahit olduğunu söylemişti)" dedi. Bilmiyorum ya.

Bende evlendikten sonra kilo verdim ve baldırlarımda çatlaklar oluştu. 2 aydır LR ın doğum ve kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklara çözüm olan ürünlerini kullanıyorum . Sonuç çok iyi...Düzenli kullanmak gerekiyor ancak.

Katkınız için teşekkür ederim. TCA ve kantaron, madecassoldan sonra umudum ve hevesim olursa, belki onları da denerim. Gerçi pek güvenemiyorum öyle ürünlere.

X