Gebeliğe Hazırlık Catlama olmus mu acil lutfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

afraima

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2012
1.545
498
Merhaba ben ovuslasyon testi yapmaya biraz geç başladım en son adet tarihim 25 aralık resim ekliyorum , bana göre dün yumurtlama bugun de silik çizgi gördüm çatlama olmus oluyor değil mi , ben böyle algıladım, sizce nasıl bilgilendirirseniz sevinirim üstteki test dun yaptım alttaki bugüne ait

Eklentiler

• 20220119_114708.jpg
    20220119_114708.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 55
evet çatlama olmuş canım bugunu kesin değerlendir
Tesekkur ederim , bu ay test yapmayayım dedim ama dayanamadım ovulasyon testine geç başladım ama yakaladım zamanı o halde :) dun iliski oldu bugün belki olamazsa yine de şansım olur mu sizce

olur canım spermler bazen 72 saat bile yaşayabiliyor mühim olan yumurtayı yakalamak Rabbim tez zamanda hayırlı haberler almayı nasip etsin :KK36:

Merhaba ben ovuslasyon testi yapmaya biraz geç başladım en son adet tarihim 25 aralık resim ekliyorum , bana göre dün yumurtlama bugun de silik çizgi gördüm çatlama olmus oluyor değil mi , ben böyle algıladım, sizce nasıl bilgilendirirseniz sevinirim üstteki test dun yaptım alttaki bugüne ait
Aynı gün yumurtlayıp aynı gün çatlamış yumurtamız😁 değerlendirelim

Aynı gün yumurtlayıp aynı gün çatlamış yumurtamız😁 değerlendirelim
Biri ayın 18 inde diğeri de 19 unda , artık bugün test yapmama gerek yok diymi , gecen ay kimyasal yaşadım gecen sene de erken doğum inşallah hayırlısı olur simdi

Bir de kasik ağrım oluyor ara ara, bu da çatlamanin belirtisi mi

Biri ayın 18 inde diğeri de 19 unda , artık bugün test yapmama gerek yok diymi , gecen ay kimyasal yaşadım gecen sene de erken doğum inşallah hayırlısı olur simdi
Aynen t çizgisi c den daha silikse çatlama oldu demekdir o günü de değerlendirip test yapmana gerek yok canım

X