Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi 11. Gün test

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnan hiç umudum yok sürekli test yapmaktan da bıktım artık rabbim isteyen herkese nasip etsin artık insan yoruluyor ama bi umut var ki o mahvediyor insanı, bugün sonuca göre haber veririm ben de sana yarın sende bi dene bakalım bida allahtan ümit kesilmez canım 🙏🏻🥺🤍
Saol canım inşallah güzel haberler alırsın

Kızlar yeniden merhaba. Bugün birdaha ovulasyon ve gebelik testi yaptım. Bugün tam 12. Gün igne gününü saymazsak. Gecen gün ovulasyon testi negatifti Bugün yeniden pozitif. Kaset gebelik testi ise negatif. Dün 11. Günde beta verdim. 2.95di
Yardimlarinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum 🥺

Kızlar yeniden merhaba. Bugün birdaha ovulasyon ve gebelik testi yaptım. Bugün tam 12. Gün igne gününü saymazsak. Gecen gün ovulasyon testi negatifti Bugün yeniden pozitif. Kaset gebelik testi ise negatif. Dün 11. Günde beta verdim. 2.95di
Yardimlarinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum 🥺
canım 5 in altında gebelik yok diye biliyorum bende 12. Gün kan verdim 0,5 çıktı doktor adetliyken gel demişti dün bu defa femara verdi onu kullanıyorum sabah akşam 5 gün Cuma günü gel dedi ikinci iğneyi yaptıracağım inşallah nasip diyelim sende sakın takip etme varmı yok mu düşünme ben artık öyle yapıyorum insan ümitleniyor olmayınca üzülüyor adetin gecikirse istersen bida kan ver

canım 5 in altında gebelik yok diye biliyorum bende 12. Gün kan verdim 0,5 çıktı doktor adetliyken gel demişti dün bu defa femara verdi onu kullanıyorum sabah akşam 5 gün Cuma günü gel dedi ikinci iğneyi yaptıracağım inşallah nasip diyelim sende sakın takip etme varmı yok mu düşünme ben artık öyle yapıyorum insan ümitleniyor olmayınca üzülüyor adetin gecikirse istersen bida kan ver
Bende 5 gün femara kullandım sonra çatlatma iğnesi oldum. Ama esimin hız ve sayısında düşüklük çıktı. Bidaki aylara inşallah 🥺

Fameranın çok etkisi var ben 8. Gününde test yaptım pozitif çıktı

Merhaba kızlar çatlatma iğnesi yaptık bu ay 29 ocakta , bugün 11. Günüm erken gebelik yaptım ama silik yok gibi çıktı bi bakar mısınız doktorum yarın kan vermemi istiyor 12. Günde yarında testte böyle çıkarsa gitmesem mi acaba yine üzülürüm diye korkuyorum??
Hamile misiniz acaba

X