Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi 11. Gün test

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Asel bilgi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
15
3
27
Merhaba kızlar çatlatma iğnesi yaptık bu ay 29 ocakta , bugün 11. Günüm erken gebelik yaptım ama silik yok gibi çıktı bi bakar mısınız doktorum yarın kan vermemi istiyor 12. Günde yarında testte böyle çıkarsa gitmesem mi acaba yine üzülürüm diye korkuyorum??

IMG_3143.jpeg

merhaba kızlar, bende çatlatma iğnesi oldum 30 ocakta bugün iğne gününü sayarsak 11.gün ,test yapmadım ama çok kötü bel ağrısı yaşıyorum, gögüslerim çok şiş ağrı var ve ara arada kasık ağrısı oluyor. sizdede varmı bu durumlar.

Benim de bu şekildeydi. Testi tekrarlayın ve kan verin. Benim ki o kadar azdı ki kuruma çizgisi sandım ama sonra belirginleşti ve beta hcg 133 çıktı. Darısı başınıza.

merhaba kızlar, bende çatlatma iğnesi oldum 30 ocakta bugün iğne gününü sayarsak 11.gün ,test yapmadım ama çok kötü bel ağrısı yaşıyorum, gögüslerim çok şiş ağrı var ve ara arada kasık ağrısı oluyor. sizdede varmı bu durumlar.
Benimde 29 Ocak yarın yapıcam inşallah ilk testi bende iğnenin etkisi çok oldu hiç geçmedi artarak devam ediyor tansiyon düşüklüğü de var bide anlamadım neden

Benim de bu şekildeydi. Testi tekrarlayın ve kan verin. Benim ki o kadar azdı ki kuruma çizgisi sandım ama sonra belirginleşti ve beta hcg 133 çıktı. Darısı başınıza.
Ayyy çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız peki yarın 12. Gün oluyor yarın doktor kan vermemi söyledi kanda yarın belli olur mu acaba

Ben de o belirtiler 2-3 gün oldu sonra geçti canım

Ayyy çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız peki yarın 12. Gün oluyor yarın doktor kan vermemi söyledi kanda yarın belli olur mu acaba
Evet belli olur. Ben 11. günde çok silik idrar testinde gördüm 12. gün belirginleşti ama o gün gidemedim. 13. gün kan verdim.

teşekkür ederim kızlar,ben test yapmadım 14.gün olunca düşüyorum yapmayı, çok hayal kırıklığı yaşadım yine aynı duyguyu yaşamak istemiyorum. ama tabi belirtiler oluncada fikirleri almadan da duramadım.

Kızlar sanırım bu seferde olmadı 12.gün bugün test yaptım negatif
Canım benimde 12. Gün hiç yok bugün gidip kan vericem belirsizlik daha kötü sende kan ver bence doktor 12. Günde ver dedi bana

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 145
  • image.jpg
    image.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 141
Canım benimde 12. Gün hiç yok bugün gidip kan vericem belirsizlik daha kötü sende kan ver bence doktor 12. Günde ver dedi bana
Seninkinde sanki bı gölge var gibi canım ben salı gidicem zaten kontrole o güne kadar beklerim artık yarın sabah tekrarlarım testi

Seninkinde sanki bı gölge var gibi canım ben salı gidicem zaten kontrole o güne kadar beklerim artık yarın sabah tekrarlarım testi
İnan hiç umudum yok sürekli test yapmaktan da bıktım artık rabbim isteyen herkese nasip etsin artık insan yoruluyor ama bi umut var ki o mahvediyor insanı, bugün sonuca göre haber veririm ben de sana yarın sende bi dene bakalım bida allahtan ümit kesilmez canım 🙏🏻🥺🤍

X