Çatlatma iğnesi sonrası neler yaptınız

Ben o kadar yatmiyorum ya Max beş dk yatıyorum sonra ya tuvaletim geliyo ya da direk banyoya gidiyorum. Şeyden ötürü sordum ilişkiden sonra ayağa kalktığında o akıntı geliyorsa rahim kayıktır diye birşey duydum ben de ben ayağa kalktigimda geliyo o akıntı acaba benim rahmim mi kayık diye dusuncelere girmiştim herkeste mi böyle bir ben mi öyle oluyorum diye sorayım dedim
Ya bana 2 saat tuvalet yasağı verdi bunları bana hemşire önerdi birde duş için bekle bi kaç saat dedi
Yok canım ya herkeste aynıdır bende illaki dışarı veriyo azda olsa fazlalığı atıyor

Ya bana 2 saat tuvalet yasağı verdi bunları bana hemşire önerdi birde duş için bekle bi kaç saat dedi
Yok canım ya herkeste aynıdır bende illaki dışarı veriyo azda olsa fazlalığı atıyor
Tamam teşekkür ederim cevapladigin için bende bundan sonra öyle yapayım.

Bende bu ayın 18 inde iğne oldum Klomen kullandım 4 yumurta büyüdü gerçekten beslenme çok önemli dikkat edin yumurtalar için çok güzel beslendim 4 yumurta büyüdü ama tuttu mu bilmiyorum Şuan ilişki aşamasındayız
Ben de 18 martta iğne oldum:) beklenen adetiniz ne zaman ?

Ben bi yarım saat uzanıyorum hiç kalkmadan ayaklarımı havaya kaldırarak hemşire böyle yap dedi sende dene hemen kalkma ama tabiki illa ki buna rağmen biraz dışarı akıyor kalkınca tabiki

Ben o kadar yatmiyorum ya Max beş dk yatıyorum sonra ya tuvaletim geliyo ya da direk banyoya gidiyorum. Şeyden ötürü sordum ilişkiden sonra ayağa kalktığında o akıntı geliyorsa rahim kayıktır diye birşey duydum ben de ben ayağa kalktigimda geliyo o akıntı acaba benim rahmim mi kayık diye dusuncelere girmiştim herkeste mi böyle bir ben mi öyle oluyorum diye sorayım dedim
Ben de bununla ilgili bir şey sorayım. Bir yarım saat kadar yatakta kalsam da sonra wcye gidiyorum genelde duş almadan haliyle, işte idrarımı yaparken sperm akıyor aynı zamanda. Bunu çok merak ediyordum acaba bi sorun mu var yoksa herkeste oluyor mu böyle ?

Ben de bununla ilgili bir şey sorayım. Bir yarım saat kadar yatakta kalsam da sonra wcye gidiyorum genelde duş almadan haliyle, işte idrarımı yaparken sperm akıyor aynı zamanda. Bunu çok merak ediyordum acaba bi sorun mu var yoksa herkeste oluyor mu böyle ?
Bir kısmı çıkması normal diye biliyorum yani ama tuvalet süresini biraz uzat sende bence

Olabilir belki de evet, biraz bacaklarımı uzatıp bekliyorum sonra da normal uzanıyorum ama max yarım saat 40dk sürer sonra e ertesi gün iş güç var mecbur kalkıyorum :)
Evet bende çok uzanmıyorum sabah iş olduğu için ama bir süre içimi rahatlatmak için dayanmaya çalışıyorum :) sizede Klomen verdiler mi iğne öncesi Şuan ne belirtiler yaşıyorsunuz acaba bende göğüs ağrısı karın şişliği var birde bugün itibariyle rahimde kasılma batma var

Evet bende çok uzanmıyorum sabah iş olduğu için ama bir süre içimi rahatlatmak için dayanmaya çalışıyorum :) sizede Klomen verdiler mi iğne öncesi Şuan ne belirtiler yaşıyorsunuz acaba bende göğüs ağrısı karın şişliği var birde bugün itibariyle rahimde kasılma batma var
Ben femara kullandım, hafif pcos var amh 4küsürdü. 5 gün femara kullandım 2 gün hafta sonu kullanmadım pazartesi gittim 18mmdi o gün öğlen yaptırdım iğneyi. 2 gün baya kasık batmam oldu Salı çarşamba. Salı ve çarşamba gecelerini değerlendirdik. Perşembe ara. Cuma değerlendirdik. Şuan hiçbir belirtim yok ara ara kasık batmam dışında o da azaldı iki gündür

X