Çatlatma iğnesi sonrası

alksi

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2023
15
6
33
Merhaba kızlar ben 4 aralıkta çatlatma iğnesi kullanmdım. Bu gün 7. Günüm kasıklarımda ve belimde ağrı bir de beyaz akıntım vardı bende dayanamayıp önce evde test yaptım silik çizgi gördüm sonrada hastanede kan tahlili yaptırdım ve hcg değerim 14 çıktı. İğnenin etkisi var biliyorum ama Daha önce benim gibi kanda yükselme görüp hamile olan ya da olmayan var mı

Merhaba. Yani kesin bir şey söylemek imkansız kimi sizin gibi pozitif görüp daha sonra 14. Günde negatif görebiliyor veya kimyasal gebelik geçirenler oluyor. İğnenin etkisi geçmemiş daha sizde zaten çok erken yapmışsınız dediğiniz gibi. Daha bebek tutunmamıştır bile. Ben de 5 aralıkta iğne vuruldum. Ama sizinki gibi belirtilerim yok. İnşallah hamilesinizdir birkaç gün daha sabretmek gerek 🙏🏻

Merhaba. Yani kesin bir şey söylemek imkansız kimi sizin gibi pozitif görüp daha sonra 14. Günde negatif görebiliyor veya kimyasal gebelik geçirenler oluyor. İğnenin etkisi geçmemiş daha sizde zaten çok erken yapmışsınız dediğiniz gibi. Daha bebek tutunmamıştır bile. Ben de 5 aralıkta iğne vuruldum. Ama sizinki gibi belirtilerim yok. İnşallah hamilesinizdir birkaç gün daha sabretmek gerek 🙏🏻
Evet sabretmek gerek çünkü bu gün böyle olunca içimde umut oldu bir an sonra da iğne etkisi die kafam daha çok yoruldu inş hepimiz için güzel sonuçlar alırız belirtiler 2 gündür var daha öncesinde benim de yoktu

Evet sabretmek gerek çünkü bu gün böyle olunca içimde umut oldu bir an sonra da iğne etkisi die kafam daha çok yoruldu inş hepimiz için güzel sonuçlar alırız belirtiler 2 gündür var daha öncesinde benim de yok
normal yani bu iğne beta hcg hormonu salgılattığı için hem değeriniz yükselir hemde böyle belirtiler yaşarsınız. Dilerim gerçekten hamile kalıp yaşamak nasip olur o belirtileri 🙏🏻

Merhaba kızlar çatlatma iğnesi tedavi denedim ignede 17 sonra idrar testi pozitif çıktı sonra kanda baktık 116.7 çıktı 3 gün sonra tekrar test yap test göre gel kontrole dedi. Bende tekrar test yaptım 76,6 düşmüş doktora gönderdim oda bir kaçgün bekle adet kanaması olabilir dedi birkaç güne gel kontrol edelim dedi ama benim ne agrım ne kanamam gibi birşey yok benim gibi yaşayan varsa yardım edebilirmisiniz çok farklı bir duygulardayım ilk defa gebelik oldu dedim böyle birşey olacagını düşünmemiştim sonunda ne olacak endişeliyim 😒kimyasal mı? Yoksa dış gebelik mi lütfen benim durumda olanlar yazabilir mi?

Merhaba kızlar çatlatma iğnesi tedavi denedim ignede 17 sonra idrar testi pozitif çıktı sonra kanda baktık 116.7 çıktı 3 gün sonra tekrar test yap test göre gel kontrole dedi. Bende tekrar test yaptım 76,6 düşmüş doktora gönderdim oda bir kaçgün bekle adet kanaması olabilir dedi birkaç güne gel kontrol edelim dedi ama benim ne agrım ne kanamam gibi birşey yok benim gibi yaşayan varsa yardım edebilirmisiniz çok farklı bir duygulardayım ilk defa gebelik oldu dedim böyle birşey olacagını düşünmemiştim sonunda ne olacak endişeliyim 😒kimyasal mı? Yoksa dış gebelik mi lütfen benim durumda olanlar yazabilir mi?
Kimyasal gebelik yaşıyorsunuz maalesef

• Beğen
Reactions: Lim
Kimyasal gebelik yaşıyorsunuz maalesef
Cevap verdiginiz için teşekkür ederim ❤️İnşallah öyledir diye dua ediyorum dış gebelik olmasından korkuyorum o çok daha agır zor rabim yardım etsin bu şekilde olanlara 🤲benim kanmam agrım falan yok nasıl birşey olduguna anlam veremedim doktorumda bir kaç gün bekle dedi bekliyorum ama aklıma farklı düşünceler kurcalıyor inşallah kendiliginden düşer bir müdahale yaşamam🤲lütfen dua edin bana🌺önce hamile kalmak için dua ediyordum şimdi bu durumu saglıklı bir şekilde atlamak için ☺️

Cevap verdiginiz için teşekkür ederim ❤️İnşallah öyledir diye dua ediyorum dış gebelik olmasından korkuyorum o çok daha agır zor rabim yardım etsin bu şekilde olanlara 🤲benim kanmam agrım falan yok nasıl birşey olduguna anlam veremedim doktorumda bir kaç gün bekle dedi bekliyorum ama aklıma farklı düşünceler kurcalıyor inşallah kendiliginden düşer bir müdahale yaşamam🤲lütfen dua edin bana🌺önce hamile kalmak için dua ediyordum şimdi bu durumu saglıklı bir şekilde atlamak için ☺️
Canım bu kadar çok düşmesi kimyasala benziyor bende yaşadım ordan biliyorum geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlıkla gebe kalırsın ve mniğin gelir ben kimyasal dan sonra 3. Kez adet gördükten sonra kızıma hamile kaldım şimdi de yine uğraşıyorum kızıma kardeş olsu. Diye inşallah sğlıkla nasip olur ovitrellenim 6. Günü bugün bekliyorum bakalım inşallah bebiş tutmuştur

Merhaba kızlar ben 4 aralıkta çatlatma iğnesi kullanmdım. Bu gün 7. Günüm kasıklarımda ve belimde ağrı bir de beyaz akıntım vardı bende dayanamayıp önce evde test yaptım silik çizgi gördüm sonrada hastanede kan tahlili yaptırdım ve hcg değerim 14 çıktı. İğnenin etkisi var biliyorum ama Daha önce benim gibi kanda yükselme görüp hamile olan ya da olmayan var mı
Merhaba bende 6 Aralık ta ovitrelle vuruldum

6 Aralık ama akşama doğru saat 4 de vuruldum
O yüzden o günü değil 7 Aralık olarak 1. Gün diye sayıyorum

Yani 6. Günüm
Sizde değişiklik varmı gün gün takip ediyorum birlikte takip edelim istersen...

4 tane kaset testim vardı bitti
10 tane erken gebelik testim var elimde onlarla devam edicem inşallah hergün atalım foto hem zamanda geçer geçmek bilmiyor çünkü

İnşallah sğlıkla bizimledir bebişlerimiz🤰🏻

Eklentiler

• IMG_20231212_141755.jpg
    IMG_20231212_141755.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 349
Merhaba bende 6 Aralık ta ovitrelle vuruldum

6 Aralık ama akşama doğru saat 4 de vuruldum
O yüzden o günü değil 7 Aralık olarak 1. Gün diye sayıyorum

Yani 6. Günüm
Sizde değişiklik varmı gün gün takip ediyorum birlikte takip edelim istersen...

4 tane kaset testim vardı bitti
10 tane erken gebelik testim var elimde onlarla devam edicem inşallah hergün atalım foto hem zamanda geçer geçmek bilmiyor çünkü

İnşallah sğlıkla bizimledir bebişlerimiz🤰🏻
Benim bu gün 8. Günüm ağrılarım gün içinde hep vardı testlerimde silikti ama akşamki kaset testim bulanık dicem çünkü silik değil bir değişik oldu ben hastanede çalıyorum yarın yine kan testi yap dedi doktor artıyor mu bir bakalım dedi çokta bir şey soramadım özel hastanede doktorum telden yazıyorum ona o da msjda bişi demiyor gerçekten hiç geçmiyor özellikle şu iki günüm kendime işkence oldu
İnş öyledir ben yarın sonuca göre yazarım size

Benim bu gün 8. Günüm ağrılarım gün içinde hep vardı testlerimde silikti ama akşamki kaset testim bulanık dicem çünkü silik değil bir değişik oldu ben hastanede çalıyorum yarın yine kan testi yap dedi doktor artıyor mu bir bakalım dedi çokta bir şey soramadım özel hastanede doktorum telden yazıyorum ona o da msjda bişi demiyor gerçekten hiç geçmiyor özellikle şu iki günüm kendime işkence oldu
İnş öyledir ben yarın sonuca göre yazarım size
Hadi inşallah güzel değerlerle pozitiflerle tamalarz da
bebişler tutunsun inşallah sğlıkla olmuş olsun

Bende sbh testimi pylaşırım nasipse

Merhaba. Sizin ağrınız var mı acaba. Benimde 7. Günüm hiç belirtim yok acaba etkisi olmadı mı ki diye düşünmeye başladım 🥺
Ağrım yok da dün uykum erken geldi 8 de uyudum onun dışında bişey yok bugün beyaz akıntım oldu ondan önce akıntım da yoktu
Halsizlik çok az var 2 gündür yani belirti sayılır mı bimem iğne etkisi olbilir sonuçta HCG ama belli başlı bi.belirti hele ağrı hiç olmadı ben Ağrıdan perişan olanı bile okuyunca çok şaştım kendime demek sende de olmadı

Ağrım yok da dün uykum erken geldi 8 de uyudum onun dışında bişey yok bugün beyaz akıntım oldu ondan önce akıntım da yoktu
Halsizlik çok az var 2 gündür yani belirti sayılır mı bimem iğne etkisi olbilir sonuçta HCG ama belli başlı bi.belirti hele ağrı hiç olmadı ben Ağrıdan perişan olanı bile okuyunca çok şaştım kendime demek sende de olmadı
Benimde beyaz akıntı oldu ama sadece birkaç damla sonra olmadı. Evet ya çoğunluk kasık ağrısı yaşayınca acaba bende mi sorun neden belirti yok diye düşündüm 😂 tabi biraz erken daha zaten. Ben testle de takip etmiyorum zaten 7 gün sonra adet günüme denk gelecek varsa da yoksa da o şekilde anlayacam 🥹

Benimde beyaz akıntı oldu ama sadece birkaç damla sonra olmadı. Evet ya çoğunluk kasık ağrısı yaşayınca acaba bende mi sorun neden belirti yok diye düşündüm 😂 tabi biraz erken daha zaten. Ben testle de takip etmiyorum zaten 7 gün sonra adet günüme denk gelecek varsa da yoksa da o şekilde anlayacam 🥹
Yaa burda dolanıp durmaktan uyumuyorum nasipse sabah test yaptığımda görüşürüz
Benimde bugün oldu daha başka olmadı bakalım nasipse yarına nasıl uyanacaz

Hic uzulme benim de boyle oldu hemen sonraki ay tekrar gebe kaldim. Vucut hanile kalmaya alistiriyor kendini.

İnş isteyen herkesin olsun rabbim çabalarımızın karşılığını nasip etsin 🤲🏻 ben testlerimi atıyorum o yüzden resim atamıyorum yoksa sürekli bakıyorum geriliyorum
Günaydın canım benim test hala silik pozitif fotoda açık duuryor ama bildiğim pembe takip edeceğim bakalım nasipse ne zman negatife döncek sonrada inşallah pozitif görürüm görürz amiiiiiiiiiiiiiinnnnnn amiiiiiiiiiiiiiinnnnnn amiiiiiiiiiiiiiinnnnnn

Eklentiler

• IMG_20231213_093842.jpg
    IMG_20231213_093842.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 362
X