Çatlatma iğnesi sonrası

Günaydın canım benim test hala silik pozitif fotoda açık duuryor ama bildiğim pembe takip edeceğim bakalım nasipse ne zman negatife döncek sonrada inşallah pozitif görürüm görürz amiiiiiiiiiiiiiinnnnnn amiiiiiiiiiiiiiinnnnnn amiiiiiiiiiiiiiinnnnnn
Bunu iğneden kac gun sonra yaptiniz acaba ?

Okurken cok merak ettim adet oldunuz mu yoksa bebişiniz varmı heycanlı heycanli okudum sonuce ne olcak diye :)
Olmadiysada her ay yeni bir umut insallah en kisa zamanda rabbim gonlunuzdekini hayırlı kılıp size nasip eder 🤲

Okurken cok merak ettim adet oldunuz mu yoksa bebişiniz varmı heycanlı heycanli okudum sonuce ne olcak diye :)
Valla canım iğneden sonra 2 gün üst üste değerlendirdik ama nasip değilmiş hamile değilim 32. Gün ama adet te başlamıuor Dr. Tarlusal iç dedi alıp içicem artık

Hayirlisi olsun insallah hakkinizda her ay yeni bir umut insallah en kısa zamanda bebeginiz sizinle olur 🤲

Evet sabretmek gerek çünkü bu gün böyle olunca içimde umut oldu bir an sonra da iğne etkisi die kafam daha çok yoruldu inş hepimiz için güzel sonuçlar alırız belirtiler 2 gündür var daha öncesinde benim de yoktu
Hamile kaldiniz mi acaba insallah

Merhaba. Sizin ağrınız var mı acaba. Benimde 7. Günüm hiç belirtim yok acaba etkisi olmadı mı ki diye düşünmeye başladım 🥺
Merhaba benimde bugün 8.günüm şiddetli bel ağrısı dışında hiçbir ağrım yok birkaç defa minik batmalar oluyo kasığımda sadece ilk günler hiç bişey yoktu

X