Çatlatma iğnesi sonrası

Kızlar bende aranıza yeni katıldım. 15 Aralık akşam 23.00 da çatlatma iğnesi vurdum o günü saymazsak 11 gün oldu hiçbir belirtim yok . Sadece ilişki esnasında sol kasığımda aşırı derecede bir ağrı olmaya başladı onun dışında göğüs hassasiyeti vs onlar zaten her ay olan şeyler.beklemedeyim ama hiç test yapmadım yapasım da yok hayal kırıklığı yordu heralde..

Kızlar bende aranıza yeni katıldım. 15 Aralık akşam 23.00 da çatlatma iğnesi vurdum o günü saymazsak 11 gün oldu hiçbir belirtim yok . Sadece ilişki esnasında sol kasığımda aşırı derecede bir ağrı olmaya başladı onun dışında göğüs hassasiyeti vs onlar zaten her ay olan şeyler.beklemedeyim ama hiç test yapmadım yapasım da yok hayal kırıklığı yordu heralde..
Bugün 8. Gündeyim bnde dün yaptım çizgi falanda göremedim 5. Veya 6. Günü yaptım silik çizgi çıktı gögüs hassasiyeti yok sol kasık agrısı ve bel agrısı oldum Allah'ın mucizesi çoktur ümidimizi kaybetmeyelim🤭😊🤲🤲

Bugün 8. Gündeyim bnde dün yaptım çizgi falanda göremedim 5. Veya 6. Günü yaptım silik çizgi çıktı gögüs hassasiyeti yok sol kasık agrısı ve bel agrısı oldum Allah'ın mucizesi çoktur ümidimizi kaybetmeyelim🤭😊🤲🤲
Umarım bu ay bebiş haberi alırız. Benim 13. Gün oldu reglime 6 gün var tüm adet belirtilerim var . Bence testi çok erken yapmışsın 14. Gün yapın diyorlar kesin sonuç verirmiş ama ben yapmıycam 😂🙈

Umarım bu ay bebiş haberi alırız. Benim 13. Gün oldu reglime 6 gün var tüm adet belirtilerim var . Bence testi çok erken yapmışsın 14. Gün yapın diyorlar kesin sonuç verirmiş ama ben yapmıycam 😂🙈
Bugün de yaptım negatif çıktı doktorum da kontrole falan gel demedi bilgi bile vermedi 14.gün yapsam çıkmazsa doktora gitmeli miyim sizce?

Merhaba kızlar ben 4 aralıkta çatlatma iğnesi kullanmdım. Bu gün 7. Günüm kasıklarımda ve belimde ağrı bir de beyaz akıntım vardı bende dayanamayıp önce evde test yaptım silik çizgi gördüm sonrada hastanede kan tahlili yaptırdım ve hcg değerim 14 çıktı. İğnenin etkisi var biliyorum ama Daha önce benim gibi kanda yükselme görüp hamile olan ya da olmayan var mı
Lütfen üzülmemek için 14 günü bekleyin 9 cu gün idrar testinde silik çizgiyle sevindim ertesi gün tekrar test yaptım negatifdi sonu hüsran olmaması için bekleyin inşallah hamilesinizdir

Hayırlı akşamlar canım ne yaptın güzel haberlerin varmı? 🥰
Valla canım testler negatif ama adet yok gelen giden beyaz akıntım 1 haftadır acayip var ama adet gelmiyor burda biri yazdı bana 25. Gün oldum iğneden sonra diye bekliyorum bakalım

Valla canım testler negatif ama adet yok gelen giden beyaz akıntım 1 haftadır acayip var ama adet gelmiyor burda biri yazdı bana 25. Gün oldum iğneden sonra diye bekliyorum bakalım
Bende ignenin 17. Gunu adet oldjm iki gun surdu 6 gjndur temizdim bisy yoktu bugun acik kajverengi leke geldi pazaetesi gidip kan vercm tekrar. Senle daha once forumda yazismistik hyla adet olmadin mi cano.

Hadiya bu kadar uzaması normal mi olmasa adet olursun varsa teste çıkar seni kafanı kariltırmak istemem ama bir doktora git canım belki kist falan olabilir birde progestoron kullanıyorsan oda etkiler adet olmanı doktorunla haberleş bence

Hadiya bu kadar uzaması normal mi olmasa adet olursun varsa teste çıkar seni kafanı kariltırmak istemem ama bir doktora git canım belki kist falan olabilir birde progestoron kullanıyorsan oda etkiler adet olmanı doktorunla haberleş bence
Progesteron kullanmıyorum canım ne olduğunu da bilmiyorum burda çok okudum ama bilmiyorum kullanmadım....

Doktora gittim ama düşük veya kanama olmadığı sürece sıra artık kesinlikle vermiyoruz dedi kapıdan döndüm...randevu aldım ama ayın 9 una

Bende ignenin 17. Gunu adet oldjm iki gun surdu 6 gjndur temizdim bisy yoktu bugun acik kajverengi leke geldi pazaetesi gidip kan vercm tekrar. Senle daha once forumda yazismistik hyla adet olmadin mi cano.
Yok cano olmadım daha bugün 24. Gün bitti acayip beyaz akıntım var kız biraz önce bebetime diye kaset yaptım bembeyaz negatif artık sonuç beklemekten değilde

WC de test yapmak benim için afedersin peçete kullanmak gibi oldu hani bişey umduğumdan da değil ha 😂 sıyırmanın eşiği bu galiba 😂😂 ayy görüşelim yine yaz sonucunu

Yok cano olmadım daha bugün 24. Gün bitti acayip beyaz akıntım var kız biraz önce bebetime diye kaset yaptım bembeyaz negatif artık sonuç beklemekten değilde

WC de test yapmak benim için afedersin peçete kullanmak gibi oldu hani bişey umduğumdan da değil ha 😂 sıyırmanın eşiği bu galiba 😂😂 ayy

Progesteron kullanmıyorum canım ne olduğunu da bilmiyorum burda çok okudum ama bilmiyorum kullanmadım....

Doktora gittim ama düşük veya kanama olmadığı sürece sıra artık kesinlikle vermiyoruz dedi kapıdan döndüm...randevu aldım ama ayın 9 una
Yaa şaşırdım gerçi türkiyedeki doktorda bana hiç birşey vermemişti vitamin dahil özel hastane doktor baya iyi demişlerdi eksik tedavi yapmış burdaki doktorum tedavilerimden sonra anladım Allah kolaylık versin canım inşallah sonu güzel olur 🙏rabim yardımcımız olsun 🤲🥰❤️

Bana burdaki doktor çatlatma ignesi vurduktan 3 günüde vajinal progestoron veriyor 14 gün her akşam kulanıyom progestoron bittigi gün test yapıyorum rahmi hazırlıyormuş tutunma sını kolaylaştırıyormuş dedi doktorum

Bana burdaki doktor çatlatma ignesi vurduktan 3 günüde vajinal progestoron veriyor 14 gün her akşam kulanıyom progestoron bittigi gün test yapıyorum rahmi hazırlıyormuş tutunma sını kolaylaştırıyormuş dedi doktorum
Burda yok canım öyle özelin de özeline gidicen de detaylı ilgileneceklr

Ay
Burda yok canım öyle özelin de özeline gidicen de detaylı ilgileneceklr
Aynen canım bana polikist Oliver oldugumu beklememi altı ay kilo ver belki olur dendi ben 4 ay bekledim baktım olmuyor kiloda veremiyom yani ne kadar dikkat etsem yürüsemde gitmiyor türkiyede doktora gittim özel çok iyi doktor dendi bana sadece femara sonrasında gonal f 300 verdi başka hiç birşey vermedi ben hamilelik düşünüyorum böyle bir tedavi için gittim doktor folik asit dahi başlatmadı yumurta gelişince çatlatma ignesi 17 gün sonra test olmasa yine gelirsin bu şekilde insanları paraların birsürü ilaca piskolajik neler yaşıyoruz bilmiyorlar en son tüp bebege götürüyorlar onlar aldıkları paraya bakıyorlar işi ticarete dökmüşler buraya geldim doktor herşeyi inceledi pıhtılaşma varmı insülin direnci varmı yumurta rezervine falan ben türkiyeye hsg çektirmiştim bir sıkıntı yoktu diye onu istemedi eşimde daha öncesinden sperm testi yapmıştı bir sıkıntı yoktu tekrar istedi yine sıkıntı yoktu işi şansa bırakmayalım dedi sperm hareketlilgi artıracak kalitesini artıracak vitamin falan verdi bana zaten insülin direnci yüksek çıkınca ekmek kestirdi şeker çikolata fesbut tarzı besleme hiçbirşey yok saglıklı beslenicen günlük yürüyüş 2 litre su inositol verdi insülin direnci dengelensin tokluk hisi verip kilo vermeyi kolaylaştırıyor falan bir sürüden vitamin takviye başlatın geçen ay kan pıhtılaşması hapı vermişti akşam 8den sonra içiyordum oldu hamilelik ama kimyasal oldu bu ay kleksan başlatı bugün çatlama ignesi vurulcam yarından itibaren birer gün arayla 7 tane kleksan verdi dedi yine progestoron kulan 14 bitince test yap kan pıhtılaşması testide yap eyer pıhtılaşma varsa hamileligindede devam ederiz dozunu ayarlayarak benim eşimin işi burda bitme durumu var tam kesin değil ama doktorka konuştum sıkıntı yok türkiyeye gidince hamilelik olursa kan testi yapasın devam edip etmeyeceğini söylerim sana sonrasında orda kendine bir doktor bulursun öyle bakalım hakımızda hayırlısı olsun Allah saglık sıhatlı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah istiyen diliyen herkese bizlerede 🤲❤️🌼

WC de test yapmak benim için afedersin peçete kullanmak gibi oldu hani bişey umduğumdan da değil ha 😂 sıyırmanın eşiği bu galiba 😂😂 ayy
🤣🤣hahaha alla alla aslunda olman lazim benimde cok beyaz akintim var yarin bi test yapayim diyorum bi forumda okusmutum kadin igneden sonra adet olmis iki gun sonra diger adetini beklerken kan vermeis 8 haftalik hamilymis gecen gunde bnden hafof kajverengi akinti geldi

WC de test yapmak benim için afedersin peçete kullanmak gibi oldu hani bişey umduğumdan da değil ha 😂 sıyırmanın eşiği bu galiba 😂😂 ayy görüşelim yine yaz sonucunu
Yarin test yapicam canim bakim ne cikcak🤣

🤣🤣hahaha alla alla aslunda olman lazim benimde cok beyaz akintim var yarin bi test yapayim diyorum bi forumda okusmutum kadin igneden sonra adet olmis iki gun sonra diger adetini beklerken kan vermeis 8 haftalik hamilymis gecen gunde bnden hafof kajverengi akinti geldi
Gerçekten mi
Benim iğneden sonraki 26. Günüm test evde 2 gün önce yine negatifti
Ama sabaha kadar adet olmazsam kan vericem sabah nasipse inşallah sen test yaptın mı canım

X