Çatlatma iğnesinden 5 gün sonra pozitif çıkması hamilelik testinin.

beyza6161

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
13
2
25
Arkadaşlar çatlatma iğnesi oldum değerlendirdik. Bugün 5. Günüm yumurtalıklarım da çok dazla ağrı ve batma hissi var kaşık ağrım da mevcut. Hamielşik testinde pozitif çıkıyor olabilir ya da yeni kana karışıyor olabilir mi çok silik çünkü

Eklentiler

• IMG_2538.jpeg
    IMG_2538.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 42
Arkadaşlar çatlatma iğnesi oldum değerlendirdik. Bugün 5. Günüm yumurtalıklarım da çok dazla ağrı ve batma hissi var kaşık ağrım da mevcut. Hamielşik testinde pozitif çıkıyor olabilir ya da yeni kana karışıyor olabilir mi çok silik çünkü
Çatlatma iğnesi içerisinde hcg hormonu bulunması sebebiyle bu kadar erken sürede pozitif görmeniz normal . Gebelik şüpheli ilişkiden ancak 12 gün sonra testle öğrenilebilir. 5.gün de daha embriyo rahme bile ulaşmamış oluyor . Bu test doğru değil kısacası.

Bende ine yaptım 14 gün sonra yap test şuan inenin etkisi o çizgi on dört gün bekle sürekli yaparsan hep aynı çizgi gorusun 14 gün bekle daha erken

Canım üzgünüm ama iğnenin etkisi bende senn gibi yaptım çizgi çıkmıştı sonra 15. Günümde bembeyazdı erken gebelk testinde bile dayanabilirsen 16.17. Gününde kan verirsin hergün test yapıp kendni ümitlendirme inşallah tez zamanda hamile kalırsın🤍

Merhaba benimde iğnenin 6. Günü 21 çıktı progesteron 28 çıktı doktora iğne etkisi mi acaba dedim iğne etkisi çoktan geçmiştir ve 5 e yakın bi değer olurdu dedi sizce iğne etkisi mi

Merhaba benimde iğnenin 6. Günü 21 çıktı progesteron 28 çıktı doktora iğne etkisi mi acaba dedim iğne etkisi çoktan geçmiştir ve 5 e yakın bi değer olurdu dedi sizce iğne etkisi mi
Kuzum bence iğne etkisidir. Benim 9-10-11. Günler bile hala pozitifti gebelik testi

Yarın yine kan vermemi istedi doktor iğne etkisi değildir şimdiye geçmiştir dedi bi heveslendim yani yarın düşük mü çıkar o zaman degerim
Kuzum inşallah ben yanılıyorumdur ve bebeğin seninledir. Her kişinin bünyesi birbirinden farklı tabiki o yüzden her şey olabilir. Benim sadece 9. Gün yaptığım testte çizgi çok belirgindi. 10. Gün daha da silikleşti. 11. Gün çok daha silikleşti. 11. Gün kan testimde 3 çıktı değerim. Yani 11. Gün anca silindi iğnenin etkisi. Ama herkesin bünyesi farklı tabiki. Sen kan ver bakalım eğer değer düştüyse iğne etkisidir. Düşmeyip yükseldiyse (2 günde bir 2 kat civarı yükseliyor). gebeliktir sanırım.

Kuzum inşallah ben yanılıyorumdur ve bebeğin seninledir. Her kişinin bünyesi birbirinden farklı tabiki o yüzden her şey olabilir. Benim sadece 9. Gün yaptığım testte çizgi çok belirgindi. 10. Gün daha da silikleşti. 11. Gün çok daha silikleşti. 11. Gün kan testimde 3 çıktı değerim. Yani 11. Gün anca silindi iğnenin etkisi. Ama herkesin bünyesi farklı tabiki. Sen kan ver bakalım eğer değer düştüyse iğne etkisidir. Düşmeyip yükseldiyse (2 günde bir 2 kat civarı yükseliyor). gebeliktir sanırım.
İnşallah yarın belli olacak doktorda kan vermemi istedi tanıdıklarım var hergün iğne oldu ama hCG 0 dı gebelik oluştuğunda kanda pozitif oldu inşallah olur ya çok ümitlendim

Progesteron istedi doktorum o da 28 çıktı çok iyi dedi

Kuzum valla inşallahhhhh bebişin seninledirrr. İstersen idrar testi yap bugün ve yarın bi bak bakalım koyulaşma bar mı
Yok uarın kan vericem zaten kesin sonuç düşerse iğne etkisi yükselirse gebelik psikolojim iyi olmadı testle hiç uğraşmam teşekkür ederim cevaın için

X