Çekici bulmuyorum

maydanozca04

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
546
400
Çok severek evlendik. Ailevi meseleler evliliğimizi bir hayli yıprattı. 4 sene oldu evleneli. 1 çocuğumuz var. Asla ikinciyi istemiyorum. Haşimato diye bir hastalığım var. Değerlerim normal. Masturbasyon bile istemiyorum. Eşim yakışıklı biri çoğu kişiye göre ama çekici gelmiyor. Haftada bir 15 günde bir ancak oluyor. Yaşlarımız yirmilerin sonları. Hiç böyle bi dönemden geçtiniz mi?

Eşinizi hala sevip sevmediğinizi düşünün, size karşı tutumunu düşünün, sizi soğutan şeyler olabilir. Bunlar için terapi almayı deneyebilirsiniz.

Bunun yanında kullandığınız bir ilaç isteksizliğe sebep oluyor olabilir. İlaçlarınızın yan etkilerine bakın.

Aşırı yorgunluk ve stres de kadında libidoyu sıfırlayabiliyor. Bunları kontrol altına almaya çalışın. Sakinleştirici etkili bitki çayları içmeyi deneyin.

Afrodizyak etkili gıdalar tüketmeye çalışın. Burada bununla ilgili bir konu vardı. Cinsellik forumunu tarayın.

Bi donemden geciyo olabilirsiniz vucut yapisi bi ani bi anina uymuyo bi ara o isteksizlik istememe cekici gelmeme olayi banada oldu ZemheriPoyraz ZemheriPoyraz onerisi vardir bilirmisin incir cekirdegi yagi her derde deva 😂 deneyin ve karsinizdakini brad pitt gibi gorun 😂
İşe yaramış olmasına sevindim 😘

Çok severek evlendik. Ailevi meseleler evliliğimizi bir hayli yıprattı. 4 sene oldu evleneli. 1 çocuğumuz var. Asla ikinciyi istemiyorum. Haşimato diye bir hastalığım var. Değerlerim normal. Masturbasyon bile istemiyorum. Eşim yakışıklı biri çoğu kişiye göre ama çekici gelmiyor. Haftada bir 15 günde bir ancak oluyor. Yaşlarımız yirmilerin sonları. Hiç böyle bi dönemden geçtiniz mi?
Haşimato tiroid türü ondan kaynaklı olabilir. Tedavi oluyor musunuz ilaç vs

X