Çekişmeli mi çekişmemeli mi?

Çok üzüldüm size öncelikle öğretmen hanım bende çalışan bir hemsireyim bu kadar şiddetli olmasada yapıtaşları var benim ilişkide evleri ayirdik. Boşanacağız biz.cekismeliye girmeden anlaşmalı boşanacağız sırf daha da yıpranmak istemiyoruz bırakın kalsın bileziği evi sıfırdan başlarsınız..bilemeyiz allahın bize nasıl bir hediyesi olacağını.. degisecegini sanmayin cunku cocukluktan gelen bir travma soz konusu kisilik bozuklugu .. ben de denedim neler yaptim kv denen varliklar merhametsiz oluyor ortada çocuk olmaması da büyük avantaj gerçekten mantıklı düşünün.

Düzelmez. Kötü hissetmeniz de normal. Bir sene sonra geriye baktığınızda iyi ki yapmışım diyeceğinize eminim

Eğerki davayı geri çekersen bildiğim kadarıyla şu ana kadar olan herşeyi affetmiş sayılıyorsun.Yani adam düzelmezse şu an kullandığın deliller affefettmiş sayıldığın olaylarla ilgili olduğu için delil sıfatını kaybediyor haberin olsun.Bunu dikkate al ve bir avukata danış bunu mutlaka sor ona göre karar ver.

Size sıkıca sarılmak istiyorum. Ne olur üzülmeyin. Hayat o kadar güzel ki. Buna simdi inanmaniz zor biliyorum ama inanın bana boşandıktan bir sene sonra ah diyeceksiniz, niye daha önce boşanmadim. Dilerim ki en basit şekilde biter ve kurtulursunuz bu pislikten. Kendiniz gibi tatlı insanlarla karşılaşırsınız. Mutlu olmak sizin elinizde. Lutfen bunu yapın. Lutfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…