Erkek İnfertilitesi CELALETTİN PERU'DA TEDAVİYE BAŞLIYORUZ...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Liyayse_nt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2020
104
75
34
merhaba arkadaşlar 30 eylüle randevu aldık celalettin peru da tedaviye başlıyoruz inşallah. celalettin hoca da tedavi olan varsa nasıl bir yol izlediklerini yazabilirler mi? eşimden bir kaç test istedi ve özellikle testin yapılması gereken yerleri belirttiler benden sadece kan tahlili istendi. bizlerden dualarınızı esirgemeyin lütfen Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın. tedavi ne kadar sürer nasıl olur bilmiyoruz hem korku dolu hem umut doluyum...

Şöyle söyleyim biz mart 2018 yılından bu yana tedavi görüyoruz ilk olarak hormon testi,inhibin testi,genetik testler,
doppler ultrason ister onların sonucuna göre azopserm spermi anlaşılır tedavinin %50 si bitkisel ilaçlar %50 si hormon igneleri,ilaçlar veriliyor her 3 ayda bir detaylı sperm testi yaptırır onun onun sonucuna göre ilaçlar değişir kişiden kişiye sperm çıkma süresi değişiyor ama en baştan söyleyeyim sabırlı olmak gerekir çünkü gerçekten agır bir tedavi yöntemi var çok fazla ilaç veriyor maddi olarakta biraz külfetli

Şöyle söyleyim biz mart 2018 yılından bu yana tedavi görüyoruz ilk olarak hormon testi,inhibin testi,genetik testler,
doppler ultrason ister onların sonucuna göre azopserm spermi anlaşılır tedavinin %50 si bitkisel ilaçlar %50 si hormon igneleri,ilaçlar veriliyor her 3 ayda bir detaylı sperm testi yaptırır onun onun sonucuna göre ilaçlar değişir kişiden kişiye sperm çıkma süresi değişiyor ama en baştan söyleyeyim sabırlı olmak gerekir çünkü gerçekten agır bir tedavi yöntemi var çok fazla ilaç veriyor maddi olarakta biraz külfetli
sizde durum nedir kaç aydır tedavi görüyorsunuz

Merhaba canım.
İnşaallah olumlu sonuç alırsınız.
Benim eşimde de aynı sorun mevcuttu. 2013 de tedaviye başlamıştık 2014 de olumlu sonuç alıp tüp bebek ile 2 tane çocugumuz oldu şükür.

İşinde iyi bir doktor. Terettüd etmeyin kesinlikle.
Hormon igneleri ve bitkisel tedavi uygulanıyor. Eşim 11 ay tedavi gördü.

Merhaba canım.
Benim eşimde de aynı sorun mevcuttu. 2013 de tedaviye başlamıştık 2014 de olumlu sonuç alıp tüp bebek ile 2 tane çocugumuz oldu şükür.

daha önce tese oldu mu eşiniz. inşallah rabbim bizede nasip eder

hayır gönderilmedi. sonucun ne olacağını ben biliyorum dedi doktor. daha sonrasında aradığımızda şansımızn %10 ve %40 arasında olduğunu söyledi.
Çok bildikleri için zaten dolu dolu çocuk kucaklıyoruz.. Kendi bildiği neymiş acaba. Bizimde patoloji sonucu duraklama erken evrede duraklama olmuş. Birde ileri evre ve karışık var. Neyse yeni sayfa açmışsınız inşallah peruda olumlu olur tedaviniz. Bizim tesemiz 1.5 au önce oldu biraz daha zamana ihtiyacımız var rabbim yüzümüzü güldürsün

Çok bildikleri için zaten dolu dolu çocuk kucaklıyoruz.. Kendi bildiği neymiş acaba. Bizimde patoloji sonucu duraklama erken evrede duraklama olmuş. Birde ileri evre ve karışık var. Neyse yeni sayfa açmışsınız inşallah peruda olumlu olur tedaviniz. Bizim tesemiz 1.5 au önce oldu biraz daha zamana ihtiyacımız var rabbim yüzümüzü güldürsün
amin inşallah rabbim sizede yardm etsn

Merhaba canım.

Eşinizin azosperm nedeni neydi

X