Çelik Bileklik

evet takiliyor kucuk meblaglar karsiliginda tanidik isr kuyumcu hic para almiyorlar
Teşekkürler cevap için. Ama taşlar çok küçük yine de olur mu ? Bilekliğim çelik, hediye ve 1 hafta olmadı. Alırken de taşları düşer dedim ama bugün 2 tane düşmüş. Aklıma geldi birden acaba yaparlar mı diye. Hediye olduğu için daha değerli o yüzden kuyumcu geldi aklıma.

Teşekkürler cevap için. Ama taşlar çok küçük yine de olur mu ? Bilekliğim çelik, hediye ve 1 hafta olmadı. Alırken de taşları düşer dedim ama bugün 2 tane düşmüş. Aklıma geldi birden acaba yaparlar mı diye. Hediye olduğu için daha değerli o yüzden kuyumcu geldi aklıma.
ben altin yuzukte ve kupe de yaptirdim celik in de farki yoktur sanirim 🤔

Takarlar alınca da parlatıcı oje sürün. İyice tutar düşmez.
Teşekkürler cevap için. Şu an diğer taşlar düşmesin diye parlatıcı sürdüm. Ama parlatıcı zamanla karartır mı ? Sürerken fırça biraz da bilekliğin kordon gibi olan bileklik tarafına değdi ve oraya bulaştı.
Takarlar alınca da parlatıcı oje sürün. İyice tutar düşmez.

merhabalar adım elif forum a yeni üye oldum ben çelik takı üzerine çalışıyorum ve satışı yapıyorum bildiğim bir konu olduğu için yazmak istedim aldığınız taşlı ürünler hep aynı işlemler uygulanarak takılır çoğu zaman düşebilir düşmemesi ve parlaklığı kaybetmemesi için çok ince parlatıcı veya şeffaf oje sürün bu sorunu bir daha yaşamazsınız

zirkon taşlar içinde piyasada çoğu kişi plastikleri insanlara zirkon taş diye satıyorlar özellikle güvenilir kuyumcu tamirleri veya doğal taşçılara bakmanızı öneririm

X