Çene Estetiği Cem baykan ameliyatsı sadece telle tedavi?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Mehtap2105

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
34
0
27
Arkadaşlar benim on dislerim biraz ayrık cenem de aşırı olmasa da biraz ilerde. Kaç doktora gitmissem de ameliyat dedi ama birisi cem baykani önerdi Ankarada sadece o telle tedavi edebiliyormus türkiyede tek benim diyor suzce ne kadar doğru ? Tedavi olan var mi

Canım bende cem beye muayene gittim benimde alt çenemde sağa doğru 8mm kayma var ve üst damak da darlık var başka fakülte hastaneleri ameliyatsız kesinlikle düzelmez dedi cem bey ben düzeltirşm 14 ay içinde tel tedavisiyle dedi ama çok uçuk bi rakam verdi fiyatıda geçtim hadi gerçekten düzelirmi bilmiyorum gerçi paranı geri iade garantisi veririm dedi hep netten okuduğum yorumlar olumlu ama bilmiyorum kararsızum

Canım bende cem beye muayene gittim benimde alt çenemde sağa doğru 8mm kayma var ve üst damak da darlık var başka fakülte hastaneleri ameliyatsız kesinlikle düzelmez dedi cem bey ben düzeltirşm 14 ay içinde tel tedavisiyle dedi ama çok uçuk bi rakam verdi fiyatıda geçtim hadi gerçekten düzelirmi bilmiyorum gerçi paranı geri iade garantisi veririm dedi hep netten okuduğum yorumlar olumlu ama bilmiyorum kararsızum
Geçmiş olsun Cem beyin muayenesi ücretlimi acaba? Birde tedavi için ne kadar fiyat söyledi?

Evet ücretli 100 tl muayene ücreti ayrıyeten film istedi onada 80 tl ödedim tel tedavisi içinde nakit 14 bin tl istedi .size kim önerdi cem beyi

Evet ücretli 100 tl muayene ücreti ayrıyeten film istedi onada 80 tl ödedim tel tedavisi içinde nakit 14 bin tl istedi .size kim önerdi cem beyi
Bende nette araştırırken görmüştüm ki gitmeme gerek kalmadı sanırım. Gerçekten çok pahalıymış. Bende kayma yok ama alt çenem hafif önde ve üst damak dar öyle bir araştırayım dedim ama ücretler çok uçuk gerçekten.

Aynen ama kayma çok sılıntılı bi durum ben psikolojik açıdan beni çok etkiliyo ama herkez ameliyat derken ben bunu düzeltirim demeside düşündürüyo beni

Aynen ama kayma çok sılıntılı bi durum ben psikolojik açıdan beni çok etkiliyo ama herkez ameliyat derken ben bunu düzeltirim demeside düşündürüyo beni
Bende bikaç doktorla görüşmüştüm hepsi farklı şeyler söyleyince kafam karıştı ve tedavi olmadım. İnsan kime güveneceğini bilmiyor maalesef. Umarım size uygun tedavi şeklini bulursunuz.

Canim fotoğraf atar mısın niye o kadar uçuk rakam vermiş anlamadım

Merhaba... Benimde Alt çenem üst çenemden öndeydi .Cem Bey'i İnternette araştırarak gittim. Çok sıcak karşıladı kesin olarak tedavi edeceğini söyledi. Başta tereddütler yaşasamda tedaviye başladım . 1 yıl tel ve lastik tedavim sürdü . Yaklaşık 8 aydır damaklı tel kullanıyorum. Durumdan oldukca mutluyum . Çenem normal görünümüne kavuştu. Bunun için Cem Bey'e çok teşekkür ediyorum.
Benim gibi sorunu olan kişiler Mutlaka Cem Bey'e Muayene olsun..:KK45:

Merhaba... Benimde Alt çenem üst çenemden öndeydi .Cem Bey'i İnternette araştırarak gittim. Çok sıcak karşıladı kesin olarak tedavi edeceğini söyledi. Başta tereddütler yaşasamda tedaviye başladım . 1 yıl tel ve lastik tedavim sürdü . Yaklaşık 8 aydır damaklı tel kullanıyorum. Durumdan oldukca mutluyum . Çenem normal görünümüne kavuştu. Bunun için Cem Bey'e çok teşekkür ediyorum.
Benim gibi sorunu olan kişiler Mutlaka Cem Bey'e Muayene olsun..:KK45:
Kaç yaşındasınız acaba benim yaşım 36 bu yaşta yapilabilirmi diye düşünüyorum bende.

Benim de üst çenem geride ve bu durumu çok takıyorum. Geçen sene gittiğim ortodontistler ameliyatsız sadece tel tedavisiyle düzelmenin olmayacağını söylediler ki çok aşırı bir gerilikte yok. Ancak sadece diş teliyle düzeltilmeye çalışılırsa dişler yıpranır dişlerini kaybedersin dediler. Ayrıca verdiği fiyat gercekten çok uçukmuş

X