Çene Estetiği çene dolgusu

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Dolgu öneririm canim 1 ay önce ablama tekrar çene dolgusu yaptirdik Mehmet Akgün e 12-18 ay arasi kalıcılığı var agrısız bir işlem ben çene dolgusu yaptirmadim ama yaptıranlar memnun bir kac kisiyle konusmustuk onceden ablam icin.

12-18 ay biraz uzun gibi geldi bir cene ve dudak dolgusu mehmet bey ne kadar istiyor acaba ?

12-18 ay biraz uzun gibi geldi bir cene ve dudak dolgusu mehmet bey ne kadar istiyor acaba ?
Dudak dolgusu ve çene dolgusu farklı ucretleri icinde Mehmet Beyi aramaniz daha doğru olur nekadar dolgu kullanilcağını öneriyor süresini siz seçiyorsunuz fiyatta buna göre değişiyor

Ben bir delilik yapıp kendime bir ödül verdim ve dolgu yaptırmak için Ankara ya geldim.Mehmet Akgün'e çene dolgusu yaptırdım ilgisi ve sorularıma cevapları yeterli oldu.Yaptıracak arkadaşlara öneririm.

Merhaba
bende dolgu yaptirmak istiyorum ceneme ve yanaklarma biraz, cenem hem geride hemde yuzumde biraz hacim kaybi var
resimleriniz varsa paylasabilirmisiniz lutfen, birz korkuyorum cunku bende nasil durur acaba cok merak ediyorum, cok hayal edemiyorum yeni seklini o yuzden emin olamiyorum hala

Merhaba kizlar ..Bu konuda merakta olanlara bi kaç bişi yazmak isterim. Yaklaşık 1 ay önce çene ve yanak dolgusu yaptırdım. Uzun doktor arayışından sonra Mehmet Akgün'ü buldum. Mehmet bey önce yüzümde nereyi beğenmediğimi sorarak işe başladı. Benimde sizin gibi çenem yüzüme oranla küçük ve geride olduğu için Yüzümdeki oranı beğenmediğimi anlattım. Mehmet bey de bu düşünceme onay verince benim hem cebimde hemde isteklerime uygun dolgu markası seçtik. İşlem ağrısız sizisiz bi anda değişimin mümkün olmasi en güzel şey bence ve gerçekten değişimden oldukça mutluyum iyi ki yaptırmışım diyorum .. Bu konuda tam olarak öğrenmek İstedikleriniz ve merak ettiğiniz noktalar varsa seve seve cevaplarım .. yüzümde ki değişimi göstermeden gecemiyicem :) yorumlarınızı bekliyorum..

Benimde diş tellerinden sonra çenem böyle oldu şu an çok sevindim bunu gördüğüme

Merhaba
bende dolgu yaptirmak istiyorum ceneme ve yanaklarma biraz, cenem hem geride hemde yuzumde biraz hacim kaybi var
resimleriniz varsa paylasabilirmisiniz lutfen, birz korkuyorum cunku bende nasil durur acaba cok merak ediyorum, cok hayal edemiyorum yeni seklini o yuzden emin olamiyorum hala
Nizolabial bolgeye daha onceden Mehmet Akgune dolgu yaptirdim simdi çene dolgusu dusunuyorum yaptirinca sizinle de paylasirim.

Burun estetiği oldum 3 ay önce İstanbul da burnum düzeldikten sonra farkettim ki çenemde çok gride duruyormuş. Ankara ya düğüne geldik ailecek.Burda bir akrabaya anlatıyordum dudak dolgusu için gitmiş Mehmet Akgün'e önerdi.Ne ara aradık randevu alındı ve ben çene dolgusu yaptırdım bilmiyorum:)Düğün Salı günü akşamdı biz gündüz gittik dolgumu yaptırdım geldim düğünde gayet rahattım.Yapılan dolgunun herkes farkındaydı bukadar çabuk olduğunu bilmiyordum inanın ki önceden yaptırırdım.Bu arada teşekkür ederim ellerine sağlık doktorumun yaptıracaklara öneririm.

Ben de bir ay once çeneme yag dolgusu yaptirdim. Çenemin ucunda kistik sekilde topaklanma oldu. Doktorum su an masaj yapabileceğimi ve yaklaşık 2 ay icinde o topaklanmanın geçeceğini, geçmezse igne ile cekeceğini soyledi. Bu sekilde topaklanma yaşayan var mı acaba? Geçer mi ve ne kadar surede gecer?

ben de ceneme dolgu yaptırdım 3 dolgu 5 defa botoks yapıldı. harıka duruyor. keske daha once yaptırsaymısım. yag dolgusunu soyledıler ama arastırdım memnun olmayan cok kisi var.

hyralüronik asitin yan etkileri var fakat zararlı falan diye yazmışlar ben denk gelmedim normal dolguların zararlı olduğuna dair bir bilgiye, aksine faydası var yani ehil ellerde gayet güzelde sonuclar cıkıyor.

valla ben yaptırdım hic de yan etkisini gormedim

ya forumda yok şöyle zararlı böyle zararlı falan demişler ama bende hiç denk gelmedim sadece kızarlıklık ve şişlik yapıyor 5-6gün o kadar. ondan yazdım yani ben mi bilmiyorum acaba diye ve iyi araştırdığımı düşünüyorum nettede şimdiye kadar böyle bir bilgiye rastlamadım he kalıcı dolgular kesinlikle tavsiye edilmiyor o başka..

ya forumda yok şöyle zararlı böyle zararlı falan demişler ama bende hiç denk gelmedim sadece kızarlıklık ve şişlik yapıyor 5-6gün o kadar. ondan yazdım yani ben mi bilmiyorum acaba diye ve iyi araştırdığımı düşünüyorum nettede şimdiye kadar böyle bir bilgiye rastlamadım he kalıcı dolgular kesinlikle tavsiye edilmiyor o başka..
akşamına kızarıklığı gitmişti 3 4 gun hafif hassaslık oldu onun dışında cok iyi bir sorun yok.

X