Çene Estetiği çene dolgusu

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Arkadaslar ben dudak dolgusu ve leke tedavisi icin atasehirde bulunan bg wellness isimli yere gittim. Yuzumde akne cikardilar ve dudagimi yamulttular dolguyla. Ve tonla parami aldilar. Hatali yaptiklati islemlerin parasini iade istiyorum yuzume telefonu kapatiyorlar. Psikolojim oldukca bozuldu. Hergun dusunup agliyorum. Lutfen sizler dikkatli olun.

Arkadaslar ben dudak dolgusu ve leke tedavisi icin atasehirde bulunan bg wellness isimli yere gittim. Yuzumde akne cikardilar ve dudagimi yamulttular dolguyla. Ve tonla parami aldilar. Hatali yaptiklati islemlerin parasini iade istiyorum yuzume telefonu kapatiyorlar. Psikolojim oldukca bozuldu. Hergun dusunup agliyorum. Lutfen sizler dikkatli olun.

Sana uzak kalabilir ama nişantaşı'nda lotusdermatoloji de uzman iki kadın dermatolog var hangisinde boş randevu bulursan dene derim. Ben birkaç arkadaşımın önerisiyle yakın zamanda gittim çok memnun kaldım, olumsuz yorum duymadım gayet memnunum.

Arkadaşlar ben de yaptırdım çene dolgusu. Çene ucuna ve çene kenarlarına 5 ml kondu toplamda. Hiçbir şekilde acı hissetmedim. O kadar doğal oldu ki gören arkadaşlarım bayıldılar hemen beni de götür dediler. Ancak 2 gündür agri kesicilerle anca durabiliyorum. Çenemde inanilmaz bir agri. Ayrıca gülüsünüz de değişiyor. İnsan her zaman profilden durup kalmıyor. Rahatça gulemiyorsunuz ya da benim yaptirali 2. günüm diye mi böyle bilmiyorum. Ben memnun değilim hiç. Estetik açıdan mukemmel ama kullanım acısından hiç sevmedim. Bir de 18 ay falan kalıyor diyorlar keske 1 ay sonra yok olsa diye düşünüyorum su an. Nasıl dayanacağım ben buna 18 ay😞
Yaptıracaklara tavsiyem su: kesinlikle estetik mi istediğinizi yoksa kullanım olarak mi rahatınızı düşündüğünüzü belirleyin öyle yaptırın.

kızlar cene dolgusu mu cene protezi mi dersiniz ? cene dolgusu ne kadar gitmekte ve ücreti nedir, cene protezi ömürlük oluyor zannedersem 1 hafta da eziyet cekiyoruz herhalde ::KK43: peki onda fiyatlar nasıl ..simdi burun yaptiricam sizlere de atarim buradan insallah ..ama doktor illa ceneni duzelt dedi dolgu mu yapsam protez mi bilemedim :KK43:
Bende de durumlar aynı. Çok zaman olmuş ama görürseniz dönüşünüzü beklerim,sonucunuz ne oldu acaba?

Bilgi almak için girdik başlık Mehmet Akgün reklamına dönmüş. Baya itici oluyor hiç farkında değilsiniz ben gidecek olsam da gitmem şahsen bu kadar reklama ihtiyacı olan birine.

Bilgi almak için girdik başlık Mehmet Akgün reklamına dönmüş. Baya itici oluyor hiç farkında değilsiniz ben gidecek olsam da gitmem şahsen bu kadar reklama ihtiyacı olan birine.
Kesinlikle bence de itici. Forumu biraz gezeyim derken girdinizi görmem tesadüf müdür nedir. Ben kendisine gittim ve memnun kalmadım.

Kızlar bugün öğlen itibarıyla çene dolgusu artı ufak burun dolgusu yaptırdım. Çene 1 cc, burun 0.5. (bu kadarı bile baya fark etti. Dışarıdan biri anlamaz ama ben bariz anlıyorum. Haftaya yine gideceğim hem kontrol hem gerekirse 0.5, 0.5 çenenin iki yanına da yapılacak kontör gibi yani)

Biraz bilgi vereyim diye yazayım dedim.
-Çene artı burun yirmi dakika ancak sürdü. Uyuşturucu krem etkili baya (Emla değil daha sağlam bir şey), çenede acı işlem sırasında çok ufak oldu. Dayanılmayacak gibi değil. Hatta sadece dolduğunu hissetmenin huylanması gibi.
-Burun kaldırılırken acıyor biraz ama o da çok küçük bir alan, deliklerin üstü gibi sanırım, hemen bitiyor. Ufak kemer doldururken burunda, zerre acı yok.

-Bana 6 saat yüz üstü yatma, bir gün makyaj yapma dediler.

Çok bir ağrı olmadan eve geldim öğlen, saat su an gece 1 oldu ve hala çenede çok ağrı var. Sızı gibi, dokununca ağrıyor, geriliyor gibi. İkinci ağrı kesicimi aldım; konuşurken, bir şey yerken falan zorlanıyorum, baya zorlanıyorum.
Hani sanki ateşlenmişim başıma vuruyor gibi, halsizim. Çenem sert ve kimi yerleri nispeten şiş dokununca hissediliyor.

Burunda zerre acı sizi yok bu arada. Yaptırdım mi yaptırmadım mi belli değil acı bakımından.

Bu çene ağrısı, sertliği yarına geçer mi? Yarın iş için çıkmam gerekecek fark edilsin istemiyorum. Hem de cidden kötü bir ağrı ya.

Kesinlikle bence de itici. Forumu biraz gezeyim derken girdinizi görmem tesadüf müdür nedir. Ben kendisine gittim ve memnun kalmadım.
Yaptırmasam da estetik forumlarını vs çok dolaşıyorum uzun zamandır. Her yerde karşıma çıkıyor. Genelde 5 mesaj atmış üyeler vs övüyor. Sonra karşılıklı övmeye başlıyorlar. Akupunktur forumunda görmüştüm en son yanılmıyorsam ama buralarda iyice baymış. Bir de o kadar bariz ki ‘kesinnn gidin, öpüyorum sizi kızlar’ falan gibi forumda çok kullanmadığımız dille reklam yapıyorlar. Hiç hoşlanmadım.

Siz ne yaptırmıştınız acaba? Benim bugün yaptırdığım (başka doktora tabi) çene dolgusunun ağrısı hala sürüyor da. Artık geçse diyorum. Öğlen 2 gibi yaptırdım saat gece 1 şu an:KK43:

Siz ne yaptırmıştınız acaba? Benim bugün yaptırdığım (başka doktora tabi) çene dolgusunun ağrısı hala sürüyor da. Artık geçse diyorum. Öğlen 2 gibi yaptırdım saat gece 1 şu an:KK43:
Ben lekelerim için altın iğne yaptırdım daha doğrusu o önerdi. Birsürü de para ödedim 2 seans yapıldı hiç değişiklik olmadı, 4 seans için peşin ödediğim halde son 2 seansı yaptırmadım, ödememin de 1/4 ünü geri iade ettiler sadece.
Ben de yeniyim buralarda birçok başlığı geziyorum dediğiniz gibi her yerde varlar ve ben maalesef bu kadar olduğunu sonradan fark ettim.
Çene dolgunuz için geçmiş olsun bu arada. Pek bilgim yok umarım çabuk geçer.

Arkadaşlar hamileyken çene dolgusu oluyor mu çenem geride ve bu sosyal hayatımı aşırı etkiliyor profilden bir fotom bile yok yanlışlıkla çekilse hemen siliyorum bakamıyorum bile fotoya ama şu an yaptırsam bebeğe zarar verir mi lütfen bilgisi olanlar yazabilir mi

X