Çene Estetiği Çene geriliği ve küçüklüğü!!

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Deniz_22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
199
13
Merhaba hanımlar.Benim bir sorum olacaktı.Gecenlerde birkaç plastik cerrah ile görüşttüm burun ameliyatı olmak için yanlız bu ameliyatı olmam için çeneminde yapılması gerekiyormuş.Yüzüme göre çok küçük,ve gerideymiş.Ortodontiste de muayneeye gittiğim de aynı şeyi söyledi.Bende endişeliyim, nasıl bir ameliyattır aranızda olan var mı? Hatta fotoraf bile ekleyeceğim yan profilden sizlerinde değerlendirmesi için.Yanıtlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Merhaba hanımlar.Benim bir sorum olacaktı.Gecenlerde birkaç plastik cerrah ile görüşttüm burun ameliyatı olmak için yanlız bu ameliyatı olmam için çeneminde yapılması gerekiyormuş.Yüzüme göre çok küçük,ve gerideymiş.Ortodontiste de muayneeye gittiğim de aynı şeyi söyledi.Bende endişeliyim, nasıl bir ameliyattır aranızda olan var mı? Hatta fotoraf bile ekleyeceğim yan profilden sizlerinde değerlendirmesi için.Yanıtlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

canım olacağın ameliyat çene ucu büyütme ameliyatı, çene ucuna protez koyuluyor ben yaptırdım korkulacak bir ameliyat değil, doktorun kim?

ışılcım kusura bakma biraz gec oldu cevap.Bildirim gelmediği için yapılan yorumları göremiyoruz.Ben aslında dolgudansa çeneye yağ enjeksiyonu düşünüyorum.dolgudan korkuyorum açıkçası komplikasyonlarından artı ameliyatından filan. yağ enjeksiyonu daha basit geliyor ancak o da ne derece etkili olur acaba bilemiyorum.Doktor araştırma aşamasındayım.Buarada senin resimleri keşke görebilseydim ben....

slm
banada doktorlar çenen geride dedi bende karar veremiyorum yağmı yoksa protezmi ama yağ eriyor protez bana daha mantıklı geliyor sanki bende tam karar veremedim. burun ameliyatı ile birlikte olacak benimkide senin doktorun kim bu arada

canım olacağın ameliyat çene ucu büyütme ameliyatı, çene ucuna protez koyuluyor ben yaptırdım korkulacak bir ameliyat değil, doktorun kim?

ışılll, bende çene ve burun amelytı olmak istiyorum acaba beni ekleyeblrmisin yada resim koyarmısın öncesi sonrası gibi,çene amelytı beni baya korkutuyor açıkcası.

arkadaşlar çenesini büyütmek için implant taktıran var mı varsa resim koyabilir mi ortalama fiyat ne kadar bana bilgi verirseniz çok sevincem arkadaşlar lütfen paylaşalım bilgilerimizi.

çene implantı ağız içerisinden yada çene altından takılıyormuş beğenmessen çıkarması 10dk sürüyormuş 2bin falan diye biliyorum

arkadaşlar çenesini büyütmek için implant taktıran var mı varsa resim koyabilir mi ortalama fiyat ne kadar bana bilgi verirseniz çok sevincem arkadaşlar lütfen paylaşalım bilgilerimizi.

parafin bence senin çene implantına gerek yok sana dr un mu dedi takalım die

arkadaşlar çene implantı bazen kemiğe zarar verebiliyormuş ya da sarkma yapabiliyormuş ne derece doğru bilmiyorum çok korktum ve cadı çenesi gibi olan kişiler gördüm onlar acaba implant depil dolgu mu ve istanbulda bildiğiniz en iyi çene cerrah isimlerinden önereceğiniz kişiler kim lütfen yardımcı olalım.

arkadaşım yaptırdı, memnun değil uyuşma oluyomuş, çenede bisküvi hissi, konuşma zorluğu, damakta tahriş yoksa görüntü güzel

bi de bir doktor dedi ki bana çıkartmak isteseler de tam çıkmıyor çene çok kötü değilse yazık etmeyin tüm yapısı bozuluyomuş

Ben burun ameliyatı oldum ama çenede sorunum yok. Benden sonra ameliyat olan arkadaşıma önerdi doktorum ve iyi ki yaptırmış kız çok güzel oldu. Bence doktorun önerdiyse yaptır derim. Çok güzel oluyor :KK3:

arkadaşlar bende 20 gün önce burun ve çene ameliyatı oldum, çeneme protez konuldu ilk zamanlar çok tuhaf geliyordu hemen çıkartmayı düşündüm ama şişliklerim inince biraz daha normalleşti hala şişim ama bu haliyle bile güzel

arkadaşlar bende 20 gün önce burun ve çene ameliyatı oldum, çeneme protez konuldu ilk zamanlar çok tuhaf geliyordu hemen çıkartmayı düşündüm ama şişliklerim inince biraz daha normalleşti hala şişim ama bu haliyle bile güzel

canmaskım bende çene amlytı ile çenemi büyütmek istiyorum acaba yardımcı olurmusun nasıl bir amliyat geçirdin çene altındamı ağız içindenmi kondu,doktorun kimdi ne kadar ödedin,iyileşme sürecin ne kadar sürdü ve resim paylaşablrmisin.bu konuda bilgi sahibi olmak çok zor insanlar sanki hiç çene büyütme yaptırmıyor gibi yada saklıyorlar bilemiyrum yardımcı olurmusun canım bize

X