Çene Estetiği Çenem çok geniş

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
gozumuze ilk dudak carpti cunku cene degil..
guzelim harikayim demek icin kendine guveninin gelmesi icin acilmis bi konu kusura bakma...
Acıkcası burdaki ablalarımın bana güzel veya cirkin demelerine ihtiyacım yok cenemi cekerken dudaklarımda cıkıcak tabikide dudaklarım kalınsa benim sucummu :KK70:

Hahahaha ya abla bitek burnumu yaptırdım ondada nefes alamıyodum bide yaptırmışken azıcık kaldırttım kesinlikle kemiğini bile elletmedim dudaklarım kendi dudaklarım :KK70: hiçbir ameliyat geçirmedim başka

Saçın boya, gözün lens, burnun estetik, kolunda dövme, her daim full makyaj... yanlis anlama eleştirmek için söylemiyorum sadece kendi masum güzelliğini yapay şeylerle gölgeliyorsun ilerde pişman olacağını düşünüyorum. Kendini sevmeyi öğrenmeden mutlu olamazsın canım.

Acıkcası burdaki ablalarımın bana güzel veya cirkin demelerine ihtiyacım yok cenemi cekerken dudaklarımda cıkıcak tabikide dudaklarım kalınsa benim sucummu :KK70:
ceneni soruyosun ama dudakta bi ton ruj var o nasil oluyo o zmn ;-)
sen 7 24 rujla mi gezersin :-)
dudaklarina laf yok ;-) ama ozguveninin eksik oldugu cok belli kendine baska ugraslar bul kendine ozguvenin gelir :KK66:

Ben sizin ne demek istediğinizi anlıyorum. Evet çeneniz erkeksi bir yapıya sahip. Genellikle böyle çeneleri olan insanların kafaları da büyükmüş gibi gözükür.
Bence bunda bir sorun yok, beni "rahatsız" eden dudak kalemini kendi dudak çizginizden çok taşırarak sürmeniz. Çok bariz :/

Size masetter kasi için inceltme yapılması lazım.Botoxla yapılıyor.Bende bu tip konularda araştırma yapmayı seviyorum.Cigneme kası oluyo dediğim kas internetten arastirisaniz kendiniz de fikir sahibi olursunuz.Iyi doktorlar da var.Zaten goruntunuzden memnun olsaydınız buraya yazmazdiniz.Onemli olan insanın kendini iyi hisetmesi

X