Çene Estetiği Çenem çok geniş

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

3jamiilaa

you only live once
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2015
768
1.289
Arkadaşlar belki bu konum bir derdim var'a uygun değildir bilmiyorum ama size söylemek istediğim benim alt çenem çok geniş ve birazda uzun çok çirkin, kocaman ağzımda yok küçük ağız kocaman erkeksi çene fotoğraf çekilmeye korkuyorum dışarıda herkesin güzel küçücük suratı var benimki kocaman herkes koca kafa diyo sevdiklerim dalga geçiyo yani ne yapsam bilmiyorum genelde rastladığım ameliyatlar çene geriliği yada uzun çene ameliyatları benimki ise geniş. Acaba bu ameliyatı geçiren veya doktor tanıyan var mı?

Foto atma imkanın var mı?

Çenenin törpilenip düzeltilebilğini duymuştum.Mesela Deniz Akkayanın çenesi de sivri ve genişmiş düzeltilmiş,Ebru şallıda da çene estetiği var.Çok kafaya takıyorsanız bu ünlülerin ameliyatını yapan doktorları arastırabilirsiniz

Çene ameliyatı ne kadar zor ve komplikasyonlu biliyor musun
Görünürde bir anormallik yok hiç kimse ameliyat etmez seni. Belki çukurları biraz doldurmak, ki var mı böyle bir silikon ya da dolgu maddesi bilmiyorum, erkeksi dediğin görüntüyü yumusatabilir

Bence gayet iyi görünüyor..çene kısmınıza bir ton koyu fondöten sürmek gibi makyaj hilesinden faydalanın ameliyata hiiç gerek yok..tabii renk tonu konusunda makyaj uzmanlarından fikir almak daha doğru :KK66:

sizi görmüştüm profil fotoğrafınızdan gerçekten hoşsunuz lütfen alınmayın ama canınız sıkıldıkça kendinize sarıyor gibisiniz. bir hobi edinin ciddiyim.

X