Çene Estetiği Çenemde kayma var ne yapmam gerekiyor:\

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Kesinlikle en iyi yöntem bu unutmaya, takmamaya çalışmak.İnsanlar aslında karşılıklıyken ya gözlerine bakarak konuşurlar ya da yüzünde tek bir ayrıntıya değil de genel olarak bakarlar o yüzden fark etmiyorlar.Bana da ailem kızıyor bir şeyin yok diye.İnsanlar da farketmiyor.Biz kendimizi çok incelediğimizden kafaya takıyoruz.Ben de öyle her aynada defalarca kontrol ediyorum fotoğrafları inceliyorum mesela.Ama şükretmeliyiz Allah daha büyük dertler vermesin.Ama bir yandan da .....

Amın canım Allah' a sukurler olsun kı baska dertlerımız yok, yemek yerken sorun yasamıyoruz, agrı cekmıyoruz ,amelıyat mecburıyetımız yok sukurler olsun. Bu Tyler Posey e baktım moralım yerıne geldı ne kadar kendıyle barışık dımı :)

Amın canım Allah' a sukurler olsun kı baska dertlerımız yok, yemek yerken sorun yasamıyoruz, agrı cekmıyoruz ,amelıyat mecburıyetımız yok sukurler olsun. Bu Tyler Posey e baktım moralım yerıne geldı ne kadar kendıyle barışık dımı :)

Değil mi canım katılıyorum aynen öyle çok şükür :KK34: .Evet değil mi bir şeyleri aşmış, ünlü, ilgi gören biri :129:

Kizlar merhaba yalvaririm bana yardim edin 24 yasindayim zamanla iyice belirginlesen saga dogru cene kaymam var. Cenemde kutleme var ama hic agri ya da kilit olmadi. Asimetrik ve onden foto cektiremiyorum cok fena. Bakanlar abarttigimi, hicbirsey olmadigini soyluyor ama dugunmde bile fotograf cektiremeyecegim sanirim :KK43: bunun nedeni gozun 3 boyutlu gormesi, fotograf makinesinin 3 boyutlu gorememesiymis. Bu nedenle fotograflarda belli oluyormus. İstanbul'da cok taninan bi plastik cerraha gittim cenemde hic bi sikinti olmadigini cok guzel oldugunu soyledi. Ortodontiste gittim resmen basindan savdi ama bu durum benim icin cok sikinti. Daha once cok uzun sure tel taktim lise ve ortaogretim donemim telle gecti tel takmak da istemiyorum. Hangi doktora gitmem gerekio bilemiyorum artik ve ameliyatsiz cozumleri yok mu nolur Allah rizasi icin yardim edin cok mutsuzum ameliyat olmam lazim bi an once. Bi de en korktugum sey ya buyuk ya da kucuk bi cene yapilirsa simdikinden daha kotu olursa.. Ben de sacimi toplamak, onden foto cektirmek, foto cekilirken kacmamak istiyorum. İnsanlar bunun sadece bi kompleks oldugunu dusunmesin istiyorum :KK43:

Son düzenleme:
X