Çenemdeki kıllardan bıktım. Her gün ağlıyorum

Haklısınız ama şu an maske var diye rahatim. O da kalkınca insanlar sürekli bakacak. Şimdi bile bakıyorlar. Toplum içine çıkamamak çok zor.
Zaten anksiyetem var. Bazı sorunlar da üst üste gelince basa çıkamıyorum

Maske olmasa bile gururla açın yüzünüzü gözünüzü.

İnsan kendiyle barışık oldu mu kimse onu burdan vuramaz insan içinde ne olur diye düşünmeyin sizi bağlamasın.

Son düzenleme:
Ben kendim kalınlaştirdim. Lazer buna çare olur umarım. Benimki çok sert çenemde. Üstelik aldığım kısım grimsi seklinde leke var. Lazer için bir on onbeş gün bekleyip burada biz lazer yapan bir yere gideceğim. Küçük şehir olduğu için korksamda yapacak bir şey yok. Insan içine çıkmak istiyorum artık.
Seni anlıyorum çok zor ama geciyo o günlerde bende hep saçımı uzatirdim ve açık gezerdim görünmesin diye. Kalın olması lazer için daha iyi umarım iyi bı yerdir çözüm bulursunuz gitmeden makineleri nelerdir araştırın yakında bı şehir merkezine de gidebilirsin genelde ayda 1 çağırıyorlar makine önemli. Ama leke için bişey diyemecegim öncelikle bı dermatologa da görünüp fikir alabilirsin lazerciler para için herşeyi yapıyorlar.

Bende lazer yaptırdım azalma vardı ilk aylar gebelik olduğunda eski halini yine aldı hatta çoğaldı umarım seninkiler düzelir

Bir ay önce Aknetrent tedavisini bıraktım. Bir aylık tedaviydi. Çenemdeki kıllar morelimi bozuyordu. Onu alınca da iz kalıyordu. Bende tedaviyi krem tedavisine çevirip lazer yaptırmak istiyorum. Doktor bir aydan uzun süre bekle dedi. Aynı sorun annemde de var. Bu iş genetik galiba. 21 yaşında bunlarla uğraşırken hayattan bıktım. Bir çözüm önerisi sunar mısınız? Canıma kıymayı bile düşündüm artık :KK43:(
Çenendeki kıl yüzünden canına kıymayı düşündün doğru mu okudum ben? Gidersiniz lazere olur biter, ne alaka canına kıymak ya?

Bir ay önce Aknetrent tedavisini bıraktım. Bir aylık tedaviydi. Çenemdeki kıllar morelimi bozuyordu. Onu alınca da iz kalıyordu. Bende tedaviyi krem tedavisine çevirip lazer yaptırmak istiyorum. Doktor bir aydan uzun süre bekle dedi. Aynı sorun annemde de var. Bu iş genetik galiba. 21 yaşında bunlarla uğraşırken hayattan bıktım. Bir çözüm önerisi sunar mısınız? Canıma kıymayı bile düşündüm artık :KK43:(
Doktorunu dinle bence yoksa çok daha kötü bi duruma gelebilir cilt şakaya gelmiyor. İkincisi kendine öldürme seviyesine gelecek kadar kötü bi şey değil tamam belki fazladır kıllar ama çıktıkça alırsın çene bu kol bacak değil sonuçta. Benim de kolum ve elimde var koluum aldım çok şükür eskisine nazaran çok çıkmıyor aynı çıkıyor her çıktığında alıyorum lazerden kesinlikle korkuyorum arkadaşlarım da faydasını görmedim hiç ön yargılıyım biraz ama elimi alamıyorum kolda kıl yok elde var olunca komik oluyor ama takmıyorum o kadar :KK70: saçlarım avuç avuç dökülür burnumda elimde kıllar var yüzüm de güneş lekeleri gözeneklerim renk eşitsizliği olduğu gibi 5 sene önce dudağımda fox fordyce adında beyaz yağ bezesine benzer tanecikler çıktı ve inanılmaz bi şekilde arttı üstelik komik olan bunu alan tedavi eden bi doktor yok :KK70: düşün basit bi şeyi almıyoruz diyorlar 34 doktoru aradım çare bulamadım ve ruj sürmeden asla çıkmıyorum dışarı çünkü insanlar sürekli dudağıma bakıyor bu da tabi rahatsız ediyor insanı. Fox fordyce dudak yaz google çıkar kötü yanı tedavisi yok iyi yanı zararı yok :) ama hiç kendime kıyma seviyesine gelmedim henüz tabi insanın psikolojisi farklıdır ama bence çok takma çünkü çözümü olan şeyler sadece acele etme. Ben üniversiteye başlamadan bi gün önce bi felaket yaşadım çenemdeki güneş lekem için doktor bana expigmen krem yazdı bana uyarı yapmadı günde üç kez güneş kremi sür sakın yazın kullanma ince tabaka halinde sür önce kolunda dene vs.. ertesi gün yüzümü bi gör fondöten kapatmadı lekelerimi 4 katına çıkmış leke kahverengi olmuş ağladım moralim bozuldu ertesi gün okula başlayacağım yüzüme 10 kat fondöten sürdüm :KK70: ama güneş kremini de doldurdum yüzüme yoğurt sürer gibi çok şükür eski haline döndü yani işin özü sabretmek ve çok iyi araştırma yapmak

Çenendeki kıl yüzünden canına kıymayı düşündün doğru mu okudum ben? Gidersiniz lazere olur biter, ne alaka canına kıymak ya?
Bu durum karşı tarafta takıntı haline gelmiş. Sonuçta bir kadın etrafından tek bir insan olumsuz şekilde laf söylese bile psikolojisi bozulabilir. Tabiki intihar durumu gibi abartılacak bir durum değil ama herkesin yapısı bir değil. Eğer o kıl tüy yüzünden yargılayıcı ve gurur kırıcı bir bakışa maruz kaldıysa böyle konuşması çok normal

Polikistik over başlangıcı olan ciddi akne problemi yaşayan ve aynı şekilde yanında tüylenmeyi getiren bir duruma maruz kalan biri olarak söylüyorum. Aynı şekilde polaraktin hormonumda git gel halinde ve hormon testi olup ve ultrasona girip mutlaka neyin olduğunu öğrenmelisin

X