Çene Estetiği Çeneme dolgu yaptırdım resimli =)

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
ceneme dolgu yaptırdım . gerideydı cenem doktorumda cenemle burnumu orantılamak için dolguyu yapmayı önerdi ve gercektende cok doğru söylemiş =)
CENEME DİKAKT EDİN
xxxxxxxxxxxxx
Merhaba ben de ameliyat olmak istiyorum yorumlar harika tek bir fotograf gördüm öncesini göremedim tabiki, cok güzel görünüyor özelden fotograf gönderiliyo mu siteye yeni üyeyim bilmiyorum nasıl görücem sizi diğer sorum da neden yaptırdınız bu işlemi problem neydi sizde?

ceneme dolgu yaptırdım . gerideydı cenem doktorumda cenemle burnumu orantılamak için dolguyu yapmayı önerdi ve gercektende cok doğru söylemiş =)
CENEME DİKAKT EDİN
xxxxxxxxxxxxx

ben resminizi göremedim ne olur bende düşünüyorum yardımcı olurmusunuz ben özelden mail atamıyorum yeni üyeyim çünkü. yardım ve bilgi rica ediyorum

Arkadaşlar merhaba. Siteye yeni üye oldum, o yüzden konuyu belki uygun yere yazmamış olabilirim. Ben yaklaşık 8 ay önce sol çenemdem masseter hipertrofisi ameliyatı oldum. Yani sol çenem daha çıkıktı ve törpülendi. Sol çene kaslarım da biraz alındı. Çok şükür ameliyat sıkıntısız sonuçlandı. Ancak ben sonuçtan memnun kalmadım. Ameliyat öncesinde sol çenem daha çıkık derken, şimdi yüzüm yine asimetrik ve bu daha göze batar oldu. Sağ çenem köşeli dururken sol taraf daha düz duruyor. Şimdi sol tarafı biraz köşeli hale getirmek için bikaç doktora mail attım dolu yapılabileceğini söylediler? Çeneye dolgu yaptıran arkadaş var mı ve doktor tavsiye edebilecek olan?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba. Siteye yeni üye oldum, o yüzden konuyu belki uygun yere yazmamış olabilirim. Ben yaklaşık 8 ay önce sol çenemdem masseter hipertrofisi ameliyatı oldum. Yani sol çenem daha çıkıktı ve törpülendi. Sol çene kaslarım da biraz alındı. Çok şükür ameliyat sıkıntısız sonuçlandı. Ancak ben sonuçtan memnun kalmadım. Ameliyat öncesinde sol çenem daha çıkık derken, şimdi yüzüm yine asimetrik ve bu daha göze batar oldu. Sağ çenem köşeli dururken sol taraf daha düz duruyor. Şimdi sol tarafı biraz köşeli hale getirmek için bikaç doktora mail attım dolu yapılabileceğini söylediler? Çeneye dolgu yaptıran arkadaş var mı ve doktor tavsiye edebilecek olan?

Geçmiş olsun canım..Ben 27 Martta üçüncü burun ameliyatımı olacağım.Bu üçüncü revizyon ameliyatım olacak.Hem nefes alma sorunum düzeltilecek hemde estetik.
Doktorum Hasan Fındık.Bana çeneminde geride olduğunu söyledi.Bundan dolayı burun daha uzun gözüküyormuş.Bu yüzden yüzün daha yumuşak ve güzel görünmesi için çeneyede yağ enjektesi önerdi.Bununla birlikte elmacık kemiklerimede yağ enjekte ettireceğim ve göz kenarları yukarıya doğru çekilecek.Bu sayede daha fresh bir görünüm kazanacak yüzüm inşallah :KK34:
Sürecimi paylaşırım muhakkak.Umarım mutlu edici,gzel sonuçlar alırız :13:

Geçmiş olsun canım..Ben 27 Martta üçüncü burun ameliyatımı olacağım.Bu üçüncü revizyon ameliyatım olacak.Hem nefes alma sorunum düzeltilecek hemde estetik.
Doktorum Hasan Fındık.Bana çeneminde geride olduğunu söyledi.Bundan dolayı burun daha uzun gözüküyormuş.Bu yüzden yüzün daha yumuşak ve güzel görünmesi için çeneyede yağ enjektesi önerdi.Bununla birlikte elmacık kemiklerimede yağ enjekte ettireceğim ve göz kenarları yukarıya doğru çekilecek.Bu sayede daha fresh bir görünüm kazanacak yüzüm inşallah :KK34:
Sürecimi paylaşırım muhakkak.Umarım mutlu edici,gzel sonuçlar alırız :13:

Çok geçmiş canım sana da. Ben geçen hafta miaplast'a Arda Katırcıoğlu'na muayene oldum. Benim sorunum biraz farklı hatta baya bi farklı. Çenem önde ya da geride değil. Çenemin sol tarafıyla ilgili sıkıntım var. Çiğneme kaslarının olduğu köşeye dolgu yaptırmak istiyorum, doktor uygun buldu da çok pahalı 1cc 800 lira. Acaba daha uygun dolgu yapan doktor bilen var mı

Çok geçmiş canım sana da. Ben geçen hafta miaplast'a Arda Katırcıoğlu'na muayene oldum. Benim sorunum biraz farklı hatta baya bi farklı. Çenem önde ya da geride değil. Çenemin sol tarafıyla ilgili sıkıntım var. Çiğneme kaslarının olduğu köşeye dolgu yaptırmak istiyorum, doktor uygun buldu da çok pahalı 1cc 800 lira. Acaba daha uygun dolgu yapan doktor bilen var mı

Yağ dolgusuda olsa zamanla erime yapıyor :KK43: Allahım şifasını versin canım,inşallah en güzel başarılı bir şekilde ameliyatını olup çözüme kavuşursun..
Yine senin durumunla çok alakalı değil belki ama buğün Doktorum proğramını izledim.kabakulak rahatsızlığından sonra yanak kısmımda erime olan bir hastaya dokum nakli yaptı Hasan Fındık..Bir izle derim..
[video]http://m.youtube.com/watch?v=1hfxMT5HBJA[/video]

merhaba;ben burun ameliyatımla beraber dr emre ilhanında önerisi üzerine ceneme dolgu yaptık..benhıc pişman olmadım . herkes burnumdaki değişikliği fark ettiği için cenemi anlamadılar ama ben fotolarda anlıyodum.. bence dr arıyorsanız emre ilhana ğidin görüşün.. inanın olmaycak bir işlemse size zate gerek yok yada bunları sunları yapalım dıye yardımcı olucaktır.. 5 yıldır ne burnumdan nede cenedekı dolgumdan hiç şikayetci olmadım .. hersey harıka :) herkese gecmiş olsun.. aklınız karışık biliyorum benımde oleydı ama şişmdi ğeriye baktığımda şükür diyorum :):KK16:

X