Çene Estetiği Çeneme dolgu yaptırdım resimli =)

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
iki ay hicmi konusamiyoruz cokmu anlasiliyo ben isim grregi surekli insanlarla diyalogdayim beni zorlarmi?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Cene dolgusu hakkinda ( istanbulda) fiyat bilginiz varmi?

Verzonden vanaf mijn iPad met behulp van Kadınlar Kulübü

MERSİ kıslarrr .. insanın kendine güveni geliyormuş walla =)

merhaba. ameliyat olalı çok olmuş ama genede yazmak istedim.emre ilhan a ameliyat olacaktım. son anda korktum. erteledim. benim çenemde çok küçük ve geride. banada burun ve çene demişti. sizin çok sıkıntınız oldumu ameliyat sonrası. Birde beni eklermisiniz. çene resimlerini göremedim. ekleyipde resimleri görmemi sağlarsanız çok çok sevinirim.

canım valla 5 sene oldu doğru durust hatırlamıyorumkı ... yanı dediyse doğrudur korkma emre başarılı doktor .. burunla iyişelsin .. nasıl eklenıyor bilmıyorum baya değişti sayfa duzenide :)

buda en son fotom :)

Eklentiler

• IMG-20140930-WA0015.jpg
    IMG-20140930-WA0015.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 707
ben de yaptirmayi dusunuyorum ama ileride hamile fln kalmak istedigimde implantin veyahut dolgunun dagilmasi sonrasinda bebege zarari olabilmesinden korkuyorum...
yok ya ne alaksı var sanmam öle zararı olacagını acıkcası .. ama sen tabı bunu dr bır görüş istersen ..
hamıleik bıraz evrım gecırilen bır surec dişler bile değişiyor kaıyor dıyorlar ... bilemedım ama bebege sanmam ..

Çene dolgusu yaptirdim/yaptıriyorum. 6 yil once forumdaki yorumlardan yola cikarak bir cesaret rinoplasti olmustum. O günden bu gune pek cok uygulama yaptirdim. Fakat bu kadar degistirecegini hic tahmin etmedigim ve en cok memnuniyet veren uygulamalarimdan birisi cene dolgusu. Gozler dudaklar cok daha on planda. Insan surekli burnuna takiliyor ornegin. Cenenin bu kadar degistirecegi aklima gelmezdi sonuc olarak. Yuz seklini tamamen degistiriyor. Dolgu cok kolay bir uygulama. Aci dahi hissetmiyorsunuz. Deneyin derim...

Çene dolgusu yaptirdim/yaptıriyorum. 6 yil once forumdaki yorumlardan yola cikarak bir cesaret rinoplasti olmustum. O günden bu gune pek cok uygulama yaptirdim. Fakat bu kadar degistirecegini hic tahmin etmedigim ve en cok memnuniyet veren uygulamalarimdan birisi cene dolgusu. Gozler dudaklar cok daha on planda. Insan surekli burnuna takiliyor ornegin. Cenenin bu kadar degistirecegi aklima gelmezdi sonuc olarak. Yuz seklini tamamen degistiriyor. Dolgu cok kolay bir uygulama. Aci dahi hissetmiyorsunuz. Deneyin derim...
cnm yag enjeksiyonu mu yaptirdin kime? Implanttan iyi mi?

Biraz bilgi verirmisin? Nasıl bir işlem? Nerede oldun? Doktor kim? Falan filan

Biraz bilgi verirmisin? Nasıl bir işlem? Nerede oldun? Doktor kim? Falan filan

Böyle öğle arası işlemi denilen cinsten bir işlem dolgu yaptırmak. Kullandıkları dolgu Juvederm Voluma. İsterseniz aynı diş hekimindeki gibi uyuşturuluyor. Fakat uyuşturmadan da hissetmiyorsunuz çene bölgesi pek de hassas değil. Enjektör ile gereken bölgelere dolgu veriliyor. Ben Eskişehir'de yaşıyorum. Dr. Oğuz UÇAR'ın kendi kliniğinde yaptırdım.

Görünüşü çok hoşuma gittiği için öyle bir iki yıl falan değil hep sürsün istedim ve çene implantı da araştırdım. Kısaca özetlemek gerekirse de yemedi (!) Kimse memnun değil. Kayıyor vs. dolgu ise çok kolay, çok steril, çok güzel gözüküyor, acısız ve çabuk oluyor. ama hep sürmüyor işte:KK43:

X