Cilt Bakımı Ürünleri Ceradolin Krem kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bende kullanmıştım bi kaç kutu egzamam olduğu için sanırım emilium kullanmaya başladım ama iyi kremdi hatırladığım kadarıyla

meraba arkadaşlar,
benimde cildim karmadan yağlıya dönük bu kremi kullanırsam daha da yağlı olur mu yağlı cildi olupta kullanan var mı acaba :44: birde losyonunu kullanan var mı??

Ben daha dün ceradolin losyon aldım eczaneden. Çok yumuşak, hafif ve çabuk emilen bir krem. Güzel de kokuyor. Dermatolog bana kremini yazmıştı ama ben bi çok eczanede bulamadım. Dün girdiğim eczanede tesadüf varmış. Ama kremi 40 ml ve 20 tl. Bana çok pahalı geldi, hem de ufacık. Eminim ki çok faydalı ama ben losyonu tercih ettim çünkü hem 200 ml, hem de 25 tl. 5 kat fazla bu. Diğerini alsaydım sadece yüzüme hem de kıyamaya kıyamaya kullanacaktım ama losyonu ellerime ve boynuma, istersem vücuduma da kullanabileceğim rahatlıkla. Ayrıca böyle bakım kremlerini devlet ödemiyor. Ben şöyle düşünüyorum, bazı markaların bakım kremlerine, gece gündüz kremlerine ekonomik olarak ulaşamayan insanların, ciltlerine de iyi bakmak istiyorlarsa bu kremi kullanmalarını tavsiye ederim. Losyonu hem hesaplı hem de sağlıklı. Kremi de eminim ki sağlıklı ama hiç cüzi değil. Hatta eczanelerde bulamayınca bana bir eczacı kendi kullandığı kremi önerdi, 200 ml bepantol losyon 20 tl. Aldım, bi süre bunu kullandım, bu da güzel bi krem. Hafif ve hafif kokulu. Bazı arkadaşların bepanten krem kullandıklarını burdan da okudum, duydum da. Hatta epilasyon sonrası kullanan bile varmış. Bepanteni ben bebeklerimin pişikleri için kullanıyorum, neden yüzünüze sürüyorsunuz, onu anlamadım. Kullananlara soruyorum, size kim tavsiye etti? Pişikleri çabuk iyileştiriyor bunu biliyorum da cildi de mi yeniliyor. Sanırım bepantol da bepantenin ürünü ama ben ben bepanteni kendi yüzüme bacağıma hiç sürmedim. Bir de bepantenin bi normali var bir de merhemi, burda arkadaş yazmış çok yağlı durdu yüzümde diye, yoksa merhemini mi kullandı ki! Çünkü merhemi katı ve çok yağlı ama normali gayet sulu ve hafif. Yani buna şaşırdım açıkçası...

Bepanthene hekimlerin dermetit ve pişiklerde, cilt kuruluğunda sıkça kullandıği bir kremdir.

Dekspantenol topikal epitelizan¹ ve sikatrizan² özelliklere sahiptir.

( ¹epitelizan: Epitel oluşmasına, hasarlı bölgede epitel tabakasının yeniden gelişmesine yardım eden madde ya da ilaç. )

( ²sikatrizan: Doku ve organlardaki yaraların onarımını sağlayan kompleks yenilenme / kendini onarma olayına yol açan ya da kolaylaştıran madde. )

akneli sivilceli ciltler için de uygun mu acaba? bir bilen var mı?

Ben gül suyuyla yüzümü temizliyorum ardından ceradolin krem sürüyorumm yumuşacık yapıyor ben çok memnunum.Ben parfümsüz olanından kullanıyorum....

Bu özelliklerini ben de biliyorum ama yüze özel nemlendirme amaçlı kullanıldığını hiç duymamıştım. Yüzünde yara olanları bilemem.

Arkadaşlar bu kremden maksimum sonuç almak istiyorsanız cildinizi temizlemeden kullanmayın. Özellikle gül suyu özellikli bir temizleyici daha iyi olacaktır. Bir de güzellik için ballı maskeleri öneririm. Anında farkı görmezseniz gelin tartışalım. Benim kullandığım;
-Bir çay kaşığı bal
-Bir damla halis zeytin yağı
-Bir damla varsa susam yağı(yoksa tahin de olur)
-Bir damla limon suyu(Limondan damlatılacak, limonun kalanı sonra bu maskeyi temizlemek için kullanılacak)
-çay kaşığının ucuyla azıcık mısır unu
-çay kaşığının ucuyla azıcık kahve
Hepsi cam çay tabağında ezerek karıştırılır, cilde sürülür. Yarım saat sonra, kalan limon bir tabağa sıkılarak pamuk batırılıp cilt temizlenir. Limonla tüm maske silinir. Yüz asla normal sabunla sabunlanmaz. Eğer varsa hassas cilde özel bir sabun veya sebamed normal sabunla yıkanır ama sabun çok kullanılmaz. İyice köpürtülmez. Çünkü ciltteki maskeden kalan faydalı kalıntılar tamamen yok edilmez. Kuru ciltler hiç sabun kullanmasın, kalan yağlı tabaka daha iyi olacaktır. Ben azıcık sebamed hassas ciltler için sabundan sürüyorum, yıkıyorum. Üstüne ceradolin veya bepantol krem sürüyorum, harika oluyor. Ama bu maskeyi kullanmadan önce de gözeneklerin açılım maskeyi emmesi için cilt pamukla temizlenmeli. Yüze özel losyonlar veya güllü temizleyiciler.

Bu maskeyi daha sonra maskeler bölümüneyazacağım da içine 1-2 damla pekmez koyduğumu yazmayı unutmuşum. Cilt lekeleri çilleri olanlar mısır unu oranında tarçın koysunlar. Mucize gibi ilk kullanımda renkte açılma hissedeceksiniz.

merhaba ceradolin kremi kullanıyorum çok ta memnunum ki denemediğim krem kalmamıştır.
Onca ürün arasindan en iyi 3 ceradolin bepanten clinique

selam kızlar,benım yuzum acaıp alerjık,kullanmadıgım krem kalmadı ve bepanten ve clınıque dahı kullandım.ınanamazsınız ama bu ıkısıde alerjı yaptı,kı clınıque avuc dolusu para verdıgım halde....doktorum ceradolın verdı,bakalım.....

Bu kremi kullananlarda son durum nedir memnuniyet devam ediyormu?

cerradolin kremi ve şampuanı bana da doktor verdi. bugün aldım ama daha kullanmadım. okuduğum yroumlar itibariyle baya beğenen var. benim cildim şuanda pulpul ve kızarık lekeler oluştu biranda olduğu için doktora gittim. gelişmeleri yazarım

aa bende bu kremden alcaktım ama doktorun yzdığını bilmiyordum şimdi gitsem cildiyeye yazdırmak istesem yazar mı acaba?* bide ne kadar ödedin canım bunlara

ben cevap vereyim dr.a yazdırmana gerek yok çünkü sgk veya özel sigortada geçmiyor.
dermakozmetik ürün.
eczanelerden reçetesiz alınabiliyormuş.
ben henüz almadım araştırıyorum..

merhaba kızlar peki bu ceradolin krem egzama tedavisinde kullanılıyormu banada doktor verdi henüz kullanmadım etkisi nasıldır .

Kıslar ben Dr. Murad ürünlerinden çok memnumum ama çok pahalı ya. Bu gidişle Ceradolin kremine geri dönücem :S Sanırım geriye dönüp baktığımda en iyi krem Ceradolin olarak kalıo aklımda.

ben de dün başladım lazer için gittiğim hastane deki uzman tavsiye etti.Kendisi de kullanıyormuş uzun zamandır.
Dün akşam başladım sürmeye bakalım inşallah fayda olur benim cildim nemsiz kalmış çok.Yanaklarımda kızarıklık var biraz.ama kızarıklık kullandığım peelingden heralde onu değiştireceğim.ne alacağıma karar veremedim henüz kızlar peeling olarak ne önerirsiniz sık kullanıma uygun bir ürün arıyorum.......

peeling olarak dermalogica markasını tavsiye etti, eczacım. dermokozmetik ürünlerin içinde en iyisi bu dedi. fiyatı da 186 gibi birşeydi. ben kullanmadım henüz ama denemeyi düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…