Yarışma Çerkes Mantısı-Hingel(Psihalive) - Mis un sponsorluğunda

Ellerinize sağlık. İsim için kavga olmasın diye tüm isimler yazılmış.

Metez ,haluj,haliözük falanda diyoruz biz tarifiniz birebir ayni değil bizde hamuru için un ,tuz,su sadece icine patetes kirmizi toz biber le birlikte salca yok sogan yok şekil ayni çok lezzetli olur gerçekten ellerine sağlik oylari ne zamn verebiliyoruz.Yarismada bol şans diliyorum Azra910

metez de deriz onu yazmamışım Nevreste den rica ederim ekleyebilirse :) bizde genellikle kürze ve psihalive deriz
çok teşekkür ederim oylama 22 martta başlıyor herkese bildiri gidiyor başladığında :)

Ellerine sağlık. . Bi kere katıldım çok eğlenceli imiş.tekrar katıldım. Gel sende benim tarife bak ilk defa yapıyorum. Mantı çok yaptığım için zor olmadı..

hayır şimdi 22 martta anket açılacak ordan herkes istediği tarife oy verecek :) anket yine bu bölümde açılıyor yemekteyiz bölümünde
Tamam tatlim bol şans karnim zil çaliyor sayende itiraf etmeliyim ki sevdiğim yemeklere dayanamiyorum yapsam olmaz şu saatte yürümekde gerekiyor çok şişiriyor beni yedikçe yiyorum durduramiyorum kendimi metezde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…