Cevaplanmayan mesajlarım...

uxgxurkuxsxu

Guru
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
141
8
kızlar biz eşimin işi gereği çok ayrı kalıyoruz ve ben böyle zamanlarda eşime güzel sevgi mesajları gönderiyorum onu sevdiğimi benim birtanem olduğunu filan yazıyorum ama kesinlikle cevap yazmıyor ya da aramıyor o kadar kalbim kırılıyorki. En son dün yazdımki "sevgi tutkuysa ben sana tutkunum, hasret özlemse ben sana hasretim, aşk herşeyse sen benim herşeyimsin, bunların hepsi bir kişi içinse sen benim birtanemsin" ama cevap vermedi yine. Bugün de aradı hiç konusunu bile etmedi bişeye ihtiyaç var mı filan dedi. O kadar kalbim kırık ki şu anda.:çok üzgünüm: İyi bir ders vermek için ne yapabilirim sizce?kötükedihüso

hımmm benim nişanlım cvp yazmazsa benim msjlarına genelde ona canımlı cicimli değilde iyi evet yok ne gibi cvplar veriririm (gerçi işimin yoğunluğundan ben cvp yazamıyom ama :)) yalnız yazma birkaç gün arama sonuç o seni arayacaktır

benim eşim ben böyle yazıp cvp vermiyorsa,işi vardır sonra cvp verir unutursa ben hatırlatırım .işi yoksa da cvp verir.arkadaşımın dediği gibi de,kısa cevaplar yaz bakalım evet hayır gibi belki de anlar o şekilde

ölede deme cnm erkekler hep ilgi bekler sonrada kendisi göstermez ilgiyi sadece ona biraz değiştiğini söle ya da en azından ondan beklentilerini söyleyerek denesen

erkekler nedense evlendikten onra hepsi değil ama geneli romantizmi rafa kaldırıyorlar canım evlenmeden önce ayaklarımızı yerden kesen adamlar ne oluyorsa evlendikten sonra kayboluyor yerine kaba düşüncesiz dümdüz biri geliyor ve sıkıcı tabi..kaç aylık ya da yıllık evlisiniz bilmiyorum ama ben o tür şeyleri unutalı çok oldu hiç beklemiyorum ve çok rahatım canım

erkekler nedense evlendikten onra hepsi değil ama geneli romantizmi rafa kaldırıyorlar canım evlenmeden önce ayaklarımızı yerden kesen adamlar ne oluyorsa evlendikten sonra kayboluyor yerine kaba düşüncesiz dümdüz biri geliyor ve sıkıcı tabi..kaç aylık ya da yıllık evlisiniz bilmiyorum ama ben o tür şeyleri unutalı çok oldu hiç beklemiyorum ve çok rahatım canım

haklısın ama insan genede arıyor ama belkide değiştiğinin farkına varmasını sağlamak daha iyi gibime geliyor

sen şimdi sorsan neden yazmıyorsun diye..
o sana diyecek ki sen bilmiyomusun sanki seni sevdiğimi.. :asigim:
erkekler bizim kadar duygusal değiller ne yazık ki..

o zamanda benim bilmem önemli değil bunu hissetmekte önemli desin biraz hayal gücümü fazla zorluyorum galiba:)

7 yıllık evliyim 2 de çocuğum var belki de ben çok şey bekliyorum bilmiyorumki. Birgün de yine sevdiğimi yazdığım bir mesaj yazmıştım yazmışki "tşk edrm. " tövbe tövbe.

tüm evli bayanlara katılıyorum,erkekler unutuyorlar ya da msj çok hoşlarına gidiyor ama şımarıklıklarından cevap yazmıyorlar,ben sevgi msjları yazıyorum cevap yoksa''SEN BİLİRSİN''diyorum hemen arkasından cevap geliyor... dayanamaz bu lafa,çkinir bu laftan

Canım ya bak yazdıkların şiir gibi güzel duygulu evet ama erkekler bu tür laflardan pek birşey anlamıyorlar.
Bir kez de daha düz mantık cümleler daha kısa cümleler kurarak anlatmaya çalışsan hislerini?
Sonuçta erkek yani kısa cümleleri bile zor anlıyorlar böyle uzun şiirsel cümleleri anlamakta zorlanıyorlar hadi anladılar diyelim bu sefer ne cevap yazıcaklarını bilmiyolar canım. İsteselerde cevap yazamıyorlar.
Sen kısa düz cümleler kur bidahaki sefer bakalım.
Örn : Aşkım ben seni çok özlüyorum böyle ayrı kalınca gibi..
Bakalım ne olacak?

kızlar benimki sanki hissetti sizle dertleştiğimi aradı şimdi. konuştuk...seni özledim ya da seviyorum demedi ama evin rahatı hiçbir yerde yok dedi. O da bir gelişme sayılır. Demekki şöyle daha kuvvetli yakınsaydım yeniden evlilik bile teklif edebilirdi.

canim alismis esin senin ona sevgi gosterilerinde bulunmana. kacan kovalanir derler. sen kac bakalim. atma mesaj falan. arama. tut kendini. diyecek Allah allah bu kadina ne oldu/

sana ders veriyorum falan deme. icimden gelmiyor dersin. iyice afallar. bu sefer o senin uzerine duer goreceksin.

canım belkı musaıt olmuyordur dıcem ama....:1shok:ne iş yapıo eşin? neden ayrı kalıyosunuz...

ah cnm ya .erkeklerin geneli böyle herhalde.hele evlenince romantıklikte pek kalmıyor nedense.seninkide bulmuş bunuyor galiba.böyle eşi oldugu için şanlı hissetmeli kendini bence.bazılarıda msj çekmeyi sevmez pek(örnek benimki msj atarım ya arayarak cvp verir yada 2saat sonra msj atar)üzme kendini cnm hemen hemen hepsi böyle bu erkeklerinn.sende arama msj atma bakalım biraz tavırlarında bi degişiklik olacakmı

canım benim erkekler bizim gibi çok duygusal değiller ne yazık ki...onun seni özlediğinden adım gibi eminim.bence duygularını yansıtamıyordur.içten içe oda hasretlik çekiyordur.kocandır canım sende idare et.oda senden ayrı inan senden farklı değildir oralarda.....

Yazışırken kelimelerinize dikkat edin, seviyeyi bozmayın. Daha sonra pişman olup konumu silermisiniz eşim okur deniyor. Bizden hatırlatması silme yok

İçerik nedeniyle"Ah erkekler "bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

yapacagın tek şey sevdigini ikide bir de söylememek...alışmış söylemzsen anlayacaktır.

X