Güneş Kremleri Ceviz Yağı İle Kalıcı Bronzluk

Güneş kremleri, bronzlaşma

frezya_05

☆ηαтυяα&#846
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2010
672
9
Bu yaz güneş kremlerim bol olduğu halde ilk önce bebe yağı ve kakao yağı karışımı uyguladım 1 gün bunu sürdüm ama diğer gün cildim gerildiğini hissettim ve ceviz yağının nemlendirdiğini biliyordum ve güneşde sürmeye başladım ve harika bir broznluk sağladı vede kalıcı oluyor tabi sıcak duşda keselenince zamanla açılacakdır artık herkese öneririm diğer yağlarlada karışabilir ama tek kullanmak gerçekden çok güzel :teytey:

Ya bu ceviz yağını uyguladıktan sonra güneşlenmek şart mı sadece sürmek yetmez mi ben güneşe çıkamam cildim çok etkileniyor )= Teşekkürler bu arada (=

canım ben sürüp güneşlendim ve çok harika oldu evde denense nasıl olur bilemem zararı yok canım dene bence cildi çok güzel yapıyor doğal nemlendirici ne demek rice ederim opuyorumnanaktan

yengem ve teyzem yeşil olmamış cevizi ikiye bölüp yüzlerine sürmüşlerdi heheh kapkara olmuşlardııı yaaa

:KK1::KK1::KK1: Allahım ya daha neler:KK1::KK1: ona köylüler tetir derler ve bulaşacak diye cevizlerini temizlerken çoğu zaman eldiven kullanırlar çünkü çok geç geçer lekesi.tut birde yüzüne sür olacak işmi:KK1::KK1:
yengem ve teyzem yeşil olmamış cevizi ikiye bölüp yüzlerine sürmüşlerdi heheh kapkara olmuşlardııı yaaa

Bu yaz güneş kremlerim bol olduğu halde ilk önce bebe yağı ve kakao yağı karışımı uyguladım 1 gün bunu sürdüm ama diğer gün cildim gerildiğini hissettim ve ceviz yağının nemlendirdiğini biliyordum ve güneşde sürmeye başladım ve harika bir broznluk sağladı vede kalıcı oluyor tabi sıcak duşda keselenince zamanla açılacakdır artık herkese öneririm diğer yağlarlada karışabilir ama tek kullanmak gerçekden çok güzel :teytey:

peki bu yağı her güneşlendiğinde mi sürdün bir de leke bırakıyor mu beyaz tenliyim hftaya tatile gtcem ve hmen bronzlaşmak istiyorumm :)

bacaklarım cikolata gibi olsun istiyorum yarın kakao yağı ile havuc yağı alıcam acaba bunların karısım kremleri dahamı etkili yoksa aktardaki yağlarımı daha etkili?

o zaman bugün yağ alıyorum :KK70: kullanır kullanmazda gelişmeleri yazıcam insallah bacaklarım cikolata gibi olur :KK70:

Kakao yağı işe yarıyor birde havuç yağı ciltte canlı parlak bir etki bırakıyor ama ceviz yağını denememiştim hiç, merak ettim bende nasıl olacak etkisi

bende bos puskurtmeli bi siseye kakao yagi ve havuc yagini karistirdim.gunes ve hatta solaryumdan once bile suruyorum
benim bildigimde cevizin kalici bi boyasi var yesil kabugunda ama ceviz yaginda nasil olur bilmem merak ettim
bu karisima bide ceviz mi eklesem :)

bir aktarın bana önerdiği ve benim de çok memnun kalıp size önereceğim karışım şudur kızlar;
1. kakao yağı (katıdır, önce bir kabın içerisinde eritmelisiniz)
2. ceviz yağı
3. havuç yağı
4. buğday yağı
dördünü bir şişeye doldurup, güneşte vücudunuza uyguladığınızda çok güzel bronzlaşıyorsunuz. hem de güneş kremlerinden çok daha ucuza geliyor. tavsiye ederim :KK66:

X