Ceydanın Günlüğü

O kadar cok üzülüyorum ki :KK43:
Tuvalet problemim var altı yedi günde bir kez yapıyorum. İçmediğim bitki çayı kalmıyor. Kayısı yiyorum. Yok yani :KK43:
Bi öneriniz var mı :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

süt içmeyi denedinizmi bende işe yarıyo aç karnına dahada iyi oluyo bide bol su düzenli ve sürekli su içmek ben çareyi böyle buldum:KK1:

süt içmeyi denedinizmi bende işe yarıyo aç karnına dahada iyi oluyo bide bol su düzenli ve sürekli su içmek ben çareyi böyle buldum:KK1:

Su cok içiyorum zaten diyet de yaptığım için. Denedim denemez miyim süt beni daha da kabız yapıyor :KK43:

o zaman bi dr başvurun bi sebep vardır belki çözerseniz rahat edersiniz çektiğiniz şeyi çok iyi bilen birim çünkü :KK50:

Doktora gittim tabi gitmez miyim
Yapı meselesi dedi bazı insanların bağırsakları yavaş çalışır dedi

Günlerden sonra bir gün... Ve ben hala 69.3 kiloyum.
Kahvaltım peynir zeytin domates ekmek çay.

Canım pek yemek istemedi. Süt içtim karpuz yedim 1 saat önce. Şimdi de şeftali

Sabah 11:30
Haşlanmış tavuk
Haşlanmış patates
Şekersiz çay
Bol su

Akşam 17:30
Menü yerine foto atayım bu kez :KK66:

Eki Görüntüle 1160314

Elma tarçınlı :KK66:
Yoğurt keten tohumlu :KK66:
Kabak yemeği ise bol acılı :KK66:
Su karbonatlı :KK66:

Birini de sade yeseymişim :) :) :)

iPhone 'dan gönderildi

Var tabi. Bazı ilaçlar var bitkisel. Haftada bir kere kullanabiliyorum. Böyle böyle devam ediyor.

Canım bn bişe duydum ama ne derece doğru bilemem yapıp sonuç alan var

Hani bardakta Mısır satıyorlar ya onu yiyip üstüne su içersen tuvalet sorunu hemen çözülüyormuş
Annem hep kaynamış mısırın böyle ni etkisi olduğunu derdi ama üstüne su içmeyi bilmiyordum

iPhone 'dan gönderildi

Canım bn bişe duydum ama ne derece doğru bilemem yapıp sonuç alan var

Hani bardakta Mısır satıyorlar ya onu yiyip üstüne su içersen tuvalet sorunu hemen çözülüyormuş
Annem hep kaynamış mısırın böyle ni etkisi olduğunu derdi ama üstüne su içmeyi bilmiyordum

iPhone 'dan gönderildi

Mısır çok kalorili canım ama deniycem :KK43:

Tabağın harikaa görünüyor. Karbonatlı su olayı nedir tadı nasıl oluyor ne kadar suya ne kadar karbonat koyuyorsun canım

Mısır çok kalorili canım ama deniycem :KK43:

Tabağın harikaa görünüyor. Karbonatlı su olayı nedir tadı nasıl oluyor ne kadar suya ne kadar karbonat koyuyorsun canım

Bir litre suya yarım çay kaşığı ama tepeleme değil cnm :) tadı çok değişmiyor tabi musluk suyunda.
Hazıra koyunca tatlı oluyor :)
Suyu Alkali yapıyor zayıflamaya yardımcı. :) suya limon sıkma olayı gbi :) o da asit olduğu için suyu Alkali yapmış oluyor :)

iPhone 'dan gönderildi

Bir litre suya yarım çay kaşığı ama tepeleme değil cnm :) tadı çok değişmiyor tabi musluk suyunda.
Hazıra koyunca tatlı oluyor :)
Suyu Alkali yapıyor zayıflamaya yardımcı. :) suya limon sıkma olayı gbi :) o da asit olduğu için suyu Alkali yapmış oluyor :)

iPhone 'dan gönderildi

Aaa sen faydasını görüyor musun canım peki :)

Eki Görüntüle 1160478
Kızlar sizce bu işe yarar mı?

iPhone 'dan gönderildi

Canım ben içiyorum zaten. Bu değil de doğuşun çileklisinin tadı muhteşem o daha iyi. Doğuş form çilekli.

Ama bunları da sürekli içmek zararlıymış işte. Haftada 3 gün falan iciyorum içebilirsin arada şişkinliği alıyor

X