Ceydanın Günlüğü

Günaydın herkese ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Ay şükürler olsun ki artık bugün 68.9 çıktım yaşasınnnnnnnn☺️☺️☺️☺️
Şimdi bütün hevesimle kahvaltı hazırlıyorum ☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Size hafif omlet nasıl yapılır onu yazayım :)
Bu benim en sevdiğim kahvaltı menüsü. Normalde omleti kaşarlı ve bol yağda severim ama yapacak bir şey yok :)
Eki Görüntüle 1161018
Az domates az maydanoz. Hatta nane de olabilir. Hiçbir şey koymaya da bilirsiniz yeşillik olarak.
Peynirim de beyaz peynir. Diğerlerine göre az kalorili çünkü. Eki Görüntüle 1161019
Bir yumurta ile iyice karıştırıyoruz.

Bir tatlı kaşığı yağda teflon tavada pişiriyoruz :)

Görüntüsü pek iyi olmuyor hem yağ az hem de içindeki peynir yağsız olduğu için :) ama olsun :)
Eki Görüntüle 1161020

Bu da kamelyamda kahvaltı keyfim :)))))

Mesela omlet yapmamış olsak da şöyle bir menü yapsak; kaynamış yumurta,domates,peynir,ekmek. Aralarında sadece 1 tatlı kaşığı zeytin yağı farkı var. E o da 20 kalori falan. Bence değer :)

Büyük bir kase yoğurdun içine annemin dün yaptığı erişteden koydum ☺️☺️

Az önce erkek arkadaşım dedi ki

"Ya sen azıcık zayıfladın mı ya??"

Biz 100 gr verince halay çekelim evde, bu gelsin ya sen azıcık zayıfladın mı yaa desin. Hayat çok acımasız.. 😄😄😄😄

Günün en sevdiğim zamanııııı
KARPUZ ZAMANI!!! $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403095132.741058.jpg

Sabah 10:00
Bir yumurta
Semizotlu salata
3 yeşil zeytin
3 kk peynir
Şekersiz çay

Ara
Form çay

Öğle 15:30
3 kaşık Kabak yemeği
3 kaşık keten tohumlu yoğurt
Yarım tabak Semizotlu salata
Bi kaç tane kırmızı üzüm

iPhone 'dan gönderildi

Az önce erkek arkadaşım dedi ki

"Ya sen azıcık zayıfladın mı ya??"

Biz 100 gr verince halay çekelim evde, bu gelsin ya sen azıcık zayıfladın mı yaa desin. Hayat çok acımasız.. 😄😄😄😄

erkekler nedense bu konuda duyarsızlar benim eşimde öyle 4 kg verdim hiç fark etmedi bile:44:

Sabah 10:00
Bir yumurta
Semizotlu salata
3 yeşil zeytin
3 kk peynir
Şekersiz çay

Ara
Form çay

Öğle 15:30
3 kaşık Kabak yemeği
3 kaşık keten tohumlu yoğurt
Yarım tabak Semizotlu salata
Bi kaç tane kırmızı üzüm

iPhone 'dan gönderildi

Ooo Tuğçe hanım yine çok fitsiniz ☺️☺️☺️☺️
Ama bak dikkat et form çayını içtiğinin akşamı ve ertesi günü pek Dışarda gezme :KK70:

Ooo Tuğçe hanım yine çok fitsiniz ☺️☺️☺️☺️
Ama bak dikkat et form çayını içtiğinin akşamı ve ertesi günü pek Dışarda gezme :KK70:

:) canım o sıkıntı için çaya gerek yok :KK43:
Üşüttüm galiba karnım çok ağrıyo 3 gündür :KK43: ama çaydan değil dün içtim sadece çayı

iPhone 'dan gönderildi

Kızlar bugün de iyi gidiyorum dünkü gibi. Inşallah güzel bitiririz bügünü :)
Ay hava cok sıcak coook 😔😔😔😔

Kızlarr
Bu yürüyüş var ya çok iyi biri o :KK70:
Ya selülitlerim azalıyooooorrrrr

+100 ip atlama
Vee akşam yemeğimi bu saatte yiyemeyeceğim için muzlu süt ile tamamladım günümü

iPhone 'dan gönderildi

Merhaba. Nasıl bir diyet uyguluyorsun? Faydasını gordun mu? Ne kadar kilo verdin?

Merhaba. Benim diyet mantığıma uyan şu, istediğim kiloya indiğimde de sürdürebileceğim bi beslenme düzeni. Mesela bugün piko çikolata yedim. Ben öyle çok katı diyetleri uygulamayı doğru bulmuyorum. Mesela diyet süresince hiç çikolata yemeyen biri istediği kiloya indiğinde yemeye başlıyor ve hoop kilolar geri geliyor. Ben sabah kahvaltımı istediğim gibi yapıyorum. 4-5 saat sonra öğle yemeğimi yiyorum ve günüm bu iki yemekle bitiyor. Arada kahve içiyorum(şekerli), çay içiyorum, karpuz yiyorum, dondurma yiyorum. Kızartma bile yedim yani. Ama nasıl yedim. Bir çatal iki çatal yedim. Normali bu zaten. Ben normalde oturduğumda açsam orta bi karpuzu yarıya getirirdim şimdi ince bir dilim yiyorum. Zayıf biri nasıl beslenirse onu yemeye çalışıyorum. Arada canım isterse bitki çayı içiyorum. Su bol içiyorum. 1.5-2 ay falan oldu yaklaşık 7 kilo verdim. Zor kilo veren biriyim sürekli takılıyorum 69 da takılmıştım yukarıda yazdım. Ama bugün 68 i gördüm. Ilk hedefim 65. Daha sonra 60 ve 55 olduğum gün asıl amacıma ulaşmış olacağım. Ve bu beslenmeye alıştığım için inşallah genç yaşta kilolarımdan kurtulmak istiyorum :) boyum 165 cm bu arada.

Merhaba. Benim diyet mantığıma uyan şu, istediğim kiloya indiğimde de sürdürebileceğim bi beslenme düzeni. Mesela bugün piko çikolata yedim. Ben öyle çok katı diyetleri uygulamayı doğru bulmuyorum. Mesela diyet süresince hiç çikolata yemeyen biri istediği kiloya indiğinde yemeye başlıyor ve hoop kilolar geri geliyor. Ben sabah kahvaltımı istediğim gibi yapıyorum. 4-5 saat sonra öğle yemeğimi yiyorum ve günüm bu iki yemekle bitiyor. Arada kahve içiyorum(şekerli), çay içiyorum, karpuz yiyorum, dondurma yiyorum. Kızartma bile yedim yani. Ama nasıl yedim. Bir çatal iki çatal yedim. Normali bu zaten. Ben normalde oturduğumda açsam orta bi karpuzu yarıya getirirdim şimdi ince bir dilim yiyorum. Zayıf biri nasıl beslenirse onu yemeye çalışıyorum. Arada canım isterse bitki çayı içiyorum. Su bol içiyorum. 1.5-2 ay falan oldu yaklaşık 7 kilo verdim. Zor kilo veren biriyim sürekli takılıyorum 69 da takılmıştım yukarıda yazdım. Ama bugün 68 i gördüm. Ilk hedefim 65. Daha sonra 60 ve 55 olduğum gün asıl amacıma ulaşmış olacağım. Ve bu beslenmeye alıştığım için inşallah genç yaşta kilolarımdan kurtulmak istiyorum :) boyum 165 cm bu arada.

Oncelikle yediklerine bazen dikkat eden bazen de dikkat etmeyen biri olarak gayet iyi kilo vermissin bence. Hic de oyle dedigin gibi zor vermemissin, verdigin kilo da az degil. Dile kolay 7 kilo.

Benim mantigim da şu; saglikli beslenme. Yani sonucta insanin cani kremali biskuvi ve cikolata gibi sağlıksız seyler cekebilir. Ama saglik dusunen bir kimsenin bunlari yememesi gerekir diye düşünüyorum. Dogal olarak sekerli ve unlu turu seylerden ve margarin ile sivi yag gibi zararli yag cesitlerinden olabildigince uzak durmaya calisiyorum. Ve bunu tabii ki de ömür boyu sürdürmek istiyorum.

Peki senin acikma durumun nasil oluyor?

Son düzenleme:
X