Ceyiz için yardım

44elif

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
5
2
31
Yatak odası tekstili ve kucuk elektronik ev eşyaları için tavsiyenize ihtiyacım var :KK55: özellikle nevresimlerde çok kararsizim

Yatak odası tekstili ve kucuk elektronik ev eşyaları için tavsiyenize ihtiyacım var :KK55: özellikle nevresimlerde çok kararsizim

Nevresim olarak Sarev ve Taç başta olmak üzere diğerlerinde de Karacahome, Englishome öneririmHoppa

Elektroniklerde :KK24: Ütü - Philips
Elektrik süpürgesi - Dyson allergy
Kettle - Bosch
Tost makinesi - Korkmaz tost kolik
Ekmek kızartma - Tefal
Saç kurutma - Philips
Saç düzleştirici - Braun
Blender - mikser - Braun

Benim tercihlerim bu yönde oldu hepsinden memnunum sizin içinde hayırlısı olsun:KK68:

Son düzenleme:
Nevresim olarak Sarev ve Taç başta olmak üzere diğerlerinde de Karacahome, Englishome öneririmHoppa

Elektroniklerde :KK24: Ütü - Philips
Elektrik süpürgesi - Dyson allergy
Kettle - Bosch
Tost makinesi - Korkmaz tost kolik
Ekmek kızartma - Tefal
Saç kurutma - Philips
Saç düzleştirici - Braun
Blender - mikser - Braun

Benim tercihlerim bu yönde oldu hepsinden memnunum sizin içinde hayırlısı olsun:KK68:
Teşekkür ederim ☺

Merhaba canım :)
Nevresimde Taç, Dantela vita öneririm, Karacahome kullanmadım ancak genellikle iyi yorumlar okuyorum
Elektrik süpürgemi henüz almadım ama seçtim :) Miele alacağım çoğunluktan farklı olarak
Ütü philips ya da braun
Kettle bütçene göre değişir, Wmf , Breville çok güzel ve kaliteli modelleri var ama ben su ısıtıcısına 300-400 TL vermem Kenwood öneririm :)
Mikser blender için Stand mikseri alacaksan kesinlikle kenwood, el mikseri alacaksanda Philips diyorum
Saç maşası Braun İyon tech ben memnunum öneririm :)

X