Çeyizlik sıfır ürünler.. İndirimler 6. sayfadan itibaren/TEKRAR KONU

Röpteşember ve saten pijama tak: bondy marka L beden 90 lira paketli ürün piyasa fiyatı 160lira

batista marka erkek 5 li takım (röpteşambır saten pijama ve pamuklu kumaştan şortlu takımı var) 70 lira bunu 200 liraya almıştık

Dertsiz Masa örtüsü ve 12 adet peçete: 40lira

Yatak örtüsü :190 lira

Taç krem hamam seti: 65 lira renk ışıktan kötü çıktı..kutulu ürün piyasada 90 lira

iğne oyası tülbentler 15 diğerleri 10 lira
Kenarı oyasız tülbentler piko çektirmiştik tanesi 5 lira

özdilek moda letto ç.k. nevresim tak: 70 lira kutulu ürün piyasada 90 lira

6 parça yuvarlak oda tak:40 lira

Tepsi örtüleri tanesi:7.5

5 parça kare oda tak:35 lira

Nevresim tak ve yün yorgan beyaz.. renk çok kötü çıkmış yorgan bal köpüğü:460 lira çift kişilik 650 liraya yaptırmıştık

dantelli Seccade:80 lira 110 liraya yaptırmıştık

Havluların tamamı 130 lira pembe iğne oyalı olan ve krem güllü taşlı olan havlular küçük el havlusu, mor makine işi olan hariç hepsinin arkası astarlı..

Patikler 5 lira

Kırmızı beyaz dört mevsim nevresim seti ç.k: 45 lira

Lifler 3 lira

mutfak için kurulama bezi turuncu beyaz 6 tane:12 lira

batista marka 37 numara terlik 15 lira 60 tl ye almıştım

tamamen boncuktan yapılmış 6 parça oda takımı 25 lira

mink marka battaniye resmi internetten buldum battaniye biraz zor bir yerde resimdeki gibi kendinden desenli bir model lila renginde 45 lira

İNDİRİM......

Röpteşember ve saten pijama tak: bondy marka L beden 80 lira paketli ürün piyasa fiyatı 160lira

batista marka erkek 5 li takım (röpteşambır saten pijama ve pamuklu kumaştan şortlu takımı var) 60 lira bunu 200 liraya almıştık

Dertsiz Masa örtüsü ve 12 adet peçete: 35lira

Yatak örtüsü :180 lira

Taç krem hamam seti: 60 lira renk ışıktan kötü çıktı..kutulu ürün piyasada 90 lira

iğne oyası tülbentler 12 diğerleri 9 lira
Kenarı oyasız tülbentler piko çektirmiştik tanesi 4 lira

özdilek moda letto ç.k. nevresim tak: 70 lira kutulu ürün piyasada 90 lira

6 parça yuvarlak oda tak:35 lira

Tepsi örtüleri tanesi:7

5 parça kare oda tak:30 lira

Nevresim tak ve yün yorgan beyaz.. renk çok kötü çıkmış yorgan bal köpüğü:430 lira çift kişilik 650 liraya yaptırmıştık

dantelli Seccade:75 lira 110 liraya yaptırmıştık

Havluların tamamı 120 lira pembe iğne oyalı olan ve krem güllü taşlı olan havlular küçük el havlusu, mor makine işi olan hariç hepsinin arkası astarlı..

Patikler 5 lira

Kırmızı beyaz dört mevsim nevresim seti ç.k: 40 lira SON FİYAT

Lifler 3 lira

mutfak için kurulama bezi turuncu beyaz 6 tane:12 lira

batista marka 37 numara terlik 12 lira 60 tl ye almıştım

tamamen boncuktan yapılmış 6 parça oda takımı 20 lira

mink marka battaniye resmi internetten buldum battaniye biraz zor bir yerde resimdeki gibi kendinden desenli bir model lila renginde 40 lira SON FİYAT

İSTANBUL MECİDİYEKÖY ELDEN TESLİM, PTT KAPIDA ÖDEME NASIL İSTERSENİZ YOLLAYABİLİRİM..

Dertsiz Masa örtüsü ve 12 adet peçete: 35lira

resmi hangisi anlayamadım,yükleyebilir misin?

Eklentiler

• $CAM00509.jpg
    $CAM00509.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 53
  • $CAM00506.jpg
    $CAM00506.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 63
mesaj kutumu boşalttım teşekkür ederim..istediğiniz bir kargo şirketiyle kargo ücreti size ait olarak gönderirim..hesabıma eft yaparsanız çok sevinirim ama ptt kapıda ödeme de yapabilirsiniz..

tüylü terlikler ne kadar?

Istanbul mecidiyeköydeyim ürünlerin bir kısmıda kocaelide ama acil değilse buraya getirebilirim..

Son düzenleme:
kızlar yarın kargoya gidicem yokmu isteyen fiyatta yardımcı olurum..hepsi sıfır ama makul olun lütfen:))) yorganı tek isteyen olursa fiyat konuşuruz..yeni sadece 3 4 ay önce kardeşime yaptırdık istemedi kaldı öyle baza altında bekleyip beklerken eskimedi yani:))))))))))))

iyi günlerde kullan arkadaşım..

Eklentiler

• $CAM00545.jpg
    $CAM00545.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 37
  • $CAM00544.jpg
    $CAM00544.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 52
  • $CAM00542.jpg
    $CAM00542.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 38
X