CGH ile tüp bebek tedavisi

Bülent beydemi canm o kaça yapio bu işlemle gerçekten basarili olanlar varmı ya bende Semra hanıma randevu aldm

Acıbadem maslak embriyo başına 400 dolar alıyor. Biraz pahalı bir işlem...diğer merkezler kaça yapıyordur bilmiyorum ama. KK'nün editörü Gulden var E egunal ona da genetiğe giden embriyolardan transfer ettiler maşallah şuan hamile forumlardan da bakabilirsin bu şekilde hamile kalanlar var tabii.

Merhaba,
Ben de genetik inceleme ile ilgili 2 gün önce onay verdim, 4 embriyo incelemeye gidecek. Yakın zamanda işlemi yaptırıp olumlu sonuç alan var mı?

Evet transferimin 8.gunu gebelik kanda var dun yaptrdm 76.79 çıktı. Yarın bidaha yaptrcam 9.gun ne çıkcak bakalm
tebrik ederim hayırlısı olsun inşallah. Aslında benim merak ettiğim konu şu, benim ilk tüp bebek denemem tuttu ancak kalp atışı duyulmadığından alınmak zorunda kaldı, chg de bu tarz bir sorun yaşanmıyor mu?

Genetik yapılarına bakarak en sağlıklı iyi olanları seçip. Transfer ediyolar genelde duşukler yada böyle kalp atışı duyulmayanlarda oluyor bi sıkıntı bende ilk tedavimde hamile kalmştm duşuk oldu

X