Chetan'ın Diyet Günlüğü

ben de üniversiteye başlamadan önce napıp edip kilo vermem lazım diyordum ve sağlıksız olarak 10 kiloya yakın vermiştim.. üniversiteye çok ideal kilomla girdim ama sağlıksız yöntemim yüzünden 15 kilo geri aldım... şimdi diyetisyene gidiyorum ve yine 10 kilo verdim ama bu sefer sağlıklı ve inşallah bir daha almamak üzere....

üni.ye başlamana neredeyse 2 ay var... sporunu yap ve kalk hemen git bir diyetisyene başvur... başka türlüsünü deneyip cahillik yapma benm gibi olursun... temelli ver kilolarını

canım diyetisyene git yoksa aynen alırsın kiloları beslenme tarzını değiştirmen lazım bunu da en iyi doktorlar bilir

Ben de üniversiteye gidicem ve benimde fazlalıklarım var 6 kilo verdim 25 hazirandan bu yana şimdi 2 ay var önümüzde 10 15 kilo daha vermek istiyorum yediklerime dikkat ediyorum bir de spor mutlaka olmalı hem sıkılaşıyosun hem de sağlık açısından önemli.Spor yapmassan hızlı kilo veremezsin arkadaşım ve etlerin sarkar mutlaka bi spor merkesizne yazıl b-fitler var bayanlar için özel ben arkadaşımla oraya gidiyorum mesela
Dediğin gibi bu yıl otur ye test çöz yaşantısından başka bi şey olmadığı için kilo alımı epey ooldu

Herkesin derdi aynı desenize aslında bizm ev spor salonu gibi koşu bandı var mekik aleti falan var herşey var anlıyacağınız ama istek yok ya bi ara kaptırmştm kendimi ama ygs-lys falan dershane derken hiç vaktimde halimde olmuyodu bide okul sınavları derken böyle oldu :KK43: artık kilo vermenin zamanı bu arada hangi üniversiteler arkadaşlar :)

inş tatlım yha bide annem ilaç almış bana zayıflamak için babamada almış ilaç azımı kurutuo bugun 2 tane içtim günde 2 taneymiş belki işe yarar söylemek isterdim ama galiba yasak isim kullanmak

Aman sakın öyle ilaçlar falan kullanma canım her gün neler neler duyuyoruz, sağlık elden gidecekse ne anladım ben bu işten, zaten kilolardan da sağlıklı olmak için kurtulmaya çalışıyoruz:nazar: Biraz yediklerimize dikkat edersek bir de spor yaparsak kurtuluruz kilolardan. Tamam kabul ediyorum süreç biraz yavaş ilerliyor ama en azından sarkmıyoruz ve daha sağlıklı oluyoruz:KK8: Ayda 2-3 kilo mantıklı olanı, sonradan daha çok kilo almayalım da:KK50:

ramazanda dıyetsyen pek işe yaramaz gibi gelio bana ama iftardan snra yürüyüs yapcam inşallah

cnm zaten üniversiteye gidince ister istemez kilo verceksın plates yap dışarda spr yapamıyosan iftara yakın yarım saat plates yap sabaha 50 yarım mekık aksam ( yatmadan önc )50 yarım mekik çek

sabah khvaltıdan önce yaptıgında kendını çok dinç hissediyosun yatmadan yaptıındada kendini suclu hsstmıyorsun en azından biraz kalori yaktım diyerek uyuyorsun :KK66:

canımm bende aynı senin gibiyim yaş 19 168 boy 92.5 kiloyum. geçen sene senin gibi karar aldım 6 kilo diyetisyenle 6 kiloda stresten vermiştim normalde alırım.80 kilo olmuştum ünive giderken ne yazık ki yine bu finaller beni bitirdi bir insan bir haftaa 8 kilo alabilir mi almışım hamburger pizza derken :s bu yaz geldiginde 96 kiloydum şuan 92.5 diyetisyene gittim pek ciddi oldugunu söyleyemeyecegim benimde acelem oldugu için diyetisyen değiştirdim.bugün diyetime başladım hareketimi yapıyorum her gün bir porsiyon tatlı hakkım bile var inanabiliyor musun hemde bir çikolatalı gofret yiyorum alternatiflerde var tabi :KK76::KK76:prensip sahibi bir diyetisyenim olması beni yüreklendirdi ben hareketi hiç sevmeyen insan az önce mis gibi hareketimide yaptım mutluyum :KK64: 8 gün önce 20 yaşıma girdim ve 92 kiloyla 20 yaşına girmek hiç hoş değildi fotograf bile çektirmedim.ama kendime güvenmedigimden değil seneye bu zamaanlar 60 kilolarında güzeller güzeli bir kız olacagımı bildigimden :KK52: inanki üniversitede kilolu olmak çok zoruna gidiyor insanın kolay değil ama inanıyorum başaracagız tatlımmm :KK76: ve ben yemin ettim hamburger pizza ve gazlı içecekler yemeyeceğim içmeyeceğim diye kararlıyım başaracagım kimsenin sözüne bakma sen biz varız bak herkes burda sana destek olmak için var :KK66: ve zaferimizi kutlayacağıızz :nazar:

Merhabalar.
Sizler için kolaylık olması açısından yeni bir bölüm açılmıştır.
Diyet günlükleri bölümü
Ve konunuz bu bölüme taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar:)

X