Çıkık popo ve sıkı bir kalça istiyorum yaa ..

Valla ben de egzersiz yapıyorum yere sırt üstü uzanıp önce sol sonra sağ bacağınızı biraz havaya kaldirip sağa sola hareket ettirin..Zorlamadan deneyin...:)

Ziyaretçim yok diyordım bakhtım 1 tane geldi..dayanamayıp...Herkeş hasta mı...yoksa..ne iş...:KK3:Hayatta işini şansa bırakma...imza

Son düzenleme:
yürümen gerekli birde ayakta durur vaziyette arkadan aykaların popona gelecek şeklde kaldır indir kasaak tabi bide çok oturma haeket et

benim kalçalrım çok çıkık hatta silikon mu diye soran oluyor o derece, yaptığım tek şey haftada bir kere, yüz kere olmak şartıyla ayakta dik durarak bir bacağımı kırıp diğerini arkaya uzatabildiğim kadar uzatıyorum. sonra diğer bacakta uyguluyorum, bu bacaklarında sıkılaşmasını sağlıyor ama biraz kaslı görüntü oluşuyor üst bacakta denemek isteyenlere kolay gelsin diyorum :21:

benımde çıkık hatta j.lopez diyenler oluyo sadece yürüyüşü cok severimm hızlı adımlarla yürürümm asansöre binmem merdiven cıkmayı severimm asansör fobim var yanı sıra istesemde binemıyorum arabayla bi yere gitmekten nefret edıyorum en uzak yerde olsa illa yürücem yanii bu yüzden kiloda hiç almıyorum onca yememe rağmennn :KK1: birazda genetik oldugunu düşünüyorum benn bi arkadasımın kalçası dümdüz meselaa spor falan yapıyodu bi ara ama hiçbi etkisi olmadıı :KK31:

benımde çıkık hatta j.lopez diyenler oluyo sadece yürüyüşü cok severimm hızlı adımlarla yürürümm asansöre binmem merdiven cıkmayı severimm asansör fobim var yanı sıra istesemde binemıyorum arabayla bi yere gitmekten nefret edıyorum en uzak yerde olsa illa yürücem yanii bu yüzden kiloda hiç almıyorum onca yememe rağmennn :KK1: birazda genetik oldugunu düşünüyorum benn bi arkadasımın kalçası dümdüz meselaa spor falan yapıyodu bi ara ama hiçbi etkisi olmadıı :KK31:

haklısın sanırım çoğu genetik yapıyla ilgişi, ben zapzayıfken bile top gibi duruyordu kalçalarım, tamam güzel duruyor ama ben bazen rahatsız oluyorum şahsen :KK17:

Evet altin cevap geliyo (daha once gelmemistir umarim) :> youtube'dan david kirsch butt tight exercises videosunu aratin. buna sumo gurescisi egzersuzi demis kendisi, ironik:) Butun egzersiz 5 dknizi alir. İlk haftada faydasini gorursunuz. Bu arkadas victoria bebelerinin antronoru. Herkese kolay gelsin simdidien:))

canım youtube a butt burning yazarsan birsürü video çıkıyor.ve bunların 10 dk olanlarıda var.ben sürekli çalışıyorum 2 aydır.resimlerimi beni eklersen görebilirsin.sadece biraz selülitim kaldı onlarda geçicek inş.bu videolara bak :

Tae Bo Amped - Rockin Buns - YouTube

Booty Burning Workout - YouTube

bunun gibi birsürü video var ve temeli squat,lunge gibi hareketler.popo bacak zor toplanan bölgeler,sabır gerekiyor,bol şans..

canım youtube a butt burning yazarsan birsürü video çıkıyor.ve bunların 10 dk olanlarıda var.ben sürekli çalışıyorum 2 aydır.resimlerimi beni eklersen görebilirsin.sadece biraz selülitim kaldı onlarda geçicek inş.bu videolara bak :

Tae Bo Amped - Rockin Buns - YouTube

Booty Burning Workout - YouTube

bunun gibi birsürü video var ve temeli squat,lunge gibi hareketler.popo bacak zor toplanan bölgeler,sabır gerekiyor,bol şans..

ya bende azcık daha çıkık olsun istiyorum sen gözle görünür bi sonuç aldın mı canım birazda sıkılaşsın istiyorum

ya bende azcık daha çıkık olsun istiyorum sen gözle görünür bi sonuç aldın mı canım birazda sıkılaşsın istiyorum

canım ben yapım gereği çıkık ve büyük (yaklaşık 100 cm ) :) bir popoya sahibim zaten ama sıkılaşma oldu tabikiiii..o videolarla hiçbişi imkansız değil inan bana.günde 10 dk kalça çalışması gayet iyi.

canım ben yapım gereği çıkık ve büyük (yaklaşık 100 cm ) :) bir popoya sahibim zaten ama sıkılaşma oldu tabikiiii..o videolarla hiçbişi imkansız değil inan bana.günde 10 dk kalça çalışması gayet iyi.

günde 10dakikaysa ben varımmm öbür türlü çok sıkılıyorum ya

kızlar ben 25 kilo verdim bu yaz. sıkılaşmak için iki günde bi egzersiz yapıyorm. telefonumdan google play den günlük egzersiz uygulaması indirdm süper bişey. vücudun neresini yakmak istiyosanız ona göre egz. buluyosnuz ben çok beğendm çok da işe yarıyor iki haftada bile etkisini gösterioo. vücudunuzun sıkılaştğnı hissediyosnz :KK9: :nazar: günlük egzersizler diye yazın google play e. daily workout apps, llc markalı bi uygulama var onu indirin hadi kolay gelsinn :KK54:

Kalçalarınızın sıkı görünmesini istiyorsanız, öncelikle olarak vücudunuzdaki şişkinlikten kurtulmanız gerekir.

Bunun için şu önerilere göz atın:

Çiğ sebzeler pişmişlere oranla daha şişkinlik yapar. Bunun için sebzeyi pişirerek veya buharda haşlayarak yiyin. Kuru fasulye ve nohut en fazla şişkinlik yaratan ve gaz yapan besinlerdir. Bu nedenle pişirmeden önce 2 saat yumuşamaları için suda bırakın. Mümkünse kabuklarından ayırın.

A ve E Vitamini Alın
Ayırmıyorsanız, bir kaç dakika haşlayıp, ilk suyu dökün. İyi pişirin ve yavaş yavaş, iyice çiğneyerek tüketin. Anason, kekik ve biberiyeyi kaynatarak içerseniz şişkinliğinizi alır. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği saatlerinizi sabitleyin. Öğünlerinize en az yarım saat ayırın. Asla hızlı, stresli ve geçiştirerek yemeyin ve öğün atlamayın. Doyduğunuzu hissettiğiniz anda yemek yemeği bırakın. Lifi yüksek içecekler içmeyin. Midenizde şişkinlik yaratır. Karnınızdan nefes almayı ve rahatlamayı öğrenin. Günde 2 kez, sabah ve akşam, yere uzanın, ellerinizi midenizin üzerinde birleştirin ve bir çok kez derinden ve karnınızdan nefes alıp verin.

Günde 13 bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin. Ayrıca vitamin ve mineral alın. A ve E vitaminleri deriyi düzgünleştirir, magnezyum metabolizmayı harekete geçirir, fosfor ve silisyum dokuları kuvvetlendirir. Vücudun fazla suyunu atması için beyaz ve kırmızı turp, maydanoz, kereviz, çilek ve pilav yiyin. Tuz, şeker, alkol, sigara, koyu çay, kahve, çikolata, kızartma ve undan uzak durun. Güne mutlaka kahvaltıyla başlayın. Maydanoz ve hindiba bol tüketin.

X