Göz Makyajı çıkmayan kaşlarım :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
denedim 1 aya kadar sonuc aldım ben hıc yoktu kaslarım sımdı varr.. kas kalemı kullanmayın bana kuafor kas kalemı kullandıgım sıralarda soyledı dokuyor dedi ve karanfılı onerdı yakıp soguyunca yaptım her gun gayet cktı sımdı. kusme değilde azdı benım kaşlarım .. yanı kndımı bıldım bılelı az

Karanfili tam olarak nasıl uyguladığınızı hangi aralıklarla yaptıgınızı nekadar süre beklettiğinizi yazar mısınız rica etsem :)

karanfılı cakmakla yakın . sogumasını bekleyın elınzle kontrol edeblırsnz daha sonra kaslarınıza evden cıkaarken bıle surebılrsınız. yanı aksama kadar oyle dursanız da sorun yok o sıze kalmıs.

karanfılı cakmakla yakın . sogumasını bekleyın elınzle kontrol edeblırsnz daha sonra kaslarınıza evden cıkaarken bıle surebılrsınız. yanı aksama kadar oyle dursanız da sorun yok o sıze kalmıs.

Mutlaka deniyeceğim çok teşekkür ederimHoppa

Bana kuaforum hint yagi ile badem yagini onermisti. İkisini karistirdim ara ara suruyorum. Kuaforum kaslarimi aldirdiktan itibaren asagi yukarı bes gun boyunca surmemi onermisti. Bir de arko krem cok guzel kas cıkarıyor. Hanı su ufak tupte olan var ya bayaa yagli olan o iste. Bir de ben bepanthen tuyleri kuvvetlendiriyor diye duydum kaşta da ise yarar diye dusunuyorum

Karanfili tam olarak nasıl uyguladığınızı hangi aralıklarla yaptıgınızı nekadar süre beklettiğinizi yazar mısınız rica etsem :)
Ben hergun suruyorum hem kasima hem kirpigime aksama kadar duruyor .Simdilik yan etkisini gormedim.kirpigimi uzatti kasimi da cok cabuk cikartti .Dogal boya gibi duruyo birde.

arkadaşlar küsen kaşlarıma badem yağını denedim çıkması için fakat fark etmedi sarımsağı denedim o da cildim hassas olduğu için kızarıklık ve sivilcelenme yaptı :KK43:(( sizin tavsiye edebileceğiniz etkili bir yöntem var mı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.....
slm canım öncelikle kaşlarına sarımsak sür ardındanda badem yagı ve hint yağı karışımını bu dediklerimi akşamları yatmadan önce yap.öylece uyu bir hafta sonra bak dikkat et nasıl kaşların çıkıyor bben denedim gerçekten işe yaradı.

Merhaba arkadaslar kas ve kirpik icin LR guzel bir urunu var pahali ama en az 6 ay kullanirsiniz ve kullananlardan yuzde 80 memnun..dokuken kas ve kirpiklerin cikmasini sagliyor..dogal ve av icerikli bir urun..urune ulasmak isterseniz bana ozelden yazabilirsiniz..

hint yağı kaşlarımı daha çok döktü sanki :KK43:
ne yapsam bu kaşıma bilemiyorum artık ya hiçbişe işe yaramıyor
daha bi hafta falan sürdüm ama dökülme olunca korktum bıraktım acaba devam mı etmem gerkiyordu bilmiyorum ki

X