Cikmazdayim.. yardımınıza ihtiyacım var :(

Çok zor ikilemde kalmak , ama bu sevgi ,verilen emekler öyle kolay harcanmamalı. Bazı şeyler imtihan gibi, bunları atlatarak kavuştuğunuzda daha da kıymet vermeniz için sanki kurgulanmış gibi.
Nişanlının telafi etmek adına çabalaması şart elbette, ama senin de ona daha soft yaklaşman korkularını keyfe huzura dönüştürebilecek örneklerle etkilemen önemli. Evlendikten sonraki hayatı hayal edin, planlar yapın, eğlenceli keyifli hale dönüştürebilecek bir anlam katın. Düğün dediğiniz şey alt tarafı bir günlük olay, büyütülecek bir durum değil. Kuzenim de öyleydi, asla oynamam dans etmem beni kimse zorlamasın sakın dedi. Eşi de kabul etti, son derece eğlenceli bir düğün oldu ama damat neredeyse görünmedi bile : )
Şimdi ne durumdalar dersen ; üç çocukları var 17 yıllık evliler ve çook da mutlular.
Düğün gecesi ile ilgili de hep şakalaşıp dururlar. Bunlar gerçekten aşılamayacak şeyler değil.
Dilerim en kısa zamanda çözülür ve sen de mutlu huzurlu bir yuva kurarsın
Bu yorumunuz içime bı anlık huzur verdi teşekkür ederim.. neden derseniz tüm olumsuzluklara rağmen bakış açımi sizin gibi iyiye cevirerek içimi rahatlatıyorum bazen.. ama korkuyorum çok korkuyorum .. ailemin bu durumu kolay hazmedemeyeceginden ve ona karşı hep önyargılı olabileceklerinden.. bununda evlenirsek ilişkimize çok zarar vereceğini düşünüyorum.. keşke o kuzeninizin yaşadığı örnekte gibi olsaydık sadece onlar bir şekilde kabullenmişler birbirlerini ve süreci kolay atlatmışlar . Ama biz düğünü iptal etmek zorunda kaldık nisanlimin stresle ve endiseleriyle baş edememesi yüzünden.. güzel düşünmeye çalışıyorum neler kabul edilmiyo neler aşılmio diyorum ama 5 dk sonra huzursuzluk karamsarlik çöküo :KK43:

X