ÇİKOLATA DİYETİ

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Çikolatadan vazgeçemeyenler için gün boyunca sadece çikolata yiyoruz.(Birkaç dilim) Sabahları ekmeğe sürülen çikolatayla bir kahvaltı yapılabilir.
Ertesi gün serbest gün,diyete mola veriyoruz..Sonra tekrar devam. Bu şekilde kilolardan kurtulana kadar devam ediyoruz.Sağlıklı ev yapımı çikolata da yapılabilir.
Bu diyetin iyi yanı sadece 1güncük diyete sabret ertesi gün serbest nasılsa.

Son düzenleme:
İlk gün diyete alsmak için çok cikolata serbest ama küçüklerden seçin ki belki hemn alışrsınz ve çok fazla kalori aşımı olmaz o gün için. Büyüklerden yemeyin ve ilk gün kendinizi oyalayacağnz şeyler bulun aktiviteler

Cikolata yiyip kan sekerini oynaton sonra seker komasina girin denemesi bedava... buna inanıp yapan da olur

Şekeri olanlar yapmasn tabiki de ama ayran v.s icince gün içinde sorun olmadı bende cay kahveyle dengeledim bir de zaten küçük cikolatalardan yiyoruz ya da büyk yesek en fazla 1tane çünkü 300kaloriyi gecmiyorsun normalde de diyet yapmazkende cikolata tüketiyoruz sonuçta tek fark o gün diğer yiyecekleri tüketmiyoruz diyetisyen değilim ama bir sürü diyet var internette bu şekilde hepsi de sağlksız benim buraya yazmam bisey ifade etmiyor bence o zaman intrntin yasaklanması falan lazm yani........ İstemeyen yapmasn

Şekeri olanlar yapmasn tabiki de ama ayran v.s icince gün içinde sorun olmadı bende cay kahveyle dengeledim bir de zaten küçük cikolatalardan yiyoruz ya da büyk yesek en fazla 1tane çünkü 300kaloriyi gecmiyorsun normalde de diyet yapmazkende cikolata tüketiyoruz sonuçta tek fark o gün diğer yiyecekleri tüketmiyoruz diyetisyen değilim ama bir sürü diyet var internette bu şekilde hepsi de sağlksız benim buraya yazmam bisey ifade etmiyor bence o zaman intrntin yasaklanması falan lazm yani........ İstemeyen yapmasn
Ya allah aşkınıza kac yildir beslenme ve spor uzerine deneyimledigim bir cok sey var, hic bi doktor bu kadar sacma bisey vermez, insanlarin aklini karistirmayin birinin bi yerine bi sey okur vebali size

Ya allah aşkınıza kac yildir beslenme ve spor uzerine deneyimledigim bir cok sey var, hic bi doktor bu kadar sacma bisey vermez, insanlarin aklini karistirmayin birinin bi yerine bi sey okur vebali size
Ben dr verdi demiyorum zaten doktorun verdiğini nerden çıkardınız??? intrnette bi dünya böyle diyet var ben bunu yazsam nolur yazmasam nolur. Sağlıklı diyet yapmak isteyenler sizin dediğiniz gibi gider bi dr 'a danışır zaten.

X