Çikolata kisti (endometriozis) ameliyatı için tavsiye edebileceğiniz hastane/Dr var m

roseer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
58
3
33
Çikolata kisti için Zeynep Kamil hastanesinde tedavi görüyorum.Ameliyat olmam gerekiyormuş..Bu hastaneye güvenebilir miyim? Tavsiyesi olan var mı acaba ?

Arkadaşım ben çikolata kistlerinin alınmasının yanlış olduğunu duyanlardanım doktor iyice araştırmadan eğer evli değilseniz o ameliyatı olmak doğru değil diyor hatta bunu söyleyen çok doktorla karşılaştığım gibi bir an önce çocuk doğur o zaman hallederiz diyorlar sana tavsiyem özel göztepe hastanesinde gülşen hanım var ona görünmen sana birazcık kızsında bak gör..sgk ile 90 lira muaynesi ama bana kulak ver bende çok doktora gittim defalarca alalım keselim biçelim dediler çok doğru değil evlenmeden alınması çünkü tekrarlicak vücut gene yapıcak kisti

Arkadaşım ben çikolata kistlerinin alınmasının yanlış olduğunu duyanlardanım doktor iyice araştırmadan eğer evli değilseniz o ameliyatı olmak doğru değil diyor hatta bunu söyleyen çok doktorla karşılaştığım gibi bir an önce çocuk doğur o zaman hallederiz diyorlar sana tavsiyem özel göztepe hastanesinde gülşen hanım var ona görünmen sana birazcık kızsında bak gör..sgk ile 90 lira muaynesi ama bana kulak ver bende çok doktora gittim defalarca alalım keselim biçelim dediler çok doğru değil evlenmeden alınması çünkü tekrarlicak vücut gene yapıcak kisti

Evet evli değilim..Doğru değil diye düşünüyordum ben de..Hala ameliyat taraftarı değilim..Ama o kadar hızlı büyüyor ki size anlatamam..2.5 ayda 6 cm.den 17cm.e çıkmış..O kadar şaşkınım ve üzgünüm ki..Ne yapacağımı nereye gdeceğimi şaşırdım :KK43:

ilaç kullanımı ile baskılanıyor, ilaç kullanıyor musunuz? Sizden ricam Dr Gülşen hanıma görünmeniz.

Arkadaşım ben evliyim ve benimde çikolata kist var doktor ameliyattan söz bile etmedi bundan önce 2 kez kist ameliyatı oldum bekarken onlar dermoid kistlerdi tekrarlayan vücut yapıyor Bence ameliyat olma evlenmene bak en kisa zamanda

X