Çikolata kisti,laparoskopi,tüp tıkanıklığı

Sanırım 6.8 di yanlış hatırlamıyorsam bir problrm yok dendi benm kistlerin tuplerimi bitirdi yumutaliklarima hasar vermedi patalojidede sıkıntı çıkmadı
Değeriniz baya yüksekmiş. İnşallah tedavinizde güzel gider. kavuşursunuz bebeğinize. benim amh düşük. kistler her şeye zarar veriyor.

Değeriniz baya yüksekmiş. İnşallah tedavinizde güzel gider. kavuşursunuz bebeğinize. benim amh düşük. kistler her şeye zarar veriyor.
Allah yardımciniz olsun inşallah doktor bana yumurtalıkların zarar gormedgni tüplerin işlevini yitirdiğini söyledi zaten bu kist yüzünden tüplerim alındı.insallah Allah herkesin yardımcısı olsun

Ankara üniversitesi doç Dr yavuz emre şükür benim işlemler biraz fazlaydı herşey toplam 2700
Malesef kocaelindeyiz kartal lutfi kirdarda bir doktor bulduk bakalim yarin gorusmeye gidecegoz tuplerin ikiside alinip tup bebekle hamile kalan varmi aranizda

Malesef kocaelindeyiz kartal lutfi kirdarda bir doktor bulduk bakalim yarin gorusmeye gidecegoz tuplerin ikiside alinip tup bebekle hamile kalan varmi aranizda
Benim iki tupumde Şubat syinda alındı henüz tedaviye başlamadım.allah yardımcın olsun

Gecmis olsun neden alindi tupleriniz
Saolun hsg de bir tüp hidroselpenks bir tuo kapalı çıktı Ankara'ya gittim doktor laparaskobi histereskobi dedi ameliyatta herşey belli olur dedi çikolata kisti den dolayı tüplerim kan toplamis ve işlevini yitirmişti mecbr almak zorunda kaldılar bağırsak rahimle yapışmıştı tüpler kan toplamis tüplerde rahime yapışmış bu şekilde malesef😢

Tani amacli laparoskopi onersi doktorum fakat ucreti biraz fazla geldi sizle bu ameliyati nerede ve ucret olarak nekadara yaptirdiniz acaba makul fiyatli iyi bir doktor ve hastane ariyorum bilgi verirseniz sevinirim
Merhaba biraz gec oldu ama bende yeni öğrendim endo hastası olduğumu. Ercan Bastuğ Acıbadem Fulya da 50.000 TL civarında oldğunu söyledi

X