Aşılama çikolata kisti olup doğal yolla, aşılama veya tüp bebek yöntemiyle hamile kalanlar?:(

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bende bugün adet oldum ne gene bile içind e ümit vardı belki erken kan testi yaptirmisimdir dedim ama ne yazıkki.valahi doktoruma mesaj yazdim yazdim yarın gel aynı tedaviye tekrar dan baslicam dedi ama hiç gidesim yok ne yapsam bilmiyorum gtsemmi gitmesemmi aşılamada çok düşük oranlar tutma ihtimali var seninde tutmamis rabbim ıns tup bebekte yüzünü guldurur
Mademki doktor gel dedi git bence bu çikolata kisti büyüyen bir kist ondan sonrasında işin zorlaşabilir. İkinci aşılamayada şans ver derim

Doktorum bana zaten direk tüp bebek dedi ama eşim biraz daha normal yollarla deneyelim dediği için aşılama yaptırmaya karar verdik.ne bilim pek gidesim yok.bi ay bi beklim.birde çalışyorum işten izin almasi sıkıntı sürekli yumurta takibi oluyor 2 günde bir çağırıyor.en azından az kafami toplim diyorum

Zehracim sen doktora gt dedin bugün tekrar gttim kullandigim ilaçlar yumurtamı büyürtürken bide kist oluşturmuş tekrardan. doktorumbnce aşılamayla uğraşmayalım direk tüp bebek tedavisine geçelim fakat bunu 2.bucuk ay sonra yapalimdedi .Ama önce adetini baskılayalim 2 ay adet oluşumunu engellicem dedi.1 ay sonra kist için tekrar kontrole geleceksin dedi.ay kafam o kadar karışık ki.ilaci henüz almadim.ne yapsam ne etsem bilemedim.tabiki tüp bebek tede olmama ihtimalleri oluyor fakat aşılama kadar oranı düşük degil dedi

Canım sana geçici
Zehracim sen doktora gt dedin bugün tekrar gttim kullandigim ilaçlar yumurtamı büyürtürken bide kist oluşturmuş tekrardan. doktorumbnce aşılamayla uğraşmayalım direk tüp bebek tedavisine geçelim fakat bunu 2.bucuk ay sonra yapalimdedi .Ama önce adetini baskılayalim 2 ay adet oluşumunu engellicem dedi.1 ay sonra kist için tekrar kontrole geleceksin dedi.ay kafam o kadar karışık ki.ilaci henüz almadim.ne yapsam ne etsem bilemedim.tabiki tüp bebek tede olmama ihtimalleri oluyor fakat aşılama kadar oranı düşük degil dedi
Menopoz uygulayacaklar bu kisinin büyümemesi için bence kullan bende kullandım kistimde küçülme oldu

Ama ondan sonra tüp bebek yapicak madem bu yöntem vardı daha önce niye uygulanmadı sonuçta önemli olan kıstın küçülmesi degilmi canım.o kadar kararsizimki bide büyümüşler kistler. Eşimle ne yapacağımızı bilmiyoruz ilacı da almadim

Lucrin depot diye bir ilaç vermiş peki bu ne ise yaratır.birde doğum.kontrol hapıda verdi .ne yapacak bunlar bana. O anda doktora sormakta aklına gelmio insanin yahu

Kızlar bende 2.5 cm çikolata kisti var tüplerim acık,2 aşılama oldum tutmadi hamile kalan var mi

Kızlar bende 2.5 cm çikolata kisti var tüplerim acık,2 aşılama oldum tutmadi hamile kalan var mi
Bende seninle aynı durumdayım benimde sağ tarafta 25mm çikolata kistim var üç aşılama yaptırdım tutmadı buay tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım şuan 5+3 haftalık hamileyim

Aaa tuttu yani canım çok sevindim rabbim bizlere nasip etsin.bnde 21.gun sonra baslicam şuanda doğum kontrol hapı verdi lucrinle birlikte kullanıyorum.kistim 29 mm idi smdi 22 mm olmuş dedigin gbi küçülmüşler.

Aaa tuttu yani canım çok sevindim rabbim bizlere nasip etsin.bnde 21.gun sonra baslicam şuanda doğum kontrol hapı verdi lucrinle birlikte kullanıyorum.kistim 29 mm idi smdi 22 mm olmuş dedigin gbi küçülmüşler.
Evet canım ilk denemem tuttu çok şükür darısı isteyen herkezin başına. İnşallah seninde tutar

Inan cok sevindim hemde bize böyle umut oluyor cidden.bu süreçleri zormu tüp bebeğin peki. Calisyormusun mesela bn çalışyorum bu tup bebekten sonra rapor alsammı diye dusunuyorum

Inan cok sevindim hemde bize böyle umut oluyor cidden.bu süreçleri zormu tüp bebeğin peki. Calisyormusun mesela bn çalışyorum bu tup bebekten sonra rapor alsammı diye dusunuyorum
Adetinin ikinci günü gel diyolar bana iğne verim dört gün sonra çağırdılar sonra toplamaya kadar yaklaşık iki hafta hergün çağırdılar toplamadan sonra yumurta döllenince arıyolar benim beşinci günde döllendi sonra transfer ediyorlar. Ben çalışmıyorum ondan zorluk çekmedim ama çalışınca zor transferden sonra çok fazla ayakta kalmaman lazım mutlaka izin al istirahat etmen lazım

Ben varım canım. Sağdaki 3.5 solda 2.5cmlik iki adet kistim vardı. Aşılama oldum tutmadı. Sonrasında tüp bebeğe karar vermiştik ki doğal yollarla hamile kaldım. Çok şükür 2.5 ay oldu doğum yapalı. Sezaryenle doğurdum. Sezaryen esnasında kuruyan kist kalıntılarını da temizledi doktorum. Aşılama dan 4 ay sonra hamile kaldım ben
Allah isteyen herkese nasip etsin. Dert etme hamileliği aklindan çıkardığın zaman olur allahım izniyle

Zaten artık doğal yolla olmaz tup bebeğe karar verildi ilaç kullaniyorum canım.bqkalim 15 gün sonra baslancak islemlere

merhaba arkadaşlar bende 3-4 gün önce iki yumurtalığımda da 3cm olmak üzere iki kistim olduğunu öğrendim. şuan tedavi için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. bebek istiyorum ve bu haber beni mahvetti :KK43: haftasonuna yine başka bir doktora gittim. doktor olarak tavsiye edebileceğiniz doktor var mı? yeni öğrendim ve internette okuduklarım beni mahvetti :KK43:

merhaba arkadaşlar bende 3-4 gün önce iki yumurtalığımda da 3cm olmak üzere iki kistim olduğunu öğrendim. şuan tedavi için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. bebek istiyorum ve bu haber beni mahvetti :KK43: haftasonuna yine başka bir doktora gittim. doktor olarak tavsiye edebileceğiniz doktor var mı? yeni öğrendim ve internette okuduklarım beni mahvetti :KK43:
İlk önce umutsuz olma allaha çok dua et.bende sağ tarafımda 3 cm çikolata kisti olduğumu öğrendiğimde aslında ne olduğu bilmiyordum.sonra netten okuduğum kadarı ile bu kist beni hem korkuttu hemde psikolojimi bozdu.doktor tedavimin yaklaşık 6 aya kadar süreceğini belirtti ve ameliyat boyutunda olmadığını söyledi.yaklaşık 4 ay kadar doğum kontrol hapı kullanarak boyutunu 2 cm düşürebildik.sonra doktorum kendisi ameliyat oldu ve bir ay yoktu o sırada bende hem ilacı bıraktım hemde korunmaşı.hiç beklemediğim zamanda hamile kaldım.ki bana ameliyatsız tüp bebeksiz hamile kalamayacaıımı çok kişi söyledi.ama en son sözü tabiki allahın dediği oldu.inan güven ve kimseye bence kulak asma.moralini yüksek tut.yinidi dermanını her daim ara.inşallah gebe kalman dileğiyle

İlk önce umutsuz olma allaha çok dua et.bende sağ tarafımda 3 cm çikolata kisti olduğumu öğrendiğimde aslında ne olduğu bilmiyordum.sonra netten okuduğum kadarı ile bu kist beni hem korkuttu hemde psikolojimi bozdu.doktor tedavimin yaklaşık 6 aya kadar süreceğini belirtti ve ameliyat boyutunda olmadığını söyledi.yaklaşık 4 ay kadar doğum kontrol hapı kullanarak boyutunu 2 cm düşürebildik.sonra doktorum kendisi ameliyat oldu ve bir ay yoktu o sırada bende hem ilacı bıraktım hemde korunmaşı.hiç beklemediğim zamanda hamile kaldım.ki bana ameliyatsız tüp bebeksiz hamile kalamayacaıımı çok kişi söyledi.ama en son sözü tabiki allahın dediği oldu.inan güven ve kimseye bence kulak asma.moralini yüksek tut.yinidi dermanını her daim ara.inşallah gebe kalman dileğiyle
İnşallah canım çok teşekkür ederim. Elimden geldigince moralimi bozmamaya çalışıyorum dua ediyorum. Rabbim dualarımızı karşılıksız bırakmasın

Kızlar bende de cikilota kisti vardı 1 aşılama 2 tüp bebek geçirdim hatta bugün trasnferimin 10 cu gunu gene negatif çok moralim bozuldu.artik ne yapcağını şaşırdım elimde son bir tane embriyom kaldı nolcak bilmiom

X