Çikolata kisti ve yapışıklık olmasına rağmen hamile kalan varmı

Glutensiz ekmek makarna içeriği nişasta dolu yani şeker inanın glutenden daha da zararlı onları zaten hiç yemeyin.
Karabuğdau unu ile yapılmış ekmekler olabilir, badem unu, keçiboynuzu unu vs.
Ben bunlara vakit ayıramadım için hiç ekmek yemiyorum.

Ekmek makarna vs tamamen kestim zor oldu ama canım istedigi zaman da az miktarda glutensiz ürünlerden yedim glutensiz ekmek makarna vs satılıyor. Onlara da çok inancım yoktu açıkçası o yüzden yememeye çalıştım. Peynir yemeden durabilen biri değilim ama azalttım evde kendim yoğurt yaptım sadece onu yedim her gün süt hiç içmedim vs. Zordu her yere yemeğimi taşıyordum işe falan ama çok iyi oldu
Canım hayırlı olsun bebişin çok sevindim umut oldun bana da ben hala uğraşıyorum

Öncelikle çok geçmiş olsun Allah kolaylık versin süreç zor . Öncelikle hastalıkla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanızı öneririm , hastalığınız endometriozis ve kronik bi rahatsızlık . Çikolata kisti sadece hastalığın sonuçlarından biri , tıkanıklıklar ve yapışıklıklar da hastalığın aşamalarına göre farklılık gösterir kişilerde. Anladığım kadarıyla ankaradasınız ameliyat olmuşsunuz ama süreçle ilgili Dr. Onur Topçu yu tavsiye ederim size uzmanlığı endometriosis üzerine. Benim de kanamalarım malesef ama en 2 hafta sürüyor bunun nedeni de hastalığa kardeş adenomyosis in eşlik etmesi malesef. Bebek sahibi olmak bambaşka bi boyut o konuda yüreğim zaten çok yorgun eski mesajlara bakarsınız belki . Kısaca yazmak istedim yalnız değilsiniz
siz tüp bebekle mi hamile kaldınız acaba ? Nasıl bir tedavi uygulandı ?

X