çikolata kisti ve yumurta rezervi düşüklüğü

mutlu30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
58
40
39
merhaba Bülent bey,

ben 3 senelik evliyim ve 32 yaşındayım.

daha önce sağlık raporu alarak bahçecide tüp bebek tedavisi gördüm..
yüksek dozajlarda ilaç tedavisi sonucu kimyasal gebelikle sonuçlandı..

benim sağ ve sol yumurtalığımda çikolata kisti bulunuyor. sağ 2 tane 2 cm ve 3,5 , sol da aynı
yumurta rezervimde 0,23. daha önce 6 ay visanne kullandım boyutları düşer düşmez
sağlık raporu alarak bahçecide tüp bebek tedavisi gördüm..
yüksek dozajlarda ilaç tedavisi sonucu kimyasal gebelikle sonuçlandı.. yumurta rezervimden ıolabileceği söyllendi.
fsh kan değerlerim vs normal sonuçlarımda bi sıkıntı yok en büyük sıkıntım amh:KK43:
ne yapmam gerektiğini artık biemiyrum.. maddi anlamda kredi çekerek tüp bebeğe başladığımız içino ldukça sıkıştık.. bebek çok istiyorum ve zamanım kısıtlı biliyorum.
bunun ilaçla baişka bişeyle tedavisi mümkün değil mi?
bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

merhaba Bülent bey,

ben 3 senelik evliyim ve 32 yaşındayım.

daha önce sağlık raporu alarak bahçecide tüp bebek tedavisi gördüm..
yüksek dozajlarda ilaç tedavisi sonucu kimyasal gebelikle sonuçlandı..

benim sağ ve sol yumurtalığımda çikolata kisti bulunuyor. sağ 2 tane 2 cm ve 3,5 , sol da aynı
yumurta rezervimde 0,23. daha önce 6 ay visanne kullandım boyutları düşer düşmez
sağlık raporu alarak bahçecide tüp bebek tedavisi gördüm..
yüksek dozajlarda ilaç tedavisi sonucu kimyasal gebelikle sonuçlandı.. yumurta rezervimden ıolabileceği söyllendi.
fsh kan değerlerim vs normal sonuçlarımda bi sıkıntı yok en büyük sıkıntım amh:KK43:
ne yapmam gerektiğini artık biemiyrum.. maddi anlamda kredi çekerek tüp bebeğe başladığımız içino ldukça sıkıştık.. bebek çok istiyorum ve zamanım kısıtlı biliyorum.
bunun ilaçla baişka bişeyle tedavisi mümkün değil mi?
bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?
merhabalar : zaman sızın ıcın cok degerlı . rezerv detekleyıcı tedavıler ıle havuz metodu yaparak embrıo bırıktırmek ve 5 . gune gdılebılir ise embrıonun genetıgıne bakmak faydalı olur. bol sans dılerım.

X